Резултати от 1 до 7 от общо 7

Някой знае ли какво стана с Автомобилен Магазин

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    25
    #1

    Някой знае ли какво стана с Автомобилен Магазин

    Здравейте ..
    Тъй като съм освен компюътрен запалянко и фен на автомобилите реших да забода една шашава темичка ей така за спорта.
    "Автомобилен Магазин Беда" или както още от самото му започване си беше само "БЕДА" изведнъж изчезна от пазара.. Някой има ли си идея защо е така.. Където и да питах така и не намерих отговора пък дано ме огрее поне тук..
    Събирах броеве от излизането му през 90-те години и беше сносно и качествено издание но уви.. вече го няма..
    Ако имате идеи или и Вие сте от хората чието сърце е радвал драснете някой ред :coolsmiley: :Super:

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re: Някой знае ли какво стана с Автомобилен Магазин

    Аз си го купувах няколко години .... после ми писна А и нямах време за четене за коли

    Нямам идея защо е изчезнала Беда-та ... жалко. Беше най-качественото издание.
    А в 2-3та страница има издателство, телефон и email най-вероятно. Можеш да попиташ там

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    25
    #3

    Re: Някой знае ли какво стана с Автомобилен Магазин

    за съжаление до преди няколко седмици все още седеше сървърът им,но там бе последният брой .. и толкова..
    сега вече и него го няма .. Нито телефонът отговаря , а емейл така и не получих,въпреки че им написъх доста .. ...

  5. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #4

    Re: Някой знае ли какво стана с Автомобилен Магазин

    Беше, много качествено издание когато нямаше други, и аз редовно го следях. Когато започна да излиза Авто-труд започнаха да злобеят срещу "ниската" му цена вместо да си гледат тяхното канче, като междувременно Авто-труд си намери свой облик, а техния се разводни. От тогава започнах да купувам Авто-труд и спрях да купувам Беда. Междувремено купувах и двете, но в един момент спрях защото не ми даваха повече информация от труда.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    Re: Някой знае ли какво стана с Автомобилен Магазин

    Бедта беше до около 1999 -2000г оттам нататък.купувах си до края ма март 1998г . Имаше я дори на Борвец.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #6

    Re: Някой знае ли какво стана с Автомобилен Магазин

    Ами ето какво стана!
    След като дългогодишният му главен редактор Димитър Неделчев напусна вестника, отивайки в агенцията speed-press, издателя Андрей Кожухаров не можа да намери достоен заместник на овакантената длъжност.... и прекъсна списването и съответно печатането на вестника. Това е.
    Спийд-прес си има сайт, където след бърза и свободна регистрация можете да четете онлайн всичко ново около света на автомобилите. Ако сте чели обявите за продажби - мобиле.БГ пое значителна част от този сектор.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    25
    #7

    Re: Някой знае ли какво стана с Автомобилен Магазин

    Благодаря claudius .. за инфото и за сайта.!!! :Super: Жалко е наистина че такова смислено и добро издание изчезна.. дано не е завинаги...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. какво стана
    От mirort във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 26
    Последно: 24-11-14, 18:37
  2. Какво стана с Mp3?
    От izwerga във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 30-05-05, 11:57
  3. знае ли някой какво става с data.bg ?
    От smarty във форум Мрежи
    Отговори: 26
    Последно: 20-04-04, 14:04
  4. Отговори: 11
    Последно: 19-04-04, 17:44
  5. .ACF Някой знае ли какво е това?
    От Longhorn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 29-03-04, 11:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе