Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 106

Блиндирани врати

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #1

    Блиндирани врати

    Моля някой да препоръча фирма за блиндирани, метални врати. Някоя, с която е имал опит, а не просто да е чувал за нея.


  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #2

    Re:Блиндирани врати

    Хех...
    За нетбук си казах предпочитанията, дано са ти помогнали.
    Сега... блиндирана врата - фирмата, в която работя се потдалечи от компютърния бранш, но за сметка на това започна да внася интериорни и метални врати.
    Да внася - има предвид сериозен брой с големи бройки. Я има фирма в БГ с по-големи складови наличности от нашите, я не.
    Ако ставаше дума за интериорни врати, с чисто сърце бих ти препоръчал, но за блиндирани... не знам...
    Какво всъщност си търсиш - евтина или скъпа врата?

  4. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #3

    Re:Блиндирани врати

    Да препоръчам не мога, но мога да ти кажа от коя фирма да бягаш надалеч - НИРО.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #4

    Re:Блиндирани врати

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Хех...
    За нетбук си казах предпочитанията, дано са ти помогнали.
    Сега... блиндирана врата - фирмата, в която работя се потдалечи от компютърния бранш, но за сметка на това започна да внася интериорни и метални врати.
    Да внася - има предвид сериозен брой с големи бройки. Я има фирма в БГ с по-големи складови наличности от нашите, я не.
    Ако ставаше дума за интериорни врати, с чисто сърце бих ти препоръчал, но за блиндирани... не знам...
    Какво всъщност си търсиш - евтина или скъпа врата?
    За нетбука писах - спрях се на модел на Пакард Бел, ти и за тях каза добри думи. Но ще забавя покупката, защото се наложи да купя климатик и може би и входна врата .

    За климатика държах да е хубав, но за вратата по-скоро си търся някоя евтина. Вземам я само за по-добра изолация. С две врати ще е по-добре отколкото с една.

    А за интериорни врати - на този етап съм си решил да са алуминиеви. По натам може би ще ги сменя.

  6. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #5

    Re:Блиндирани врати

    Taka, така, да не пропуска въздуха, китайка- за 200 кинта, върши чуудна работа. Вътре май имаха само някаква картонена пита, обаче прилепват плътно по касата. Че и на фаца ги докарват. Аз няма смисъл да давам адрес защото не съм от Сф.

  7. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #6

    Re:Блиндирани врати

    @КрИс
    Има ли сайт фирмата?

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #7

    Re:Блиндирани врати

    Разбира се, най-хубавия и подробен сайт в бранша - http://SunnyDoors.com

    Хех... само дето бившите ми колеги от Теа пак нещо са насрали и в момента, точно преди Стройко нещо се е сдухало на сървъра и не работи!!!!

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #8

    Re:Блиндирани врати

    Купих 2 "китайки" тези дни. Определено съм доволен за средната им цена от 215лв.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #9

    Re:Блиндирани врати

    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1
    Taka, така, да не пропуска въздуха, китайка- за 200 кинта, върши чуудна работа. Вътре май имаха само някаква картонена пита, обаче прилепват плътно по касата. Че и на фаца ги докарват. Аз няма смисъл да давам адрес защото не съм от Сф.
    За това говоря колега. Само да ги открия тия китайки. А с монтажа колко отива горе долу цената.

    Всъщност въпроса е и към Касапа. За монтаж колко даде? Ти май беше от Варна ( моя роден град )?

    Крис, в сайт пише, че имате блиндирани врати . Имам леки забележки към самия сайт. Казвам го като потребител, който разглежда и търси да си купи врата. Но е друга тема, да не задълбочавам. Та мога ли да си купя врата от вас и да я монтирате?

  12. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #10

    Re:Блиндирани врати

    Колега не знам фирмата, обаче това е вратата - http://it-bg.org/pages/clips/203084/...---13-min.html

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #11

    Re:Блиндирани врати

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Колега не знам фирмата, обаче това е вратата - http://it-bg.org/pages/clips/203084/...---13-min.html
    Ееее, хяхяхяхяхях, ама това май не е Бг

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #12

    Re:Блиндирани врати

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    Крис, в сайт пише, че имате блиндирани врати . Имам леки забележки към самия сайт. Казвам го като потребител, който разглежда и търси да си купи врата. Но е друга тема, да не задълбочавам. Та мога ли да си купя врата от вас и да я монтирате?
    Ами, аз не съм казал, че нямаме. Казах, че с чисто сърце мога да препоръчам на някой от форума интериорните врати защото са хубави. Докато за металните имам известни резерви. Естествено, не са като на Касапа, които предполагам са 0.4 / 0.9мм ламарина на крило / каса, но.. имат си своите недостатъци.
    Ако ти допадат, може още утре да ти се уреди монтаж.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #13

    Re:Блиндирани врати

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    Всъщност въпроса е и към Касапа. За монтаж колко даде?
    36лв. е монтажа, а вратите - повече от сносни.

    П.С. @КрИс Ламарината е 1.8мм ама за мен са О.К. Като за таван и за мазан - стават

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #14

    Re:Блиндирани врати

    Хихих... Касап... врата от 1.8 мм ламарина има разбира се, но цената й няма как да е с три цифри, за 210лв е глупаво да говорим. Ти... имаш ли идея какво е 2мм ламарина???
    То... само с познания за климатици... не става.
    Предвид цената, склонен съм да заложа каса бира на горното ми предположение - 0.4 / 0.9 мм.
    36-те лева за монтаж също няма да ги коментирам. В прав текст, не ги приемам за достоверни. Лекинко безумно звучи монтаж на климатик 150-200-300лв, монтаж на блиндирана врата - 36 лв: )

  18. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    982
    #15

    Re:Блиндирани врати

    Все пак внимание кьм "Китаѝките". При стягането на бравата кьм врата , то ламарината на вратата поддаде и трьгна да се свива ( колкото стягаш винтовете - толкова се свива ). Упльтнението при бравата се смаза и скьса. Един пьт се отключва и заключва отлично - друг пьт не ще. При удар с рька вьрху ламарината на вратата си остава хльтнало на мястото на удара. Не на последно място - всичко се чува какво става на стьлбищната площадка пред вратата. Кошмар. Евтиното маѝ излиза адски скьпо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ТРябват ми интериорни врати!!!!
    От testow във форум Домашен майстор
    Отговори: 2
    Последно: 14-04-15, 17:05
  2. Преламинирване на ПДЧ врати
    От gogorog във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-11, 12:23
  3. Отговори: 0
    Последно: 12-08-09, 16:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе