Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Евровизия 2011

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #16

    Re:Евровизия 2011

    И аз съм на подобно мнение. Песента ни е прилична, нищо повече.
    Стунджи и момето твърдо не ми допаднаха, повече ми хареса една песен на Балтазар или нещо подобно беше, но там имаше огромен проблем с едно неможещо да пее девойче.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #17

    Re:Евровизия 2011

    Става все по-зле този конкурс - едно викане, реване, виене .... и т.н.
    Според мен само Полша и Унгария имаха добри песни, но едната вече отпадна.
    Нищо запомнящо се обаче!

    https://www.youtube.com/watch?v=Wy_oB_FYd7s&feature=player_embedded#at=63

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Re:Евровизия 2011

    аз лично, особено и като неследящ конкурса, не знам доколко се котира унисекс-визията

    ето я гражданката отгоре, събужда доста по-похотливи мисли от нашето девойче (което определено трябва да кастрира гримьора и стилиста си, защото иначе изглежда, ако не зашеметяващо, то поне изключително добре)

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #19

    Re:Евровизия 2011

    Конкурса е една пародия.....Освен това забелязвам ,че понякога е използван като политическа маша. Например победата на Украйна - точно когато беше оранжевата революция/един вид удариха рамо за промените/. Сега победата на Азербайджян - така местят конкурса там с цел да се опитат ,да наложат западните ценности в тази малка мюсюлманска държава в която влияние имат както Турция така и Иран. А там си има доста хардлайнери и фанатици ,които постояно са контра на западното влияние....

    Що се отнася да песента на Поли.....липсва й ритъм и динамика. Както и визия на самата изпълнителка.

  6. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #20

    Re:Евровизия 2011

    Някъде има ли информация за песните и музиката които са били пълнеж към предаването за Евровизия по Канал 1 в неделя вечерта.
    По това време не гледах телевизия и се занимавах с друго нещо, но слушах през две отворени врати работещ телевизор в съседна стая и мисля че беше финала на Евровизия. Повечето песни не ми допадаха особено, но някъде накрая имаше някаква много хубава (хубава според мен) песен, с много инструменти и динамика, която доколкото разбрах няма нищо общо със състезанието, а беше нещо като пълнеж към програмата. Чух, че и публиката се изкефи, защото имаше много бурни овации и аплодисменти.
    Та те тая песен ме интересува - ако някой има информация, нека сподели.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Честит нов отоплителен сезон 2011/2011
    От estqwerty във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 12-10-11, 09:01
  2. Изложение IFA 2011 в Германия
    От civica във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-11, 17:11
  3. Отговори: 0
    Последно: 02-01-11, 08:21
  4. Отговори: 21
    Последно: 22-03-07, 22:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе