Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 50
Like Tree2Одобрявам

Дарения за форума...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Дарения за форума...

    Вече всеки, който иска да подкрепи форума ни може го направи през долния линк:

    Donate SetCombG.com Forum

    Мисля, че даренията не са особено популярна черта при нас, българите.
    Но ако все пак решите, че форумът ви е помогнал с нещо и искате той да продължи да се развива и помага ще сме ви благодарни за дарението.

    През линка по-горе можете да направите дарение с избрана от вас сума в евро, като можете да платите посредством вашия PayPal акаунт или с произволна кредитна или дебитна карта Visa или Mastercard.

    Моля, имайте предвид, че всички дарения, независимо от избрания начин на плащане се извършват през PayPal - най-сигурната система за електронно разплащане в света, така че всички ваши данни за защитени на 100%.

    Едит:
    Няколко мейла получих с насока да сложим нормална БГ сметка, по която могат да се преведат пари по много начини - през Epay, произволно Интернет банкиране или със съвсем стандартен превод от която и да е БГ банка.
    Ето я и нея - ако искате да ни подкрепите, но PayPal не е удобен за вас вариант можете да го направите с превод по долната сметка:

    Юробанк България АД
    BIC: BPBIBGSF
    IBAN: BG89BPBI79421072669201
    Кристиан Димитров

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re: Дарения за форума...

    Мразя банки и карти, за това и не работя с такива. Ако има възможност чрез смс бих пуснал дребна сума.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: Дарения за форума...

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Мразя банки и карти, за това и не работя с такива. Ако има възможност чрез смс бих пуснал дребна сума.
    Браво, ще отделиш 2 лв да спонсорираш форума, и на практика 1.40 ще потънат в джоба на държавата, оператора и посредника, а за спонсорството я останат 30-40 ст, я не.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re: Дарения за форума...

    dragozow, с sms-и и на мен не ми допада идеята.
    Целта е, който има желание да помoгне с някаква дребна сума, не е разумно повече от половината от тази дребна сума до отива в мобилен оператор.

    Въпреки това, благодаря за желанието. Достатъчно е, че имаш необходимите симпатии към форума ни.

  6. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #5

    Re: Дарения за форума...

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Браво, ще отделиш 2 лв да спонсорираш форума, и на практика 1.40 ще потънат в джоба на държавата, оператора и посредника, а за спонсорството я останат 30-40 ст, я не.
    Съжалявам, няма да си вадя карта заради това. Иначе форумчето не е лошо.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    30
    #6

    Re: Дарения за форума...

    За съжаление PayPal акаунт нямам. но ако пуснете опция за epay ще е чудесно.Вероятно и други хора нямат PayPal та мисля ще спомогне за събиране на повечко дарения.Форума ми е помогнал доста и е ценен и искам да продължи да съществува .Секцията за климатици ми е дала доста знания и ми е помогнала да разбера много неща, включително и това за какво и къде да си дам парите като си купувах клими.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #7

    Re: Дарения за форума...

    Колко мислите ще отидат ако реша да даря примерно 50 лв. от банковата си сметка , и няма ли да е по-лесно да дадете някаква банкова сметка за дониране (не съм запоснат , може и да е опасно това действие за сметката). Питам защото аз имам възможност , чрез интернет банкиране да преведа определена сума срещу 0.80 лв. на преводче , когато става дума за сметка в България. Освен това , на всеки ще е по-лесно да отиде в банката (клонове колкото щеш) и за 5 минути да преведе съответната сума която е решил.
    Мисля си , че така ще е по-лесно.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #8

    Re: Дарения за форума...

    Вижте, Paypal не означава, че трябва да имаш PayPal акаунт за да преведеш пари - освен него през публикувания линк могат да се преведат пари и от произволна Виза или Мастъркард карта.
    Това е най-удобния и най-евтин вариант както за дарителите, така и за форума. И определено е варианта с бъдеще. Не е за пренебрегване и факта, че това е единствения 100% защитен вариант за електронен превод към момента...
    Да... винаги ще има алтернативи - SMS, ePay и др...
    Но... PayPal дава достатъчно възможности - който има желание ще намери начин да ни подпомогне, който няма... каквото и да се пусне все ще намери вариант, че не му е удобно .




  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #9

    Re: Дарения за форума...

    Аз само питам , не казвам , че ще отидат много пари за превода. Просто работя с ел. банкиране и толкова. Това е най-лесния начин. Имаш сметка - пишеш - превеждаш ...

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #10

    Re: Дарения за форума...

    Искам официално да благодаря за първото дарение за сайта ни - двойни благодарности - едно заради отношението към форума, а второ - естествено заради самите пари.
    ПС - Тъй като получих парите лично, а не през Paypal от човек, когото познавам, но... не знам прякора с който участва във форума ни... за момента дарението е анонимно.
    ПС - ако ми драснеш един ПМ кой си ще ми спестиш мноого догадки

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #11

    Re: Дарения за форума...

    Получи се и второто дарение.
    Хиляди благодарности на sashojekov


  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #12

    Re: Дарения за форума...

    Вече имаме трето дарение
    Благодаря на sluntchitse за оказаното доверие.
    Желая ти много слънчеви празнични дни.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Re: Дарения за форума...

    Благодарности и за joropet

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    23
    #14

    Re: Дарения за форума...

    Guys, защо наистина не си отворите една сметка?! Много по-лесно е, а и, вярвайте ми, ще е и по-ползотворно. И не, не е оправдание

    My 2 cents...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    127
    #15

    Re: Дарения за форума...

    имам едно питане за кой отиват тези пари? само за един човек от форума ? Всички аднимки в по категорите аудито,видео и т.н.?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Дарения за форума...
    От kod във форум Аудиотехника
    Отговори: 3
    Последно: 20-11-08, 21:16
  2. Дарения за форума...
    От kod във форум Друга битова техника
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-08, 10:07
  3. Дарения за форума...
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-08, 10:06
  4. Дарения за форума...
    От kod във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-08, 10:05
  5. Дарения за форума...
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-08, 09:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе