Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Vivatel-нов бардак със стари курви

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #1

    Vivatel-нов бардак със стари курви

    Днес цял ден се ядосвам. И те като М-тел и Глобул почнаха ебавките с потребителите. Накрая като не можах да се разбера подадох жалба в агенцията за защита на потребителите щото комисията за регулиране на съобщенията не приема жалби. По долу е текста:

    Уважаеми/а господине/госпожо, когато стартира оператора Вивател купих 8 сим карти за „предплатената услуга” за нуждите на фирмата ми, с уверението на служителите и рекламните брошури, че „лесно можеш да замениш предплатената услуга с абонаментен договор. При това ще запазиш същия мобилен номер. Просто трябва да посетиш някой от центровете на vivatel и да поискаш информация от нашите служители”- така пише на стр. 16 в книжката която върви със закупената сим карта.
    След два месеца ползване реших да заменя предплатената услуга с абонаментен договор „Бизнес план 2” ( http://www.vivatel.bg/bg/business_tarrifs.php?t=13 ), но ми заявиха, че не мога да запазя номерата. Трябва да ги сменя.
    Считам, че това е груба подигравка с потребителите, заблуждаваща реклама и в нарушение на чл.19 от общите условия.
    На сайта на Вивател никъде няма обратна връзка за писмени жалби и въпроси на клиенти, нито е предвидена такава възможност в „партньорската мрежа” и центровете на Вивател. Всякакви жалби и въпроси могат да се приемат единствено на тел. 087 123. От там отговарят, че нямало техническа възможност и не ми дават никакъв имеил за официално запитване и отговор.

    Моля да вземете отношение по въпроса и да прекратите такива издевателства върху потребителите



  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #2

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Не че няма техническа възможност , искат пари гадовете .
    не ги ли попита колко би ти струвало да си запазиш

  4. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #3

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от artos
    Не че няма техническа възможност , искат пари гадовете .
    не ги ли попита колко би ти струвало да си запазиш
    Щели само третата цифра да сменят, не целия номер щото 087 7хххххх били предплатените, а с 087 8хххххх били бизнес групите. Глупости за наивници

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #4

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    То и 0885 са запазен диапазон на Мтел за прима, но това не пречи всеки с номер 0885хххххх да премине безплатно на такса....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от Tashov
    То и 0885 са запазен диапазон на Мтел за прима, но това не пречи всеки с номер 0885хххххх да премине безплатно на такса....
    И това как го реши ?

    А верно това е кофти случка и ако е реално е лошо ....

  7. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #6

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    и ако е реално е лошо ....
    Ами тука не приемат анонимни жалби. А до там стигнах след като изчерпах всички други варианти. От 123 ме свързаха с най-главните мениджъри за работа с клиенти и всички викат, че нямало техническа възможност. Пунта мара приказки.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #7

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack
    Ами тука не приемат анонимни жалби. А до там стигнах след като изчерпах всички други варианти. От 123 ме свързаха с най-главните мениджъри за работа с клиенти и всички викат, че нямало техническа възможност. Пунта мара приказки.
    И защо жалбата ти трябва да е анонимна не разбрах?

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Имаш право да искаш това което са ти обещали. Но защо не можеш да приемеш, че за момента може наистина да няма техническа възможност.... Много по-добре ще е да отидеш в някой от главните офиси на вива тел и да разговаряш с някой началник по продажбите. Сигурен съм, че ако има възможност няма да ти откажат.

  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #9

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    И защо жалбата ти трябва да е анонимна не разбрах?
    Ами аз имах в предвид, че щом съм я подал с име, адрез и телефон, то едва ли пиша неща които не са верни.

  12. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #10

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Имаш право да искаш това което са ти обещали. Но защо не можеш да приемеш, че за момента може наистина да няма техническа възможност.... Много по-добре ще е да отидеш в някой от главните офиси на вива тел и да разговаряш с някой началник по продажбите. Сигурен съм, че ако има възможност няма да ти откажат.
    Ами стигнах до регионални и незнам си кви мениджъри по продажби преди да подам жалбата. Отделно, че съм достатъчно технически грамотен, а и тука има доста технически грамотни хора.

    Значи има техническа възможност за всякакви промоции, а няма за промяна на план? Защо е "задължително" предплатените да бъдат 087 7хххххх, а бизнес плановете с 087 8хххххх? Кода на оператора е 087, след тези цифри е номера на абоната, както е и при другите- 088 и 089.

    Да не би да ползват техника и оборудване което е уникално и единствено за тях разработено и произведено?

    Може и аз да съм в грешка и да ги обвинявам неправилно, но без разумно обяснение не мога да приема, че няма техническа възможност.


  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #11

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Защо не се консултираш с адвокат - все си мисля, че би могъл да им спретнеш един хубав иск за заблуждаваща реклама и евентуално да претендираш за някакви щети.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #12

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    А все пак, кой ти е обещал, че тези карти ще могат да се прехвърлят на договор? Сладкодумна девойка, която най-вероятно въобще не е на работа към Вивател, а към някоя от веригите, обслужващи Вивател? Или някоя леля в РЕП?
    Ам, сега прочетох, че е било обещано в брошура. В този случай, имаш право - наистина ли е било обещано някъде написано или си получил само устни обещания?

  16. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #13

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    А все пак, кой ти е обещал, че тези карти ще могат да се прехвърлят на договор? Сладкодумна девойка, която най-вероятно въобще не е на работа към Вивател, а към някоя от веригите, обслужващи Вивател? Или някоя леля в РЕП?
    Ам, сега прочетох, че е било обещано в брошура. В този случай, имаш право - наистина ли е било обещано някъде написано или си получил само устни обещания?
    „лесно можеш да замениш предплатената услуга с абонаментен договор. При това ще запазиш същия мобилен номер. Просто трябва да посетиш някой от центровете на vivatel и да поискаш информация от нашите служители”- така пише на стр. 16 в книжката която върви със закупената сим карта.

  17. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #14

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от painmaster
    Защо не се консултираш с адвокат - все си мисля, че би могъл да им спретнеш един хубав иск за заблуждаваща реклама и евентуално да претендираш за някакви щети.
    И по този въпрос мисля, чакам становище от агенцията за защита на потребителите.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #15

    Re: Vivatel-нов бардак със стари курви

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack
    „лесно можеш да замениш предплатената услуга с абонаментен договор. При това ще запазиш същия мобилен номер. Просто трябва да посетиш някой от центровете на vivatel и да поискаш информация от нашите служители”- така пише на стр. 16 в книжката която върви със закупената сим карта.
    дам, ясно. Прав си в този случай - не се занимавай с КЗК, отиди в офис на Вивател, вдигни скандал и ще ти върнат парите за 8-те карти. Повече от това няма да постигнеш по никакъв начин според мен, а за да постигнеш това... мисля, че ще стане и с един сочен кратковременен скандал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-12-08, 01:07
  2. Vivatel - за бога братя - не купувайте !!!
    От KTT във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 15
    Последно: 29-11-06, 10:16
  3. Vivatel Freedom 30
    От g_ishkitiev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 31-10-06, 01:39
  4. Vivatel пуска абонаментни програми за частни клиенти
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 17
    Последно: 03-04-06, 15:31
  5. Vivatel и НетИнфо създадоха първия АБВ ICQ скин у нас
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 27-02-06, 20:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе