Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 50

Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #1

    Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Много добро състезание, с 4 излизания, на кола за безопасност, много разбите коли поради грешки. И станя ясно и на най-малките деца че МОНТОЯ трябва да бъде изгонен позорно от Ф1 и да ходи да се прави на плейбой в Америка и тъпите и КАРТ серии. Тоя олигофрен за н-ти път провали усилията на отбора си. НО най ми хареса как го посрещнаха самите му механици, без думичка, само го погледнаха намръщено и не станаха от столовете. А той понеже е тъп почна да им се обеснява като сгафила ученичка, хахахахаха паднах от стола, страхотна картинка.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    10
    #2

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    М-дааа - много трагично състезание, ако може да се нарече състезание де. Тоя сейфтикар прецака всички. Дали Мишлен не следват политиката на Бриджстоун преди години, когато изготвяха гуми "по рецепта" на Ферари?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Eга ти и каръщината на Бътън. 20 тина м. преди финала, но явно блокира скоростна кутия иначе по инерция трябваше да мине.
    Много лош шанс и за Михаел.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    10
    #4

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Попаднах на следната информация:
    На излизането на старт-финалната права обаче двигателят му буквално експлодира и италианският пилот на Рено едва не пострада от избухналите пламъци и разлятото масло. При това положение от пита състезателният инженер на Дженсън Андрю Шовлин моментално му даде команда “Не пресичай линията”. Решението, твърди шефът на тима Ник Фрай, е взето, за да се избегне наказание от преместване с 10 места назад в следващия старт. Според хората от Хонда при положение, че Бътън не е пресякъл линията на финала, то той ще може да смени мотора си без проблеми. Фрай заяви, че това си струва дори жертването на точки.
    Малко странно решение да жертваш 3 точки за сметка на 10 позиции, но сигурно Фрай разбира нещата по-добре от нас.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #5

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Ако нямаше толкова коли за сигурност, които на 3 пъти стопиха по 15-20 секунди на Рено, май прехваления Кими можеше да е на минута отзад.... Рено просто си мачка наред 3 състезания поред.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #6

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам


    С носталгия си спомням епичните спорове за/против М.Шумахер от миналите години. Сега заклетите му почитатели като, че ли се поумориха

    Та, по темата (която ми е любима!), в началота на този сезон се промени "формата на квалификациите" (как звучи само) и това прави подреждането на старта по непредвидимо (който не е запознат - на три етапа с елимининане на състезателите със слаби времена от следващия етап на квалификацията), което разбира се е плюс за състезанието. Както се видя обаче от първите три състезания, в Рено са си свършили най-добре домашните задания през зимата и автомобилите им са в супер кондиция. Макларъните ще бъдат достойните им съперници в следващите състезания, като не трябва да забравяме и големите японски отбори (е поне с японски имена Хонда и Тойота) - в които явно пръскането на много пари накрая ще доведе и до успехи (поулпозишън, някое второ - трето място). Истинска загадка за мене е избора на пилоти в БМВ (особено Хайдфелд), но както разбирам за тях тази година е за трупане на опит. Ферари и тази година са стъпили на динена кора (имам предвид Бриджстоун) иначе те са си винаги скрити фаворити (дори и с МШ и ФМ ). За другите, какво, май няма много какво да се каже, освен може би за следващата звезда на небосклона - Нико Розберг, но не и с този Уйлямс.
    Хайде, ако имате нещо добавете

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Както казах в първият си пост МОНТОЯ трябва да бъде пребит а камъни, дръве и всякакви подръчни материали от механиците на отбора. После да го намажат с катран и да го овалят в перушина и да го пуснат да си хови в Хамериката и да се прави на велик там. ТОЯ ЧОВЕК ЗА КОЙ ЛИ ПЪТ КАЗВАМ ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА КАРА ФОРМУЛА!!! :knuppel2: Този олигофрен за пореден път прееба ЦЕЛИЯТ ОТБОР, че направи и една много сериозна катастрофа :knuppel2:. За кой ли път прееба състезанието на РАЙКОНЕН, не това не е човек, ама и шефовете на Мерцедес не си взеха поука 3 години го дондуркат тоя некадърник дето и двете му ръце са леви и са заврени дето слънце не огрява . И на тая писта въобще не стават състезани за Ф1. Надявам се след това състезание да не видим повече състезания тук. Да ги оставят ТЪПИТЕ ХАМЕРИКАНЦИ да си глдат тъпите ИНДИ и КАРТ серии, да си се връткат като гламави в един тъп овал и да им се завъртата тъпите тикви от глупости. Да мрът необразовани. Инак Ферари ме изненадаха с 1 и 2 място.
    П.С. Чухте какво каза инж. Tенчев имало 100 000 души, като 20 К били с миналогодишните билети, а цените били много тънкажни. Кво им правят мили очички на тея олигофрени. Имало 400 000 души на едно НАСКАР състезание, ами това доказва колко са тъпи. Като не му харесва на тъпият Вилньов да си ходи прав му път, той и без това са спира развитието на отборите в които е.

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Определено поредната груба селска проява на Монтоя... много ме дразни неговия стил, особено в миналото състезание удара му си беше 100% умишлен и нарочен. А дано комисарите вече го накажат ама не с глоба, а с отстраняване от състезания. Райконен ме радва, но този чвор му прецаква състезанията и как така все на своя съотборник прави мизерии - дарба

    Похвално представяне на Ферари, опитват се да върнат интригата в шампионата и дано успеят

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #9

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    какво станало, че аз пропуснах...

    ама все пак да кажа: "Само Шуми!"

  12. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #10

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    В общи линии, в пирвия завой на първата обиколка Монтоя влетя отзад в намаляващия пред него автомобил, което стана причина за отпадането на още 4 автомобила, включително и на Кими Райконен, който пък беше блъснат странично от рикоширалия от Монтоя автомобил и след няколко преобръщания на колата по таван и гуми спря в тревата край пистата. Зрелище си беше все пак

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    10
    #11

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Монтоя започна с голям "хъз" и носталгия по доброто старо време, когато печелеше в Индикар. Прекалено големите му амбиции изиграха лоша шега не само на него, а и на другите пилоти (не за пръв път). Предлагам да направим една подписка за отнемането на неговия суперлиценз за Формула 1 :knuppel2:

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #12

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Абсолютно съм съгласен, че тая писта не става за Ф1.Много бърза но нищо повече.След като успяха да се натръшкат толкова много автомобили в първия завой това говори лошо за пистата.Губи се смисъла на цялото състезание след като отпаднат 6-7 автомобила а останалите си правят кръгчета само .Та според мен тази писта трябва да изчезне от календара като неперспективна.По добре в Москва както подошух имали мераци за там....

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #13

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    @Ско Преобръщащият се автомобил беше на Ник Хайфелд.
    Браво на Шуми . Още в събота на квалификациите се видя ,че Фераритата ще са първи.
    А отпаднаха в началото толкова много коли заради малоумният Монтоя.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #14

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    Много малко привърженици на спорта има тук, то сезона почти свърши никой не коментира (:
    Е след последното състезание... смятам, че Шумахер показа на какво е способен! Най-много се израдвах на тренировките, като беше единствения с губи Бриджстоун на 3та стартова решетка... Хареса ми начина по който... през цялата бърза обиколка с едната ръка дори в завоите той сменяше настройките на болида и успя да спечели 6та позиция!
    Днес квалификацията не я даваха по БТВ! Даже и на запис няма да я пуснат... но ето резултатите


    Вече двамата претендетни за спечелването на титлата са с еднакъв актив от точки - 116.
    Маса е зад третия-Фисикела, само с една точка...
    И след като съм твърдо за ферари и винаги съм бил и винаги ще остана... няма по-хубаво от това, че Маса "кърти мивки" и много се радвам (: Нямам търпение и Кими да излезе от тази дупка с този "кирлив" Мкларен!
    Е толкова от мен и лошо, че много не ви се коментира тази тема...
    Поздрав с тази снимка, говореща от само себе си


    бтв (: миналата година бях на Монца е няма по-хубаво преживяване в живота ми за мойте 23 години... формулата е просто страст за мен :P

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    122
    #15

    Re: Ф1- започна сезона, а коментари не виждам

    @razziel
    Не, че е съществено, но квалификацията я даваха. Аз я гледах

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Как да виждам част от history в ICQ 6.5?
    От breiii във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 16-09-09, 12:56
  2. Утре се открива Рок сезона в Каварна
    От stenly във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 30-05-08, 12:28
  3. Отговори: 11
    Последно: 12-01-07, 14:23
  4. Хитът на сезона - новите mp3 Players
    От Edin_Lud във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 15-10-05, 11:10
  5. В неделя започва F1 сезона....
    От Milanoff във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 41
    Последно: 18-03-02, 09:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе