Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 106
Like Tree9Одобрявам

Блиндирани врати

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #91

    Отговор: Блиндирани врати

    Абе,да не те обират ,че при такъв факт хич няма да ти е до модно и не модно!Крадат всичко,е елитните апаши вероятно налитат повече на злато и мъни,но ей го,на мой близък тарашиха стоматологичен център-наконечници,уреди....Само дето юнитите не бяха помъкнали!Кво,да не са го обирали зъбно-челюстни хирурзи!?...Щетите му са над 8 000,само откраднатото,отделно врата,патрони,ремонти....Ни СОТ е помогнал,ни дявол.....Заглушили са го,от фирмата вдигат рамене,застрахователите покриха нещо ,ама след дълги разправии и то много малка сума.....При мен не успяха да отворят,ама нима сумата за възстановяването е малка!?...Още ми държи влага!Пари на вятъра!.....

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #92

    Отговор: Блиндирани врати

    Надеждна врата не означава само здрава, но и трудна за отваряне. - никой не разбива блиндирани врати - отключват ги за 2-3 минути. Номера е да ги забавиш максимално като сложиш трудна за отваряне или разбиване ключалка и да привлечеш внимание чрез аларма или нещо друго.... тогава сами се отказват.
    ....и задължително застраховка!

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #93

    Отговор: Блиндирани врати

    Абе,ако вратата и особено патрона са сериозни,не е толкова лесно да се отворят!А ако има и независимо електронно заключване,работата става още по трудна!Вярна е и максимата-няма врата дето да не се отключи,но и другото е вярно-който може да отключи такива сложни и тежки системи,той на дали ще тараши панелка примерно.....Сложи една врата на Солид плюс електроника ,с надежден патрон на Кесо или Аблой,плюс бронировка ......пък Рat да дойде да я отвори за 2-3 минути.......

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    1
    #94

    Отговор: Блиндирани врати

    Здравей,прочетох доста твои коментари и тъй като сега ми предстои смяна на входна врата бих те помолила за съвет,много ще съм ти благодарна,ако ми помогнеш с мнение. Колебая се между няколко модела,да речем българска и турска-коя да предпочета?


    Турски вариант има най различни от същият сайт и като гледам спецификациите,те са еднакви,което е безумие
    Ще ти копирам адрес на примерна турска врата - vratisofia.com/vhodni_vrati/vhodna_vrata_T%20109
    Вратата ми е необходима за апартамент-панелка,старата каса е метална,сега искам да знам как е по-добре и дали е възможно да се запази старата каса и на нея да се монтира новата врата или изцяло всичко да се изкърти? Мисля,че трябва да се махне всичко...за да е по здраво. Бюджета ми е малко ограничен,но ако имаш препоръка за някой офис ,специално говоря за гр.София,ще съм благодарна тъй като виждам ,че си интелигентен човек. За входна врата мисля,че около 500-600 лв е допустимо,което бих дала.Друг въпрос,важен за мен е кое е по-здраво ,да бъде МДФ или ПДЧ- българската е ПДЧ....Също така много важно за заключването ,едната е с три заключващи системи,но другата е с т.нар. MAUER.Кое да предпочета ? Мога да дам и имейл адрес ако там ти е по удобно да ми отговориш на безбройно многото ми въпроси,но съм в безизходица и вече не знам на кой да вярвам.......
    Благодаря предварително !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    91
    #95

    Отговор: Блиндирани врати

    Имате ли отзиви или наблюдения на турските STAR CELIK KAPI ? Ще слагам входна врата на къща и ще е със северно изложение.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #96

    Отговор: Блиндирани врати

    Цитат Първоначално публикувано от djsmiley Виж публикацията
    Имате ли отзиви или наблюдения на турските STAR CELIK KAPI ? Ще слагам входна врата на къща и ще е със северно изложение.
    Перфектно изпълнение на добра цена. Миналата година си купих такава врата и съм много доволен.
    djsmiley одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #97

    Отговор: Блиндирани врати

    Цитат Първоначално публикувано от djsmiley Виж публикацията
    Имате ли отзиви или наблюдения на турските STAR CELIK KAPI ? Ще слагам входна врата на къща и ще е със северно изложение.
    Имат само един пласт ламарина, който при отваряне навътре се пада
    от външната страна, както трябва да е. Но ако ще ти се отваря вратата навън
    ламарината се пада от вътрешната страна. Реално при този случай вратата
    не е блиндирана.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    91
    #98

    Отговор: Блиндирани врати

    Мой познат разбрах,че си е сложил такава врата и каза,че е с два пласта ламарина. Чух,че имало и ментета ча Чалик Капи,но колко е вярно незнам. Явно трябва добре да се проверява всичко преди покупка!

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #99

    Отговор: Блиндирани врати

    Цитат Първоначално публикувано от Darakchiev Виж публикацията
    Имат само един пласт ламарина, който при отваряне навътре се пада
    от външната страна, както трябва да е. Но ако ще ти се отваря вратата навън
    ламарината се пада от вътрешната страна. Реално при този случай вратата
    не е блиндирана.
    На моята врата ламарината е под панелите от МДФ, тъй като и от двете страни вратата е с панели.

  12. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #100

    Отговор: Блиндирани врати

    Събуждам темата,за да попитам за препоръка на фирма за блиндирани врати в Пловдив.Не само да я купя,ами и да я доставят и най-важното-да я монтират качествено.

  13. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #101

    Отговор: Блиндирани врати

    Моята е на Солид55, доволен съм от отношението и вниманието което отделят на клиента. Би следвало да имат представителство и в Пловдив.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #102

    Отговор: Блиндирани врати

    Имат,но в моя случай,бих искал да получа отзиви за монтажа,не толкова за отношението или вниманието,щото аз урока ще си го прочета преди да ида в офиса им.

  16. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #103

    Отговор: Блиндирани врати

    Кое по точно те вълнува от монтажа?

  17. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #104

    Отговор: Блиндирани врати

    Да не се окаже,че като застуди и вратата не може да се затвори или отвори, или касата да се изметне,прохлътне и т.н.
    Задачата е лесна,защото трябва да свалят дървена каса и врата/ по-скоро талашитена/ , да сложат новата каса,да я укрепят,после и самата врата.Поне аз така виждам нещата,като за лаик.
    Прахово боядисаната врата може ли да ръждяса и след колко време,щото тия,които гледах са такива,а не с фолио?

  18. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #105

    Отговор: Блиндирани врати

    Имаш различни опции, биядисани или дървен фурнир. В Русе останах доволен от монтажа, монтираха, нивелираха, не са ми създавали проблеми. Само ми остава да си боядисам външните стени, заради монтажа на касата. Не захващат касата посредством пяна!

    пп Преди години родителите ми имаха точно такава боядисана блиндирана врата, за толкова години не сме имали проблеми с ръждата.
    avenger одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ТРябват ми интериорни врати!!!!
    От testow във форум Домашен майстор
    Отговори: 2
    Последно: 14-04-15, 16:05
  2. Преламинирване на ПДЧ врати
    От gogorog във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-11, 11:23
  3. Отговори: 0
    Последно: 12-08-09, 15:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе