Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Новата придобивка :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #1

    Новата придобивка :)


    Какво да кажа, освен че имам да черпя
    Eто няколко снимки на нещата в работен вид с разхвърляни навсякъде кабели, кашони и найлони
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=84838


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #2

    Re: Новата придобивка :)

    Честито и да ги ползваш със здраве! ;-)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: Новата придобивка :)

    Такива неща се поливат яко щото който се скъпи да почерпи и полее, дважди се проклина като му се натресат после алчни майстори
    Честито roumen68, явно при теб Коледата подрани

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #4

    Re: Новата придобивка :)

    Благодаря на всички за пожеланията, както и за мненията и съветите при избора на конфигурацията! Например от форума разбрах че Conroe E6300 си заслужава, за това че HDD Hitachi са за предпочитане пред Seagate, за възможност за RAID свързване на 2 еднакви HDD, както и други тънкости. Накратко - все полезни неща, които човек може да научи от приятели!

    Така че всекиму пожелавам такава радост и нови придобивки в най-скоро време! Наздраве!

    Все още се занимавам с инсталирането на програми, настройките, свързванията. Ще съобщя когато вляза с новата машина във форума

    За почерпката - с най-голямо удоволствие бих го направил при следващото събиране на Setcom.
    Хайде, идва Коледа, Нова Година - май нищо не се организира по въпроса?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #5

    Re: Новата придобивка :)

    Честито и от мен:-)Сега си предствям с какъв мерак свързваш, настройваш и се суетиш около машинката:-) Айде и ние ще пием по едно, за да върви безпроблемно

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: Новата придобивка :)

    еееех, кога беше времето, когато сглобих първия си комп..... дето се вика - цял ден се суетих около него, а сега джас-прас и за нула време... много се скъси удоволствието

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #7

    Re: Новата придобивка :)

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    еееех, кога беше времето, когато сглобих първия си комп..... дето се вика - цял ден се суетих около него, а сега джас-прас и за нула време... много се скъси удоволствието
    Защото вече не е удоволствие, а задължение... най-вече "работно" при това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Re: Новата придобивка :)

    Rumen68 , Честито !!!
    ама само да питам - кога ще сбираш тайфата да го полеем за по бира
    Кайсията почерпи за своята придобивка , тебе кога да те пишем ?

    Със здраве да си го ползваш , да не се налагат ремонти и нежелани ъпгрейчета .!!!
    и да си редовно с него в Нета !

  11. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #9

    Re: Новата придобивка :)

    И да смениш килима че не се вързва на хай тек обкръжението.
    Знаеш ли какви смущения идват от него.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #10

    Re: Новата придобивка :)

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    еееех, кога беше времето, когато сглобих първия си комп..... дето се вика - цял ден се суетих около него, а сега джас-прас и за нула време... много се скъси удоволствието
    Аз си го удължавам удоволствието.
    Ако се бях хванал сериозно със задачата бързо да го приведа в ред - сега нямаше да съм във форума

    Mr. Techno, благодаря ти, както благодаря и на Ghost, Black Adder и Sunny! Май ще е възможна сбирка само с Варненската агитка? Няма проблеми, и без това съм във Варна през ден. Само трябва да се уговорим

    Vandal, много си прав за килимчето, което си беше навремето от Кореком - тоест не си знае годините. Добре, какъв килим ще отива? Май най-добре в сребристо и черно? Или строя камина и застилам меча кожа? Един вид символизиращо прехода от пещерният човек към Homo Conroe?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #11

    Re: Новата придобивка :)

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68

    Какво да кажа, освен че имам да черпя
    Eто няколко снимки на нещата в работен вид с разхвърляни навсякъде кабели, кашони и найлони

    Честито и от мен , дълго и безпроблемно да му се радваш ... и като гледам наоколо, бързо ще се изплати ...

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #12

    Re: Новата придобивка :)

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    ...Mr. Techno, благодаря ти, както благодаря и на Ghost, Black Adder и Sunny! Май ще е възможна сбирка само с Варненската агитка? Няма проблеми, и без това съм във Варна през ден. Само трябва да се уговорим :...
    1) Честито и от мен Румене
    2) Да говорим по същество: Днес е 15.12. 2006, до края на годината остават 16 дни, през ден - значи 8 пъти си във Варна. Избираш един ден и мястото, съобщаваш тук и ... кой бяга от една бира . В това отношение Варненската агитка е сериозна и няма да те остави сам

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #13

    Re: Новата придобивка :)

    dash и Lazar, благодаря ви!
    Ами вярно - още не съм почерпал и ето че почнаха проблемите

    Първо: За почерпката - дайте идея за хубаво място във Варна, където има и място за паркиране и ще се уговорим за утре или неделя, а ако не - за другият уикенд. Аз често ходя към механа Чинарите - в посока Златниге, срещу хотел Wild Cherry, пада се вляво. Знаете ли я? Какво ще кажете за там, или предложете друго място.

    Второ - вече съм с новата машина във форума!

    Трето: в сервиза като ми го показваха отворен компа - ясно се виждаше да свети неоновата LED на X-Fi картата. Тоест - свързана. На дъното си има аудиокарта Realtek. Инсталирах и драйвер за нея. Когато почнах инсталацията на X-Fi софта - даде ми error, че не е инсталирано устройството за този софт. Ънинсталнах драйвера на Realtek, а от BIOS-а дадох HD audio disable. Рестарт и отново опитах за инсталирам X-Fi, но ми даде същото съобщение.
    Мога ли да направя нещо или компа трябва да се отваря в сервиза? (пак ходене до Варна )

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #14

    Re: Новата придобивка :)

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    ....Мога ли да направя нещо или компа трябва да се отваря в сервиза? (пак ходене до Варна )
    Отвори си книжката за дъното и виж дали имаш джъмпери за Аудиото на дъното, ако ти е залепена кутията с гаранционни лепенки - сори ама ще го носиш до сервиза, хубаво е да кажеш и дали имаш предни аудио портове ...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #15

    Re: Новата придобивка :)

    Цитат Първоначално публикувано от dash
    Отвори си книжката за дъното и виж дали имаш джъмпери за Аудиото на дъното, ако ти е залепена кутията с гаранционни лепенки - сори ама ще го носиш до сервиза, хубаво е да кажеш и дали имаш предни аудио портове ...
    dash, отворих я - има 3 джъпмера - Clear RTC RAM, USB device wake up, Keyboard power. Няма за аудиото.
    Ама от тази фирма кой ги кара да ми слагат дъно със звукова карта с 8 аудио изхода, с коаксиален и оптичен SPDIF изходи! При условие, че поръчвам изрично X-Fi карта за петстотин и кусур лева!
    Иначе свързах тази карта с оптичен кабел към уредбата! Чудо! Звук-трепач! Какво ли ще бъде с X-Fi картата? Дано Pat да се окаже лош пророк, че цифровият звук при различните карти се чувал почти еднакво

    Няма предни аудио портове.

    А в инструкцията за монтажа на X-Fi картата изрично си пише "Remove any audio card in your computer OR remove a metal bracket from a PCI slot."

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. новата S-KLASA на ПАНАСОНИК
    От fen./hitachi във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 37
    Последно: 20-12-12, 12:22
  2. Новата Нокриа
    От ivo75 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 16
    Последно: 14-02-12, 18:20
  3. НОВАТА ТЪРСАЧКА - Peek YoU
    От Embata във форум Анкети
    Отговори: 2
    Последно: 09-08-06, 20:10
  4. Задача 135 (новата Пепеляшка)
    От Bibi във форум Логически задачи
    Отговори: 9
    Последно: 09-01-05, 14:33
  5. Новата кирилица във форума
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 36
    Последно: 06-03-03, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе