Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

мъжете...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. BeBcHeTo
    Guest
    #1

    мъжете...

    Здравейте!
    Извинявам се предварително, ако обидя някой... но искам да Ви попитам защо са толкова елементарни мъжете, толкова повърхностни?...

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:мъжете...

    добре де, ти първо се представи, за да знаем, какво си, мъж жена, гей....?
    После, ако някои мъж те е наранил, това си е твой проблем, с които не вярвам да имаш някакво право да съдиш, и обобщаваш какви сме били ние мъжете.

    Дай сега аз примерно, като съм страдал цял живот от жени, да взема да ги изкарам всичките тъпи к*****

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Re:мъжете...

    Цитат Първоначално публикувано от BeBcHeTo
    Здравейте!
    Извинявам се предварително, ако обидя някой... но искам да Ви попитам защо са толкова елементарни мъжете, толкова повърхностни?...
    Използвай търсачката на форума и след това ако не намериш отговора виж в Google

  5. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    219
    #4

    Re:мъжете...

    Ми животни сме си ,като погледнем красива жена първо минават животинските помисли и чак след това ако се стигне до тях по-човешките

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:мъжете...

    ами моят отговор е преразказ на една действителна случка отпреди няколко дена:

    две приятелки са се уговорили да излязат, но междувременно едната е поканена на чрд на друга своя приятелка, която няма контакт с първата. респективно уговорката няма как да не отпадне, защото все пак чрд е с приоритет пред обикновено излизане, нали?

    обидената, непоканена приятелка, реагира по следния начин пред поканената: "е хубаво де, не можеш ли да го отложиш?!" (става въпрос за чрд-то на третата...)

    надявам се това напълно отговаря на въпроса ти ...

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #6

    Re:мъжете...

    да сега, явно ти стана ясно, че тук няма да получиш точният отговор на твоя въпрос, не само че повечето сме мъже, в този форум, а просто, защото въпросът ти е неуместен.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #7

    Re:мъжете...

    BeBcHeTo, виж сега - и аз нямам никакво намерение да обиждам някого, като ти разкрия една тайна - отговор на въпроса ти!
    И така, ние - мъжете, не сме елементарни и повърхностни, а само привидно се правим на такива , поради 2 причини:
    1. За да не натъжаваме жените и педалите, че само те са такива;
    и
    2. За да даваме смисъл на живота у жените (и педалите), а именно - провокирайки ги да се/си питат точно този въпрос.

    Ако имаш и други подобни въпроси - много ще сме любезни да ти отговорим и на тях!
    Хайде, заповядай пак!

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #8

    Re:мъжете...

    както обичам често да казвам - "вярно е, че жените нямат нищо общо с нас хората!". това до някъде отговаря на въпроса ти...

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Re:мъжете...

    ситуацията подозрително ми напомня на сценарий "една-студентка-по-психология/журналистка-влиза-в-затворена-среда-и-прави-представително-проучване-задавайки-провокативен-въпрос"

    в далечното минало (преди 5-6-7 години), когато хората ползваха mirc, а не skype, ми се е случвало същото - влиза ново лице в някой канал и започва да проучва/провокира хората. накрая лицето си признава в частен разговор, че е студент по психология и пише реферат. страшно представителни данни е събрал, няма що

    както и да е, в случая или имаме налице подобен субект, или 12-14-годишна дама, която живо се вълнува от въпроси, чиито отговори могат да й бъдат казани, но не и разбрани, преди да навърши 30

    не се кахъри, бебче, хора всякакви. повечето ще те лъжат, но като се има предвид, и че ти ще лъжеш повечето, нещата остават балансирани

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    79
    #10

    Re:мъжете...

    Интересно какви ли отговори ще се получат при аналогичен въпрос във форума на сайта bg-mamma?

    Примерно:
    Здравейте!
    Извинявам се предварително, ако обидя някоя... но искам да Ви попитам защо жените сте такива големи кучки?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re:мъжете...

    Ще цитирам една фраза от едно предаване - мисля че за това става дума и сега "девойката" стои и ни гледа сеира !

    " Как да спечелим мъжа за цял живот " и после другата фраза - "Как да свалим една жена за 10мин."
    Та по това се чудя кой е повърхностен.

    Аз не се обличам с къси поли, не нося високи токчета , не слагам грим, не нося секси бельо, не си правя "цици", не се обличам провокиращо и не правя "свирки" за да спечеля противоположния пол.
    не ходя на гледачки , не клюкаря с приятелки, не се държа странно по телефона.
    Жените си приличат с урагана по това че с "духане" идват , а си като си заминават отнасят къщата и колата.
    Единственото което ги интересува са $ и имота !!!

    Та кой сега е повърхностен - ние или жените?
    Моля за извинение на всички които се засегнат - но просто давам конкретен пример на конкретна жена .
    Присъстващите се изключват.

    Ако искаш да си говориш срещу мъже има www.forum.bg-mamma.com
    Там си има теми за всичко включително и клюкарник.


    ще пшомоля колега да забърше темата за да не стане поредната тъпня .

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re:мъжете...

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    ще пшомоля колега да забърше темата за да не стане поредната тъпня .
    ооо, напротив

    дори ще призова към по-голяма активност, защото както за дамите ще е полезно да чуят няколко становища от мъже с IQ над средното, така и за мъжете ще е полезно да се изслушат един друг, та който иска, да попие нещо ценно...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #13

    Re:мъжете...

    Забравих да спомена: аз не си правя "кола маска" навсякъде, за да привлека противоположния пол.

    Явно момичето са я оставили заради някоя наконтена и правеща гореописаните неща и сега почва да мрази мъжете и да пише против тях.
    ТАКИВА СМЕ НИЕ И НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИМ.

    Ходенето по магазини не е СПОРТ и НИКОГА няма да бъде !!!
    Като има мач - Не ни интересува друго освен телевизора и хладилника с БИРА
    Без секс мъжа издържа повече от жената ( ние сме карали казарма !!! - а вие ? )


  17. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #14

    Re:мъжете...

    Главорези ! Кръвопийци! Изродииии! Изядохте детето, тцтцтц не Ви е срам ! маскари , ама само си е виновно горкото - обърка форума където да си пусне темата.
    Та да минем на веселата част: имам една позната - разведена , без деца, има страхотно извисена словесна култура така да го нарека. Много обича да ни нарежда нас мъжете , такива изразни средства ползва понякога че чак аз се изчервявам от срам ( добре прозвуча това ? .
    Думите и са все от рода: - "Е.авам го, изпивам му парите и го изхвърлям" , на въпроса ми дали може пак да се омъжи отговора и беше: - " ..да не е ма е.ал луд, докато сте такива будали вие мъжете аз ще си живея добре и ще ви цицам колкото мога" . Весело е да се приказва с нея.

  18. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #15

    Re:мъжете...

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    както и да е, в случая или имаме налице подобен субект, или 12-14-годишна дама....
    да де, то това още от самото начало се знаеше.


    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Ако искаш да си говориш срещу мъже има www.forum.bg-mamma.com
    Абе, защо не го отварям, аз тоя форум бре? Или там чужденците, се считат, за по долни от мъжете?


    Иначе по темата.
    Първо искам да се извиня, на госпожицата, за това, че бях малко груб, в предните си постове.

    После, колкото до елементарността, това не е присъщо, на даден пол, а зависи от самият мозък, които също няма никакво значение, дали е в мъжка или женска глава.

    Сега ще ти обясня някои неща с прости думи.

    Ти явно не си чувала, а може и да си чувала, но не обърнала внимание, на поговорката "само глупакът е истински щастлив"
    Какво ли му трябва, толкоз на елементарният човек, за да бъде щастлив?
    Елементарни неща, разбира се.

    Докато умният човек, постоянно го тормозят различни неща, никога не е задоволен, колкото по знае, толкова по се страхува, с по крехка
    психика, въображението му е доста по развито, с риск, да измъти някоя глупост всеки момент, въпреки, че се води, за умен.
    Не случайно грамадните глупости, са измислени от умни хора.

    Ма да, в крайна сметка май излиза, че по добре би било да си глупавичък, от колкото умен, или се бъркам?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. За мъжете, жените и секса... ;)
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 23-05-18, 19:01
  2. Жените искат iPhone, мъжете - Android смартфон
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 4
    Последно: 06-12-10, 14:49
  3. Какво търсят жените в мъжете?
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 02-07-10, 15:20
  4. Отговори: 0
    Последно: 03-07-06, 01:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе