Резултати от 1 до 7 от общо 7

малко помощ....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    6
    #1

    малко помощ....

    убих се да си търся програма за правене на прическа[V]....такава където на моя снимка си сменям прически и гледам с коя как изглеждам.Ако някои може да ми помогне и да ми каже сайт или линк от къде да си изтегля ще съм му много благодарен



    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    малко помощ....

    имам тука няколко при мен

    търси в download.com

    неща от рода Hair

    имаше една програма Hair pro....

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #3

    малко помощ....

    http://www.visualmusic.com

    *Trial Version limited to 56 hairstyles:



    Download Hair Pro 8.01 Light (2.07 MB)


  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    малко помощ....

    В сп. "Коса" от миналата година имаше статия от цяла страница с линкове и описание на 3-4 такива програми. Но програмите са демо версии естествено. Обяснено е подробно коя какви предимства и недостатъци има. Ще ти трябва естествено и цифрова камера или фотоапарат, става и веб такава но е много размазано. Та като видя мойта фризьорка тази статия и като ме юрна да и свалям програмите, та чудо. Свалих ги всичките и съвсем не са лошо изпълнение. Полвината са само с женски прически, а другите имат и мъжки. Доста е забавно и интересно ....

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    7
    #5

    малко помощ....

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">убих се да си търся програма за правене на прическа[V]....такава където на моя снимка си сменям прически и гледам с коя как изглеждам.Ако някои може да ми помогне и да ми каже сайт или линк от къде да си изтегля ще съм му много благодарен



    Благодаря предварително



    <div align="right">оргинално мнение на robinlud</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    На дисковете към списание "Софтуер" на няколко пъти имаше подобни програми. Съжалявам, но не помня точно в кои броеве.

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #6

    малко помощ....

    az puk polzavam Maggi60 i SuperGOO i sum gore - dolu dovolen. Ako iska6 si q drugpni ot http://www.sollab.net/maggi/. Aide tova e ot men.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #7

    малко помощ....

    Има безплатна програма, ”that new look” която освен прическите сменя и други неща.



    google: търсене на "that new look" скачать



    заедно с кавичките!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малко Помощ ...........!!!!
    От Румен Йорданов във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 02-10-13, 23:37
  2. Малко помощ ..
    От FormatC във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-11, 23:22
  3. Малко помощ
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 09-08-09, 21:36
  4. Малко помощ....
    От boregar във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 03-03-09, 17:10
  5. Малко помощ ...
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 17-06-05, 14:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе