Резултати от 1 до 4 от общо 4

"Инвестор.БГ" пуска сайт за доставка на храна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #1

    "Инвестор.БГ" пуска сайт за доставка на храна

    [size=14px]"Инвестор.БГ" пуска сайт за доставка на храна[/size]

    Интернет компанията "Инвестор.БГ" стартира тестова версия на страницата Netkelner.bg, съобщи Българската фондова борса. От компанията заявиха, че новият уебсайт ще приема поръчки за доставка на храна и ще ги изпраща до заведения, с който "Инвестор.БГ" е сключил договори за съвместна дейност.

    За създаването на новия сайт "Инвестор.БГ" АД купили лиценз от водещата чуждестранна компания Viala Kft, притежаваща сайтове в Унгария, Австрия и Чехия. Лицензодателите оперират в Унгария от 5 години и от две години в Австрия. В България компанията стъпва чрез "Инвестор.БГ".

    Според източници от българската интернет компания тя разчита на готовия бизнес модел, които получава чрез унгарците.

    Първоначално сайтът ще стартира дейност само в София, като потребителите ще могат да направят избора си за поръчка от 4 доставчика. Интересно е да се отбележи, че един от тях приема поръчки без минимална сума, без цена за доставка и разходи за опаковка, като ще се покрива територията на цяла София.

    При влизането в сайта потребителят трябва да избере квартал от падащото меню на главната страница. Следващата стъпка е избор от падащо меню на улицата, блока, булеварда или площада, на който се намира адресът му. На следваща страница ще се уточнява час на доставката и незадължителни полета за уточнение към поръчката, данни за фактура и бележка и дали клиентът може да плати само с едри пари.

    Целият материал: http://www.dnevnik.bg/show/Default.asp?storyid=171109
    Тая тема може би трябваше да е в раздел "Коментирай новина", ама... :unk:

    Та така - поръчвайте смело! Аз ей ся отварям обедното меню...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #2

    Re: "Инвестор.БГ" пуска сайт за доставка на храна

    Ми аз още преди години съм си поръчвал храна от 911 .

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #3

    Re: "Инвестор.БГ" пуска сайт за доставка на храна

    http://www.amam.bg/ преди беше "Варна пица"

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #4

    Re: "Инвестор.БГ" пуска сайт за доставка на храна

    Лек

    Верига от сексмагазини във Виена е създала куриерска служба, която се е специализирала в бърза доставка на презервативи на нуждаещите се, съобщи ПА. Главното предимство на услугата е, че кондомът може да стигне до поръчителя най-много 15 минути след като поръчката бъде направена по гореща телефонна линия...

    Източник: неизвестен

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Пералнята ми пуска "кал" по прането
    От rumialex във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 14
    Последно: 17-10-14, 20:47
  2. Apple пуска "нещо голямо" на пазара за тази седмица
    От stenly във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 8
    Последно: 23-05-11, 22:31
  3. Има ли право БТК да ми пуска "спам"?
    От hard във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 14-06-09, 09:59
  4. Отговори: 4
    Последно: 12-01-06, 18:33
  5. Два номера в една СИМ-карта пуска "Глобул"
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 13
    Последно: 06-10-05, 15:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе