Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 50 от общо 50

Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #46

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Радвам се, че сезона завърши според прогнозите ми Честито на победителите
    От друга страна, не съм съгласен, че следващия сезон ще е скучен, дори напротив. От сега, без да знам подробно тимовете за 2007 ,ще рискувам да кажа, че най-вероятно комбинацията Ферари-Райконен-Бриджстоун ще се окаже печеливша. Не че съм привърженик на Кими, но той определено е човек, който може да изтиска всичко от колата, а това не е кола, а Ферари. За Алонсо само мога да съжалявам, че ще стъпи на куция кон Макларън, освен ако от Мерцедес не си вземат поука и изгонят Рон Денис, за да потръгнат нещата. Рено ще са традиционно добре, те умеят бързо да се нагласят в променливи обстоятелства. Загадка са, поне за мен, БМВ - честно казано очаквах повече от тях още през този сезон. Крайно време е и в Ред Бул да си оправдаят парите, така че изненадата според мен за сезона 2007, ще е забележете - Ред Бул. С уговорката, ако си запазят двигателите на Ферари, а в противен случай - едва ли.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #47

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам


  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    10
    #48

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Цитат Първоначално публикувано от Lazy Dog
    За Алонсо само мога да съжалявам, че ще стъпи на куция кон Макларън, освен ако от Мерцедес не си вземат поука и изгонят Рон Денис, за да потръгнат нещата. Рено ще са традиционно добре, те умеят бързо да се нагласят в променливи обстоятелства.
    За слабата издръжливост на Макларън не е виновен Рон Денис, а Мерцедес. За жалост не остана друг корав производител с който да работят Макларън и щат нещат трябва да си кретат с Мерца.
    Що се отнася до Рено, техните шашми ще се наблюдават под лупа и едва ли ще успеят да постигнат големи резултати с честна игра

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #49

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Цитат Първоначално публикувано от ivanh
    За слабата издръжливост на Макларън не е виновен Рон Денис, а Мерцедес. За жалост не остана друг корав производител с който да работят Макларън и щат нещат трябва да си кретат с Мерца.
    Що се отнася до Рено, техните шашми ще се наблюдават под лупа и едва ли ще успеят да постигнат големи резултати с честна игра
    Не съм правил статистика, но със сигурност двигателя Мерцедес не е главната причина за отказите на Макларън. Главният им проблем е лошия мениджмънт в лицето на Р.Денис - като се почне с отношението към пилотите и конструкторите, та до взаимоотношенията с Мерцедес (те не случайно имаха идея да купят Макларън и да си го направят фирмен отбор). Както и да е, това не е мой, а техен проблем.
    Какво имаш предвид с това "шашмите на Рено". Нещо немам спомени за такива неща. Други отбори имаха проблеми с честната игра.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #50

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Цитат Първоначално публикувано от Lazy Dog
    От сега, без да знам подробно тимовете за 2007 ,ще рискувам да кажа, че най-вероятно комбинацията Ферари-Райконен-Бриджстоун ще се окаже печеливша.
    Маса !!! Кими няма хъс.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Как да виждам част от history в ICQ 6.5?
    От breiii във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 16-09-09, 12:56
  2. Утре се открива Рок сезона в Каварна
    От stenly във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 30-05-08, 12:28
  3. Отговори: 11
    Последно: 12-01-07, 14:23
  4. Хитът на сезона - новите mp3 Players
    От Edin_Lud във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 15-10-05, 11:10
  5. В неделя започва F1 сезона....
    От Milanoff във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 41
    Последно: 18-03-02, 09:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе