Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 88 от общо 88

Японската WC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #76

    Re: Японската WC

    Може би аз не се изразих достатъчно ясно.
    Ако един мъж има хламидии, БИ МОГЪЛ един от симптомите да е секрет изтичащ от уретера.
    Това исках да кажа, че течението да го наречем, е следствие на заболяването. Може би говорим за различни неща.
    Аз съм си правил подобно изследване, но предпочетох по цивилизования кръвен тест. А и по достоверен [IMHO]. Най малкото по прецизен.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #77

    Re: Японската WC

    точно това беше в началото, секрет изтичаш от половият орган.
    Първо ми правиха кръвни изследвания, за хла*ми*дия, не намирайки, решиха да ме мъчат, със забиване на сламки в пикочният канал.

    При срещата ми, за оптичната сонда, в чакалнята попаднах на 10 годишно момче , със същият проблем.
    Изобщо не са ми намирали нищо, с малко дълго лечение, на антибиотици и пиене на литри вода нещата се оправиха.

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #78

    Re: Японската WC

    И по добре че не са ти намерили, че хламидиите са най упоритата гад сугурно на всички "земни кълбета".
    Упорито се тъпчеш с антибиотици, показателите намаляват, в нормални граници са и се успокояваш.
    След една година отиваш пак на преглед и suprise ... гадовете са там, живички.
    Да чукна на дърво, аз не съм страдал от подобни проблеми, но имах познати, които водиха титанични битки с хламидиите.
    /И с жените си/

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #79

    Re: Японската WC

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Изглежда френските лекари недолюбват това...масажиране....и ръгат пробата в уретрата до край на "сухо", което и причинява болките...особенно ако трябва да го направят три и повече пъти един след друг за различните тестове... Садисти...
    Малък offtopic:
    Като чуя за френски лекар и асоциацията ми е за д-р Менгеле
    Преди много време работих във френският вилаж в к-с Русалка (Club Meditarainee). По невнимание стъпах върху счупена винена чаша, която си седеше на основата със счупеното остро столче нагоре. Проби подметката на обувката като хартия и рукнаха едни кървища. Лекаря във вилажа беше французин. Хвърли ме на кушетката и в следващите 15-тина минути ревах с пълен глас от болки. Влизането на столчето в крака ми беше като нежна милувка в сравнение с последвалите манипулации на този садист. Без упойка, не знам с какво бъркаше в раната, но дълбаеше живото месо с настървение и без жал. Крясъците ми бяха съвсем спонтанни, неподаващи се на контрол. Е, такава болка не бях изпитвал никога преди и след това.
    Все ми се струва, че един наш лекар би подходил много по внимателно с манипулацията, би сложил някаква упойка, защото това си беше почти операция!
    Та Fanta, за други подобни интервенции по-добре ела у нас да ти ги направят

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #80

    Re: Японската WC

    От японско гъзоподмиване тръгнахме, до операция на простата ще стигнем още малко

    И една вметка, Malone, точно кръвният тест при хламиидите е по-ненадежния, понеже се влияе от много други неща и се основава на индиректни признаци. Единствено наличието в секрета е меродавно имаш ли или не.

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #81

    Re: Японската WC

    Така съм чувал, не съм медик, чета какво пише.
    Изследва се наличието на ДНК на хламидии, не знам какво може да повлияе на "имането". По прецизно от ДНК ... здраве му кажи [IMHO].
    Не съм уверен дотолкова, че да споря. Дай Боже никой да не лепва подобни гадове.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    295
    #82

    Re: Японската WC

    За да върна темата към същността и (а пък и нещо позаглъхна), дадоха се какви ли не прийоми за манипулации, и не само "мани-", след Серенгети, но никой не каза нищо за добрите стари запетайки по стените.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    162
    #83

    Re: Японската WC

    Ами ако се случиш в такава японска тоалетна в която хартия по принцип няма и спре тока, ще правиш не запетайки а цели тирета

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #84

    Re: Японската WC

    Mini HowTo:
    Билетче от автобуса или малка хартийка.
    Сгъва се на четири и се къса ъгълчето, там където после, като се разгъне ще остане отвор.
    Пъха се пръста там, обира се ... каквото има, хартийката се хваща с другата ръка и се обира това по пръста.
    Не знам дали съм обяснил правилно.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #85

    Re: Японската WC

    В Гремания съм виждал следните "механизации" в обществените им тоалетни:
    - седалката на чинията плътно е покрита с найлон, който след ставане автоматично се завърта и изтегля, като в същото време със завъртане се зарежда нов на неговото място.
    - след ставане самата седалка почва да се върти, като отзад някаква четка с миещ препарат я търка и мие, подсушава се и прави пълен кръг преди да спре. Суха и чиста.
    - електрическа мелачка за л**на между тоалетната чиния и канала. Вдига доста шум и явно здраво смила всичко. Но все пак не ми е ясно защо...?
    - голямо огледало над умивалниците, което съвсем неочаквано се превръща в дисплей и излизат разни реклами не на целият екран, а на малки квадрати в различни части на огледалото/дисплей.
    - за подсушаване на ръцете - бяла текстилна лента, която с дърпане излиза от автомата и след ползване сама се навива на друга ролка. Сигурно се пере и пак се ползва след това.

  13. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #86

    Re: Японската WC

    бе човек си сере добре и без такива приспособления
    Аз кат са напъна сутрин, баш след кафето, вентилацията в кенефа, требва да върти и парфюмира, поне 20 мин, до кат са измирише, пък седалото ми нормално

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    295
    #87

    Re: Японската WC

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Mini HowTo:
    Билетче от автобуса или малка хартийка.
    Сгъва се на четири и се къса ъгълчето, там където после, като се разгъне ще остане отвор.
    Пъха се пръста там, обира се ... каквото има, хартийката се хваща с другата ръка и се обира това по пръста.
    Не знам дали съм обяснил правилно.
    Правилно е, правилно.
    Само трябва да се добави, че откъснатото парченце не се изхвърля, а като последно действие с него се изчиства това, което се е завряло под нокътя.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #88

    Re: Японската WC

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    ...вентилацията в кенефа, требва да върти и парфюмира, поне 20 мин, до кат са измирише, пък седалото ми нормално
    То не е от "нормалното седало" ами от френската кухня

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Mini HowTo:
    Билетче от автобуса или малка хартийка.
    Сгъва се на четири и се къса ъгълчето, там където после, като се разгъне ще остане отвор.
    Пъха се пръста там, обира се ... каквото има, хартийката се хваща с другата ръка и се обира това по пръста.
    Не знам дали съм обяснил правилно.
    Този метод май си замина с безплатните градски тоалетни, с характерните запетайки и кафява проза по стените. Както и увековечени оригинално-отчаяни инициативи за срещи от типа на "Надарен 25 годишен, иска среща с младо момче тук, на 5. IV. 1977 г. в 10 часа. Да носи сгънат вестник "Народна младеж" за разпознаване."
    След прочитането ти остава любопитството дали някой се е отзовал, както и утехата че днес датата е различна и че - слава богу, вестника в ръцете ти е "24 часа"...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. японската сила
    От mvarbanov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 20
    Последно: 11-02-11, 18:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе