Резултати от 1 до 6 от общо 6

Има ли ползватели на кредитна карта Транскарт?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #1

    Има ли ползватели на кредитна карта Транскарт?

    Интересува ме, има ли ползватели на тази кредитна карта http://www.transcard.bg и какви са отзивите Ви. Заслужава ли си да се стане притежател на картата и да се използва тази услуга?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #2

    Re: Има ли ползватели на кредитна карта Транскарт?

    Еми то както вероятно знаеш нашите - българските карти са частични кредитни
    Както и да е. Мога да я сравня с юролайн: по висок начален лимит, но по - "нечуплива" - при юролайн има възможности за промени в кредитния лимит.
    Месечната такса за обслужване на юролайн е 2,50 - тук имаш такса 2 лв., но 50 стотинки удържат при всяка вноска.
    Тгленето на пари в брой е с такса 2% тук, докато при Юролайн е 10 лв., което е същото ако изтеглиш цялата сума.
    Тук е по - ограничено тегленето на пари в брой.
    Годишната лихва - предполагам проста е дадената лихва - идва 18%, при юролайн е 15,50% засега.
    Не виждам минималната месечна задължителна вноска при изчерпан лимит, при юролайн с лимит 800 лв е 20 лв.
    Има отстъпки верно, ама това е кой го знае какво - погледни списъка с обекти, аз лично не съм забелязвал тази карта много много по обектите.
    * Сравнявам най - общите условия по най - обикновенните карти Транскард и Юролайн, както ги виждам при теб.
    В общия случай все си е набутка Но може и да е от полза, по изгодно е от лизинг.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #3

    Re: Има ли ползватели на кредитна карта Транскарт?

    Аз ползвам Транскарт и съм довален - близо до нас има магазин (ТВ ЕВРОПА) в който мога да пазарувам почти всичко необходимо. Плащам си сметките и зареждам по бензиностанциите на Петрол - и най-важното - рева само един път месечно - когато си погасявам задълженията.

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re: Има ли ползватели на кредитна карта Транскарт?

    Аз също имам златна Транскарт от самото и появяване. Удобна е защото с нея гладен няма да умреш - плащаш в Хепи и в много вериги магазини и без бензин или пари няма да останеш - в Петрол зареждаш или си теглиш пари в брой.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #5

    Re: Има ли ползватели на кредитна карта Транскарт?

    Ако искаш да притежаваш прилична КК си изкарай Electron-VISA,а най добре е Мастер карт
    За жалост пълноценна КК в БГ неможеш изкара:най-добрия(поне за мен) вариант е чрез клон на Сити банк и ПО бокс в Щатите:имаш абс 100% КК....има си и минуси разбира се...25$ годишна поддръжка,още толкова за кутията и 500$ депозит в картата

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    48
    #6

    Re: Има ли ползватели на кредитна карта Транскарт?

    Ползвам Transcar Clasic и съм много доволен от нея. Годишната такса си я спестявам, когато пазарувам от магазини за хранителни стоки, например Калея. Този магазин дава 5% отстъпка при пазаруване с картата.
    А относно таксите при депозит, може да са ви скъпи, но ако ти превеждат заплатат в Евробанк и имаш депозитна сметка там, можеш спокойно чрез интернет банкирането да правиш депозити, за което не те таксуват, тъй като се води вътрешен превод.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 01-09-15, 01:11
  2. Кредитна карта
    От 666 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 17-12-13, 11:22
  3. Отговори: 12
    Последно: 12-08-13, 21:03
  4. кредитна карта - каква и от къде?
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 22-09-06, 20:37
  5. Фалшива кредитна карта на Бил Гейтс :)
    От breiii във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 01-11-04, 11:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе