Резултати от 1 до 3 от общо 3

Операция.. къде ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    2
    #1

    Операция.. къде ?

    ....
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1318345200[/time]_________________________________________________

    Операция на тазо-бедрена става.. две солитарни кисти операция е задължително да се направи.. според над 10 доктора който попитах.. за мен става на въпрос аз съм на 16г. и ми я откриха преди седмица.. та въпроса ми е къде е най-добре да се направи.. до колкото разбрах в Горна Баня

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    10
    #2

    Re:Операция.. къде ?

    Съжалявам за ситуацията!
    Клиниката в Горна Баня се слави като е най-добрата. Но и русенският екип ортопеди също са добри, мнението е на колегите им от страната. Не знам с колко време разполагаш, може и там да те прегледат, поне ще събереш още становища...
    Успех!

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    2
    #3

    Re:Операция.. къде ?

    Благодаря ! Ами не знам почити нищо.. разпитах където можах.. и разбрах за Горна Баня и Плевен.. А за времето не е неотложна операцията но е хубаво да се направи по бързо за да се възстановявам.. а и да мога да върша по-спокойно всичко което правя защото костта ми е много слаба и единия от докторите ми каза че при по сериозен скок е възможно счупване.. но също така ми каза че не можем да си позволим такова счупване.. пропуснах да кажа че тренирам футбол.. и се надявам след като се оправя да мога да играя отново !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 17-06-11, 18:23
  2. Отговори: 0
    Последно: 06-07-09, 05:34
  3. Цигански безредици и има ли държава?
    От ru-boy във форум Коментирай новина
    Отговори: 67
    Последно: 15-09-07, 01:01
  4. Отговори: 12
    Последно: 16-01-07, 11:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе