Резултати от 1 до 12 от общо 12

Дими от "Сленг" Загина

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #1

    Дими от "Сленг" Загина

    38-годишният Димитър Екимов, познат като Дими от група "Сленг", е загинал при катастрофа на автомагистрала "Хемус" преди обяд към 11 часа, предаде Дарик.
    По първоначални данни управляваният от Екимов мотоциклет „Сузуки” при шофиране с много висока скорост, първо се е ударил в разделителната мантинела, а после е излетял от платното. При падането си в платното на срещуположното движение е загинал на място. Катастрофата е станала в района на седмия километър от магистралата - край гара Яна, в посока Ботевград, съобщиха от МВР.
    Димитър Екимов - Дими е роден на 6 януари 1970 г. в София. През 1988 г. завършва средно образование в Националната природо-математическа гимназия в София. През 1996 г. завършва Медицинска академия в София - специалност "Медицина". От края на 1998г. Дими специализира акушерство и гинекология. През 1992 г. създава групата Cats In A Trunk, а през 1995 г. започва да пее в група Сателит. В началото на 1997 г. създава група СЛЕНГ, на която е и вокалист.
    източник "www.dir.bg"

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    Много жалко за човека. Доста народ се изтрепа с тези мотори.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #3

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    Изобщо не го съжалявам! Знам, че за мъртвите или добро, или нищо, но в случая каквото си е търсил е намерил! По-добре, че се е претрепал сам, отколкото да беше утрепал маса хора заради глупостта си да "пробва мотора" с 250 км/ч. Има си писти за тая работа, а не да ми го пробваш тоя мотор на магистрала!

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    ама НИКОГА "елитът" ни не е виновен!

    разбирате ли, ченгетата му го върнали повреден, след като го задържали 2 години, защото бил преди това краден... ама иначе всичко е чиста вода ненапита, сякаш ние не знаем как "елитът" си внася коли ("инвалидни" ягуари; с регистрации в съседни държави, като шофьорите на "елита" отскачат до истанбул всеки месец, за да е валидна турската/гръцка/румънска регистрация, и т.н., и т.н....)

    повечето от вас не знаят какво е на булеварда пред вас да си правят кушии пикльовците ден и нощ, кеф ти 12 по обяд, кеф ти 3 през нощта... аз пък викам - дано се утрепят още 10-ина, че да има ефект!

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    Ами сам си е виновен. Кой го е бил по главата да кара с 250км/ч. То и кола да беше пак е прекалено опасно да се кара с такава скорост.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #6

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    И то на "страхотната" "автомагистрала" Хемус.То това път ли е?

  8.  
     
  9. etg
    etg е на линия
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #7

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    Браво бе. Да се беше потрошил нещо и да кажете че си го е заслужил -разбирам, даже бих ви подкрепил. Ама да заслужава да умре някой заради висока скорост...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    Аз изказах съжаление за човека ,не за причината .Пуста му българска гордост , завист и сарказъм
    Срам ме е от постовете в тази тема.
    Моля админ да я затрие !
    Малко ли хубави неща направи за музиката в БГ ?

    "нека който е безгрешен да хвърли първи камък" - Holly Bibble

    Logged Out !

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #9

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    Е, той и Стависки направи куп хубави неща. Особено последното! Това, че е известна личност изобщо не е оправдание да е над закона. Изобщо не му завиждам и изобщо не ме е срам от постингите в тази тема.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    Цитат Първоначално публикувано от ARTU
    Е, той и Стависки направи куп хубави неща. Особено последното! Това, че е известна личност изобщо не е оправдание да е над закона. Изобщо не му завиждам и изобщо не ме е срам от постингите в тази тема.
    Убил ли е някого, пиян ли е, крил ли се е после ?
    почнахте го сякаш ги е направил.
    Точно от постовете си трябва да се срамуваш.

    Причините са ясни, но след каот няма очевидци - вярваме на жалки драскачи. Скоостта била около. И със 120 да паднеш пак това ще стане.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #11

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    Не, не е убил някого! Ето това е радостната новина! Защото можеше да прелети в отсрещното платно и да се забие в МОЯТА кола, ако точно в този момент бях минал от там. Или в ТВОЯТА. Не знам защо оправдавате постъпката му! Да, по-добре е, че се е претрепал сам, а не е пребил и някой друг. Да, оставил е дете сираче - да е мислел преди да си вдига адреналина!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #12

    Re: Дими от "Сленг" Загина

    Някой, който е карал с кола с 250 знае ли какво е усещането - относно управлението на автомобила?
    А какво ли е ако караш мотор с такава скорост по асфалтов път, който не е абсолютно равен и гладък.
    Димитър Екимов наистина остави следа в българската музика с мелодичността, стила и прецизния аранжимент на песните на Сленг.
    Това на магистралата, което коментираме е малко по-встрани от музиката. Как са определили скоростта? Дали някой друг участник в движението не е допринесъл за инцидента?
    Скоростта вероятно я определят експерти по дължината на следата от изтътрузването, за другото не се знае.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дом. кино самсунг и филми с над 1 Mb/s и 5.1 АС3
    От kasovnik във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 11-02-11, 12:24
  2. IP трафика стигна новата единица Зетабайт
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 22-05-10, 11:04
  3. Култовата игра "Max Payne" ще излиза на филм
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 16-07-08, 14:03
  4. Разминават ми се субтитрите. С какво да ги 
    От Muko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-07, 18:26
  5. За 3 г колко пари сте "наляли " в компютъра с&#
    От Mr.TECHNO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 40
    Последно: 15-10-06, 23:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе