Резултати от 1 до 2 от общо 2

За сватбата на шефа на АКБ Форес

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #1

    За сватбата на шефа на АКБ Форес

    Разлистих едно списание, което си беше купила сестра ми - вниманието ми привлече статия "Българският елит на сватба в холивудски стил" - за сватбата на Банев, шефа на АКБ Форес

    та значи кумовете му - Барбукови - подарили яхта на новото семейство, а те върнали жеста, като им купили червено ферари; на сватбата пял Джо Кокър, който само повтарял "Все едно съм в Холивуд" (хонорарърт му за частни изяви започвал от 500 000 хил.долара...)

    Не знам защо, като попадам на подобни новини напр. за американски звезди или певци (напр. сватбата на Том Круз), които са още по разкошни, не се дразня, а само ми е любопитно - може би защото онези си изкарват парите честно, а за нашенските новобогаташи съм 100%, че не са си изкарали парите честно...

    разбира се, в статията не става и дума за благотворителност - каквато направи например Том Круз при своята сватба - а Том Круз, когото аз не харесвам особено, е допринесъл с филмите си за доброто настроение на неизбромо повече хора, отколкото Банев...

    Позволихме им твърде много....но вече е късно да се оправят нещата....


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Re: За сватбата на шефа на АКБ Форес

    Късно е чадо... Нормално е човек да язди магаре, лошо е когато магаретата яхнат хората.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сватбата на Sunny и Breiii
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 28
    Последно: 24-06-07, 11:24
  2. Bugatti Veyron за шефа на Волф
    От Cko във форум Коментирай новина
    Отговори: 43
    Последно: 18-10-06, 09:29
  3. Интервю със "Шефа" на data.bg
    От Zetle във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 01-11-04, 11:45
  4. Проблем с шефа
    От knoppix във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 15-06-04, 12:27
  5. сватбата на майка ми ---> CD:)))))))
    От zolayka във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 07-08-03, 12:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе