Резултати от 1 до 6 от общо 6

Газ (природен) или бензин - открийте приликите.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #1

    Газ (природен) или бензин - открийте приликите.

    Та слушам по новините, че цената на природния газ щяла да се увеличи и то не малко и от там и цената за парното. като единствен и неоспорим довод се изтъква увеличената цена на петрола.

    Моля кажете ми, аз ли съм малоумен, та не ги разбирам, или се опитват да ни изкарат глупаци, но каква е връзката на природния газ, който идва от ***** по тръбичка и цената суровия петрол? Къде е Лукойл-Нефтохим, къде е Булгаргаз/Овергаз.....

    Че то по тази логика могат да дигнат и тока с едни 25% - заради цената на петрола, нищо че ние си правим ток с плутоний......

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Re: Газ (природен) или бензин - открийте приликите.

    Цитат Първоначално публикувано от TazmaniaK
    Та слушам по новините, че цената на природния газ щяла да се увеличи и то не малко и от там и цената за парното.* като единствен и неоспорим довод се изтъква увеличената цена на петрола.

    Моля кажете ми, аз ли съм малоумен, та не ги разбирам, или се опитват да ни изкарат глупаци, но каква е връзката на природния газ, който идва от ***** по тръбичка и цената суровия петрол?* Къде е Лукойл-Нефтохим, къде е Булгаргаз/Овергаз.....

    Че то по тази логика могат да дигнат и тока с едни 25% - заради цената на петрола, нищо че ние си правим ток с плутоний......
    Това си агитация.Като си помислиш колко хора не са вникнали в същността на въпроса, а и колко не знаят - ето ти и вече готова стратегия за повишение.
    Ами ние сме виновни , че ги търпим.На западняците им връщат евро заради повишените цени на горива, защото са им много "ниски заплатите " в сравнение с нас. А цените у нас са като в ЕС.Но пък 2007г цената на стока от 1лв ще стане = 1 Евро .Само заплатите пак старите ще останат.

  4. Gadget
    Guest
    #3

    Re: Газ (природен) или бензин - открийте приликите.

    Нали трябва да има повод или причина за подобно действие. Без повод всеки ще почне на мрънка... сега няма за какво... малоумници бол... Да не говорим, че ако някой зададе въпроса, ама газта не зависи от петрола ще има отговор, че е зависим заради преноса...

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Газ (природен) или бензин - открийте приликите.

    Цитат Първоначално публикувано от Gadget
    Да не говорим, че ако някой зададе въпроса, ама газта не зависи от петрола ще има отговор, че е зависим заради преноса...
    преноса на...?!

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    599
    #5

    Re: Газ (природен) или бензин - открийте приликите.

    Цитат Първоначално публикувано от Gadget
    Нали трябва да има повод или причина за подобно действие. Без повод всеки ще почне на мрънка... сега няма за какво... малоумници бол... Да не говорим, че ако някой зададе въпроса, ама газта не зависи от петрола ще има отговор, че е зависим заради преноса...
    Тези да ги разправят на баба Цеца от село Долно Камарци....Преноса на газ се извършва от турбокомпресори с реактивни двигатели, задвижвани с........газ

  7. Gadget
    Guest
    #6

    Re: Газ (природен) или бензин - открийте приликите.

    @FearMe: На самият пренос.

    @TazmaniaK: E да де, ама на някои хора им стига само първия отговор на въпросът: "Ама защо?"
    Това за журнаристите писали новината... Те други въпроси не задават...

    То и аз се водя журналист, ама не пиша глупости като ненам, за да търся сензация

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14HB - открийте разликите
    От gog067 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 20
    Последно: 08-02-17, 09:36
  2. Два лева за литър бензин!
    От DEKAH във форум Коментирай новина
    Отговори: 33
    Последно: 08-03-06, 15:27
  3. За безоловния бензин...
    От BerkStock във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 40
    Последно: 19-01-06, 11:09
  4. Открийте разликите
    От Tecno във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-04, 23:24
  5. Открийте 7-те лъжи :)
    От DeathKnight във форум Общ - хардуер
    Отговори: 36
    Последно: 16-07-03, 20:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе