Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 44

Bugatti Veyron за шефа на Волф

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #1

    Bugatti Veyron за шефа на Волф

    [size=14px]Българин си поръчал най-скъпата кола в света?[/size]

    "Бугати Вейрон" идва в София до седмица, пише в. "24 часа"

    Българин си е поръчал "Бугати Вейрон" - най-скъпия сериен автомобил в света, съобщава в. "24 часа". Според източници на изданието това е бизнесмен, свързан с боклука на София и вестникът предполага, че става дума за Румен Гайтански, шефът на фирма "Волф".

    ...

    Цената на "Бугати Вейрон" е над 1 млн. евро, а след всички такси, които трябва да се платят, може да достигне и до 1,5 млн. евро. Всекидневникът, според информацията на който колата ще е в София до седмица, припомня, че именно Гайтански е собственик и на първия у нас "Мерцедес SLR Макларън".

    Останалото тук: http://netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=879095

    А нямало пари за запълване на дупките в столицата, глупости на търкалета.
    Ето и една снимчица на Вейрона за тези, които не са го виждали


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #2

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    може и да съм се излъгал нещо, обаче това място до хотел Хемус сега къде направихе тази голямата бизнес сграда мисля, че точно той го продаде мястото за към приблизително 90мил евро...
    а за вейрона научих преди половин годиня някъде... дано наистина да дойде след седмица да го видя този джзвер (: оборотомера му момчета не показва оборотите ами конете с които кара в момента хах супер

    трябваше да го видиме как щеше да си купи ферари енцо този измамник много щеше да ми е интересно изражението на лицето на някой като му съобщят, че не е одобрен за закупуването на автомобила въпреки парите му еее те вече са продадени всичките 399, но ако не бяха

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    54
    #3

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Аз съм от Горубляне и ъщата ни е досами тази на Румен Вълка,познавам го от както се помня,даже като студент съм работил във един от складовете му,повярвайте ми,боклук-бизнеса е само част от това с което се занимава
    магазини,складове за храни и безалкохолни,бутилираща фабрика,консервни фабрики,ресторанти и няколко хотела,обекти по Черноморието,акционер е в Мерцедес още от комунизма и още и още...човека е бъхтил сума ти години като международен шофьор докато не се е оженил за богата германка :coolsmiley:,и е умножил парите и стократно
    Хайде на не оплюваме човек който не познаваате;аз по коректен шеф от него не съм имал.....да не говорим че е помогнал на много хора в селото безвъзмездно!
    Аз пожелавам България да има повече богати хора като него

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #4

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    maks, нищо против богатите хора! Просто на всички трябва да им е ясно как са спечелени тия много пари. А например случаят, при която вместо задължителните 250 снегорина през зимата пускат само 50, докато из улиците стават масови катастрофи заради непочистването, е предостатъчно показателен за начина, по който въпросният господин си печели парите и с хотелите, и с ресторантите, и т.н. :knuppel2:

    В България честни милионери няма и това е факт.

  6. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #5

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Те за това чужденците като дойдат в София се шашкат като гледат колко много хора карат автомобили за по над 200хил. и после върви им разправяй че икономиката ни е зле...

  7. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #6

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Много ми е интересно къде ще кара тази кола.
    Хората джипове трошат по тези пътища, камо ли този Вейрон.
    Като го гледам, височината му е не повече от 10см.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #7

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Цитат Първоначално публикувано от maks
    Аз съм от Горубляне и ъщата ни е досами тази на Румен Вълка,познавам го от както се помня,даже като студент съм работил във един от складовете му,повярвайте ми,боклук-бизнеса е само част от това с което се занимава
    магазини,складове за храни и безалкохолни,бутилираща фабрика,консервни фабрики,ресторанти и няколко хотела,обекти по Черноморието,акционер е в Мерцедес още от комунизма и още и още...човека е бъхтил сума ти години като международен шофьор докато не се е оженил за богата германка :coolsmiley:,и е умножил парите и стократно
    Хайде на не оплюваме човек който не познаваате;аз по коректен шеф от него не съм имал.....да не говорим че е помогнал на много хора в селото безвъзмездно!
    Аз пожелавам България да има повече богати хора като него
    Милия ми той ...
    Ще се просълзя ...

    Е докато има все още такава наивност, ще сме все на опашката. И на Европа, ами на опашката на африканските държави ще отидем.

    Видиш, ли ... човека сума ти години бъхтил като международен шофьор и се оженил за богата германка.
    И от там
    магазини,складове за храни и безалкохолни,бутилираща фабрика,консервни фабрики,ресторанти и няколко хотела,обекти по Черноморието,акционер е в Мерцедес още от комунизма и още и още
    Аз познавам десетки международни шофьори и ми се струва, че трябва да е работил около 150 000 години, за да се похвали с такъв стартов капитал, който да му донесе такава доходност за толкова кратко време.

    И ти maks пишеш, че не искаш децата ти да са подлога на този или онзи ...
    Е ще са, да знаеш, дано да не са често срещани хората с толкова ултра наивни разсъждения [да не използвам по-груба дума] като твоите.

    Не знам ... това Горубляне не беше ли до София?!
    Да не е някое друго Горубляне?
    Защото и в Странджа-Сакар няма толкова изостнали с мирогледа си хора.

    Може и да е коректен шеф, шапка му свалям, но тук говорим за пари, за капитал, който ама ПО НИКАКЪВ начин няма как да дойде без нечист бизнес.

    Съвсем малко факти.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Я ми кажете в буклука на ДОРИ 1 млн София, колко бързо се затрупва труп, така че да не може да се намери ... после си правил човека парите като пуска по-малко снегорини и буклуджийски камиони ... дрън дрън..

    А щом не е осъден - значи му е чиста работата - нали живеем в напреднала демократична държава? Или и изборите са купени и не си ги избираме/те сами ?

    Истината е че на който не му харесва какво става в държавата или да не се оплаква или да го промени. Друг начин нЕма.

    Купил си Вейрон 18/4 - че лошо ли е ? Хвала даже ! Нали и в България трябва да има успели хора.

  11. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #9

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Купил си Вейрон 18/4 - че лошо ли е ? Хвала даже ! Нали и в България трябва да има успели хора.
    Ами нека има! Нема лошо. Само да не ми обясняват с "влажен поглед на стелна крава" от телевизора как видиш ли нямало пари за построяване на ново сметище/площадка/завод за преработка на отпадъци и после да си купуват автомобил, който струва колкото ново сметище, площадка и завод за преработка на отпадъци (зная, че лекичко преувеличавам :coolsmiley: )

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #10

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Приятел, мислиш ли че УСПЯЛ Гражданин трябва да заплаща това, което е задължение на общината/държавата?

    Ами как може разбираш ли оня да кара Вейрон, а да има дупка пред блока ми - ми да не си купува, а да оправи улиците - какъв българин е той - чист мошеник - не дава собствените си пари си за НАС ами ги ползва за себе си ! ауу .... (да бе да)

    П.П.

    Мразя зависта и говоренето за неща/хора, които (са ни) непозна(ти)/(ваме)

  13. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #11

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Е точно тези са "успели" на гърба на данъците на хората. Точно тези данъци, които би трябвало да отиват за изброените в горните ми постове дейности, а не за заплати!
    Става дума за това: http://forum.setcom.bg/index.php/topic,23378.0.html
    Познай колко взима секратарката му - ако е повече от 300 лева те па на!
    В БТК е същото, показаха ми го, така че не подлежи на обсъждане. Имам чувството, че и в останалите държавни/общински фирми е така.

  14.  
     
  15. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #12

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Приятел, мислиш ли че УСПЯЛ Гражданин трябва да заплаща това, което е задължение на общината/държавата?
    ...
    Мразя зависта и говоренето за неща/хора, които (са ни) непозна(ти)/(ваме)
    "УСПЯЛ" как? От къде идват неговите пари? Честен бизнес? Според скромния си житейски опит, съдейки по хората, които познавам, съвестните данъкоплатци карат коли, които са стрували 30-40000 лева преди 5-10 години, а тези, които ти наричаш "УСПЕЛИ" карат коли, които са стрували 100-200000 лева тази или миналата година. Първите имат заеми в банка, а вторите дължат милиони на общински/държавни фирми. Първите плащат данъци и осигуровки на работниците си, а вторите не знаят какво е това. Първите ги глобяват и съдят за неспазване на закона, а вторите се смеят.
    Ай, стига, че само се ядосвам!
    И се пише "завистТа".

  16. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #13

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Приятел, мислиш ли че УСПЯЛ Гражданин трябва да заплаща това, което е задължение на общината/държавата?
    Ами как може разбираш ли оня да кара Вейрон, а да има дупка пред блока ми - ми да не си купува, а да оправи улиците - какъв българин е той - чист мошеник - не дава собствените си пари си за НАС ами ги ползва за себе си ! ауу .... (да бе да)
    П.П.
    Мразя зависта и говоренето за неща/хора, които (са ни) непозна(ти)/(ваме)
    Аз пък мразя да чета изказвания на хора, които нямат дори и бегла представа за какво иде реч в темата.
    Ти на малоумен ли се правиш CrossBlade, не мога да разбера?!
    Ако е така, поздравления, справяш се отлично.

    Въобще имаш ли представа кой и за какво плаща, що се отнася до боклука на София?. И чии са парите.
    Имаш ли представа въобще какво представлява концесията, като определение и практическо изпълнение.

    И въобще прочете ли и един ред от линка, който съм дал по-горе.
    Айде наблегни засега на уроците и се изказвай само там където имаш познания.

    Накратко, държавата плаща на концесионера договорена сума за да извърши той дейности, които са нейно задължение.
    В случая състава на чл. 67, ал. 1 от Закон за общинската собственост:

    Чл. 67. (1) Концесия по смисъла на този закон е предоставянето на особено право на ползване върху обекти публична общинска собственост, включително такива, които ще бъдат изградени от концесионера с негови средства, както и даването на разрешение за извършване на дейности за задоволяване на обществени потребности, които се извършват от общините.
    Та тези пари не са на въпросния "успял" гражданин, а са моите пари и парите на баща ти, които държавата ни е взела под формата на данъци и такси и ги е дала на "успелия" гражданин за да извърши определена работа.
    Прочети линка за да разбереш каква точно.
    Не желая да прави нищо с неговите пари, а желая да свърши това, за което аз и баща ти му плащаме с нашите пари.

    В случая одита е показал, че въпросния "успял гражданин" мами безобразно и усвоява моите пари без да свърши нищо насреща.

    Всъщност върши, купува си автомобил за милион и половина евро и става идол на няколко неуки тинейджъра.

    И повтарям пак, където въобще не "стопляш" за какво става дума или не си уверен в материята, недей да пишеш, ставаш смешен. Въпроса с личните и общинските финанси ги остави на татко ти и на мене, ти наблегни над ученето.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #14

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Проблема не разбираш ли, че не е нито в Румен, нито в Георги Илиев (RIP) ами в ДЪРЖАВАТА и тези, работещи за нея, които им даваш възможност?!

    А не те мисля за много оригинален, наричайки ме "малоумен"

    Еми добре, ядосвайте се, че сте мошеници на дребно и си пишете по форумите пък на "онези", за които пишете им дреми на шапките :knuppel2:

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #15

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Няма нищо лошо,нека купува човека,айде стига злобяли,мамка му и тъпата БГ злоба
    него не го гледайте,той се пак е бизнесмен...какво да кажем за ДЪРЖАВНИТЕ служители от митницата със коли по 200000евро?Да сте минавали покрай главно данъчно да видите там какви коли спират?
    Ами какво да кажем за служба ДАИ,където зимат по 200 лева нето?Я им погледнете паркинга!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Защо Шефа Убива КИРО ?
    От z0r0 във форум Логически задачи
    Отговори: 9
    Последно: 08-04-07, 11:30
  2. За сватбата на шефа на АКБ Форес
    От hihimor във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-06, 17:45
  3. Застреляха шефа на 'ВАИ холдинг' Георги Илиев
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 34
    Последно: 29-08-05, 12:52
  4. Интервю със "Шефа" на data.bg
    От Zetle във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 01-11-04, 11:45
  5. Проблем с шефа
    От knoppix във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 15-06-04, 12:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе