Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Vivatel-нов бардак със стари курви

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #16

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Имаш право да искаш това което са ти обещали. Но защо не можеш да приемеш, че за момента може наистина да няма техническа възможност.... Много по-добре ще е да отидеш в някой от главните офиси на вива тел и да разговаряш с някой началник по продажбите. Сигурен съм, че ако има възможност няма да ти откажат.
    @Pat : E хубава работа. Дa приеме значи че нямат техническа възможност. А в книжката да го обявят са имали всякаква възможност. Плюс това - текста в книжката е измислен доста преди да стартира Вивател, за да има време за печат и т.н. А от този момент...доста стотинки са изтекли.

    Все едно да пише в книжката на някое дъно - някой ден може да си сложите 4 ядрен процесор на дъното - и ти лапваш...и идва тоя ден - не става процесора и от Гигабич примерно ти казват - аа няма техническа възможност в момента да ти тръгне тоя процесор.

    Уважавам мнението на всеки. Нo не мисля че трябва да плащам за да ме правят на маймуна!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #17

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Някъде във форума не се ли обсъждаше изискване на Европейския съюз за запазване на номера при преминаване от един мобилен оператор към друг? Съдейки по готовността ни лесно да приемаме всякакви закони, без да се интересуваме как ще се спазват, явно ще се съгласим и на това. В този случай опитът на Вивател да раздели номерата по третата цифра след нулата изглежда безсмислен - те и третата няма да могат да контролират дори.
    Ако се стигне до разправия с Вивател, те могат да твърдят, че нямат техническа възможност да реализират прехвърлянето в момента, така че от целия цитиран текст да се обсъжда само думата "лесно". Естествено, ще трябва да променят текста в следващите си брошури.

    @backinblack
    Да приемем, че в момента е в сила такова разделение и/или техническа невъзможност. Какво точно очакваш от Вивател да направят? Да променят правилата си заради теб? Да върнат времето назад и да изтрият този пасаж от брошурата? Да ти върнат парите за закупените карти? Да те обезщетят щедро финансово за причинените ти психически вреди? Да платят солена глоба на държавата и в медиите да те цитират като човека, задвижил процеса? Да се превърнеш в любим клиент на М-Тел?
    Кой от тези варианти би бил идеалния за теб?

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #18

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    @Io - погледнато от друга страна всичко си е ОК -
    Просто трябва да посетиш някой от центровете на vivatel и да поискаш информация от нашите служители”
    - човека е направил това и му е отговорено, че в момента няма възможност. Предполагам никой не е се ангажирал да твърди дали това няма да е възможно за напред. В книжката като гледам срокове не са писани (аз също имам 3 книжки). А иначе наистина е лесно - отиваш и казваш че искаш да смениш плана.......
    За дъното - то си хардуер, най-много да му смениш биоса друго трудно може да се пипа.....но да не задълбаваме, че и там и такива изцепки в книжките, че не ми се говори....( можело еди -какво-си, ама от еди-коя си ревизия нагоре....- това го смятам за нормално, но пак е в противоречие на това което казваш)
    Управлението на билинговата система на операторите е софтуерно, така че не виждам нищо нереално, ако в момента не им е доискусурен софтуера и затова да са разделили номерата. Иначе току-виж много от притежателите на предплатени карти почнали да говорят безплатно помежду си (в което няма нищо лошо , разбира се... :coolsmiley.
    Защо мислите все още не са пуснали карти с месечен абонамент?

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #19

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    .....
    Управлението на билинговата система на операторите е софтуерно, така че не виждам нищо нереално, ако в момента не им е доискусурен софтуера и затова да са разделили номерата. Иначе току-виж много от притежателите на предплатени карти почнали да говорят безплатно помежду си (в което няма нищо лошо , разбира се... :coolsmiley.
    Защо мислите все още не са пуснали карти с месечен абонамент?
    И според мен точно тук им е проблема - така са си организирали билинг системата. А карти с месечен абонамент пускат, но процедурата е тромава и оправят притежателите на мобифони. Една моя позната вече е притежателка на три карти със супер изгодни условия.

  6. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #20

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    @Io - погледнато от друга страна всичко си е ОК* - *- човека е направил това и му е отговорено, че в момента няма възможност. Предполагам никой не е се ангажирал да твърди дали това няма да е възможно за напред. В книжката като гледам срокове не са писани* (аз също имам 3* книжки). А иначе наистина е лесно - отиваш и казваш че искаш да смениш плана.......
    За дъното - то си хардуер, най-много да му смениш биоса друго трудно може да се пипа.....но да не задълбаваме, че и там и такива изцепки в книжките, че не ми се говори....( можело еди -какво-си, ама от еди-коя си ревизия нагоре....- това го смятам за нормално, но пак е в противоречие на това което казваш)
    Управлението на билинговата система на операторите е софтуерно, така че не виждам нищо нереално, ако в момента не им е доискусурен софтуера и затова да са разделили номерата. Иначе току-виж много от притежателите на предплатени карти почнали да говорят безплатно помежду си (в което няма нищо лошо , разбира се... :coolsmiley.
    Защо мислите все още не са пуснали карти с месечен абонамент?
    Съгласен съм с теб, то ако започнем за дъната, ще свърши цялата бира на света докато се надговорим. Въпроса е принципен за мен - ДOKATO ПОЗВОЛЯВАМЕ НА ДОСТАВЧИЦИТЕ (на хардуер, на услуга, на софтуер, на всичко) БИЛИ ТЕ ФИЗИЧЕСКИ ИЛИ ЮРИДИчЕСКИ ЛИЦА ОТ ВСЯКАКЪВ КАЛИБЪР ДА НИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ ЗА НЕЩО КОЕТО ВСЪЩНОСТ НЕ ПОЛУЧАВАМЕ - ТЕ ЩЕ ГО ПРАВЯТ БЕЗ ДА СЕ ЗАМИСЛЯТ. Тaка че според мен - просто всеки трябва да си знае цената, да знае за какво плаща точно и колко плаща. Същото е и за работодателите. A че БТК отдавна са "ЗАД ТЕБЕ Е ... " - без коментар.

  7. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #21

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от Avis
    @backinblack
    Да приемем, че в момента е в сила такова разделение и/или техническа невъзможност. Какво точно очакваш от Вивател да направят? Да променят правилата си заради теб? Да върнат времето назад и да изтрият този пасаж от брошурата? Да ти върнат парите за закупените карти? Да те обезщетят щедро финансово за причинените ти психически вреди? Да платят солена глоба на държавата и в медиите да те цитират като човека, задвижил процеса? Да се превърнеш в любим клиент на М-Тел?
    Кой от тези варианти би бил идеалния за теб?
    Аз не искам нищо повече от това което са ми обещали. Още повече, че точно с тази идея съм купил картите и съм го дискутирал въпроса с менидъра по продажбите който ми ги продаде, преди да ми ги продаде. Друг е въпроса, че и той научи за липсата на такава възможност от други клиенти които също като мен със същата идея са закупили предплатени карти да тестват системата и после да сключват договор който е за една година и таксите са дължими при предсрочното му прекратяване. Няма как да искам да ми върнат парите защото минутите отдавна са изговорени, но ако подминаваме ей тъй и си джавкаме само по форумите без да си търсим правата, то ние ще сме си виновни за това, че ни правят на маймуни, и оператори, и застрахователи и кой където нъ хване там ще ни го натъпанва.

    Съгласен съм на пълно с твоята логика, че тези ядове и време, ако ги бях вкарал в работата си щях да искарам повече от 160-то лева за картите, но не всичко е пари. Дано и ти скоро да задоволиш първичните си нужди, та да ти остане и време за морално удовлетворение.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-12-08, 01:07
  2. Vivatel - за бога братя - не купувайте !!!
    От KTT във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 15
    Последно: 29-11-06, 10:16
  3. Vivatel Freedom 30
    От g_ishkitiev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 31-10-06, 01:39
  4. Vivatel пуска абонаментни програми за частни клиенти
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 17
    Последно: 03-04-06, 15:31
  5. Vivatel и НетИнфо създадоха първия АБВ ICQ скин у нас
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 27-02-06, 20:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе