Резултати от 1 до 7 от общо 7

Работа за 17-годишен Варненец Wanted

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    61
    #1

    Работа за 17-годишен Варненец Wanted

    Здравейте. От заглавието личи за какво ще е темата.
    Та на 17 години съм(на 1 октомври съм роден, няколко месеца не ми стигат до пълнолетие ). От Варна съм и затова тук си търся и работа.Става въпрос за града, а НЕ за курорти!
    От няколко дни ровя из jobs.bg и pozvanete.bg търсейки идеалната оферта.
    Иска ми се да е нещо IT ориентирано, но като реално преценя възможностите(не както пишат комп. грамотност) се справям добре, за да мога да работя това, с: Windows и офиса са ясни, владея Access, който въпреки, че е част от МS Office го отделям, защото смятам, че е по-сложен и интересен от останалите в пакета, HTML, Хардуер: примерно асемблатор във някоя фирма мога да съм, особено като се има предвид квалифицираността на хората там. Уча в МГ-Варна, ако изобщо в случая има някакво значение.В момента се занимавам php/MySQL и това ме кара да се замисля сериозно ако изкочи някоя обява за оператор в рс зала - през свободното време мога да се усъвършенствам, а не да си клатя краката и да си губя времето.
    Та някой добър човечец ако предлага работа или има познат, който предлага да не се притеснява, а да пише тук. Приемам естествено и работа от друго естество, даже си мисля, че и такава ще намеря в крайна сметка. Единствените условия са:
    нормална заплата и да няма двойни смени - примерно в Doom има свободно място за оператор:250лв заплата - добре, но смените....по 12 часа: дневна, дневна, нощна, нощна, две почивки...Не, благодаря.

    Та още един път казвам - който знае за свободно място или има някаква идея да казва тук или на координатите от подписа ми. Средната такса в трудовите борси е 10/15лв и то само за регистрация, та аз предлагам доволно количество бира в замяна

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: Работа за 17-годишен Варненец Wanted



    Успех, приятелю ! - пожелавам ти го най-искрено - родени сме на една и съща дата...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Re: Работа за 17-годишен Варненец Wanted

    Работа САМО за лятото ли търсиш ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    61
    #4

    Re: Работа за 17-годишен Варненец Wanted

    Slero, :Super:, ще си честитим рождения ден като като дойде. Иначе нали знаеш, че родените на първо число са родени с късмет и са обречени да са щастливи
    Crossblade, да, само за лятото. После ще ми предстои важна година - преди кандидатсване и няма как да продължа.

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #5

    Re: Работа за 17-годишен Варненец Wanted

    Успех и от мене!
    Не че нещо мога да предложа, но напоследък рядко могат да се видят младежи, пишещи на правилен български език и желаещи да работят нещо, което ще им е от полза срещу нормално заплащане. Пожелавам ти и се надявам скоро да пишеш положителен резултат.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #6

    Re: Работа за 17-годишен Варненец Wanted

    Като гледам книжка нямаш . Сори търся човече с книжка за разносна търговия на Техн. стоки. 5 дневна
    Ако някой от Варна чете и е на зор за работа да пише при горните условия. На лични за сумата.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Re: Работа за 17-годишен Варненец Wanted

    genhack, по добре се замисли за курортите защото епочти сигурно, че ще намериш работа там. Тази година недига персонал. Ще те лапнат без пробелем. А то Дръжба и Златните са си Варна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 60 лева годишен данък за радио и телевизия
    От em4o65 във форум Коментирай новина
    Отговори: 14
    Последно: 02-07-10, 16:53
  2. Варненец спечели конкурс за CRM идея
    От Silviya във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 19-06-07, 17:39
  3. полагащ се годишен отпуск?
    От homeoflove във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 11-02-07, 10:29
  4. 21-годишен американец се самоуби в наш сайт
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 25-01-06, 16:00
  5. 15 годишен хакер :)
    От CreatoR във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 29-09-05, 19:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе