Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 34

Интересно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    183
    #1

    Интересно


  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #2

    Re:Интересно

    Това искам да видя как ще стане без да падне което и да е правителство. Това трябва да се задължат архитектите да го мислят при строежа на сградите а не потребителите.

  4. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #3

    Re:Интересно

    Харесва ми един от коментарите

    "На бас, че фирмата дето ще климатизира сградите по "новия" начин ще е на Диков на брат му , на жена му или на някой завоалиран познат.
    И аз да бях гл. архитект на София, при това никакво строителство щях да се чудя как да намеря работа за познатите ми.
    А те си знаят как ще ми се отблагодарят..."

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #4

    Re:Интересно

    Само така!!!!!

    "ПЪРВО в София, след това и в други градове ..." както се казваше в една реклама...

    И глоби трябва да има за неизпълнилите тази проекто -наредба!!!

    По 1 милион лева за физически лица и по 10 милиона на юридически лица за всеки климатик "продължаващ да стои" въпреки забраната!!!

    До всеки климатик и архитект, а с тях и касиерка за събиране на глобите!!!!Който се прави на ЛУД и НЕ ПЛАЩА го хваща за ръчичка и право в панделата да гледа света през # ....

    БАЛГОДАРЯ ВИ ББ иЦВЦВ, че по време на вашият мандат ме направихте милионер , Благодаря ви за СЛЪНЦЕТО и за това, че то свети и грее, Благодаря ви за ВОДАТА и за това, че мокра, та да мога да я пия и да се къпя с нея, БЛАГОДАРЯ ви че ме дарихте с ВЪЗДУХ който да дишам

    Айде да идва време за избори, че вече бактисах от тея! Който и да е, ДРУГ да е!!!



    Вижте какви са коментарите под статията от линка.


    MEGA -трябва да си доволен бре, климатичните фирми ще "намажете" пара от преместването на климатиците/външните тела...

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    183
    #5

    Re:Интересно

    Мойте климатици няма да помръднат от мястото което заемат! Ако трябва ще ги минирам.

  7. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #6

    Re:Интересно

    Justify, не мога да съм доволен от безумно глупава идея, родена от празна кратуна. Това трябва да се проектира, както го прави една сторителна фирма в София. Има място за климатик на всяка една стая от блока. Навсякъде има бетонни корита за оттичане на конденза, както и декоративни решетки за да не се виждат отвън.

    ... Сега какво се иска? Да сложим всички климатици в редица и да капят един на друг. А тръбния път като мине през половината фасада какво правим? А някой сети ли се, че има различни големини климатици. Аман от кретени, той Диков оправи нещо в София, че до това опрял.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    183
    #7

    Re:Интересно

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Justify, не мога да съм доволен от безумно глупава идея, родена от празна кратуна. Това трябва да се проектира, както го прави една сторителна фирма в София. Има място за климатик на всяка една стая от блока. Навсякъде има бетонни корита за оттичане на конденза, както и декоративни решетки за да не се виждат отвън.

    ... Сега какво се иска? Да ложим всички климатици в редица и да капят един на друг. А тръбния път като мине през половината фасада какво правим? А някой сети ли се, че има различни големини климатици. Аман от кретени, той Диков оправи нещо в София, че до това опрял.
    Аз все си мисля че топлофикация е на ръба на оцеляването и сега се чудят как да се гаврят с хората белким се върнат обратно на парно, ама не са познали.

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #8

    Re:Интересно

    Разбира се, че хората масово се отказват от парно. Трябва да си луд да даваш тези пари за услуга, която дори не получаваш качествено. В София цели входове се отказват и минават на климатици.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    183
    #9

    Re:Интересно

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Разбира се, че хората масово се отказват от парно. Трябва да си луд да даваш тези пари за услуга, която дори не получаваш качествено. В София цели входове се отказват и минават на климатици.
    Това е така, в съседния вход, тотално са си спрели парното. И това явление започва масово да се проявява. Затова си и мисля че започват някакви игрички да си играят, ама този път не са познали.

  12. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #10

    Re:Интересно

    Топлофикация са най-големите мошеници!

    http://www.standartnews.com/biznes/t...ok-105085.html

    Вярно тръбите им ме топлят и помагат на климите за отоплението ама аз не ги искам тия тръби... Аз съм се отказал от услугите им, а те продължават да ми пращат сметки по 60-70 лева за студените месеци За тия тръби дето минавали... А радиаторите са ми пломбирани... Пълни изроди! Няма да им ги плащам тия пари

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    183
    #11

    Re:Интересно

    Цитат Първоначално публикувано от babati
    Топлофикация са най-големите мошеници!

    http://www.standartnews.com/biznes/t...ok-105085.html

    Вярно тръбите им ме топлят и помагат на климите за отоплението ама аз не ги искам тия тръби... Аз съм се отказал от услугите им, а те продължават да ми пращат сметки по 60-70 лева с студените месеци За тия тръби дето минавали... А радиаторите са ми пломбирани... Пълни изроди! Няма да им ги плащам тия пари
    Това е вярно че са изроди. Между другото, статията е отпреди близо 1г.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #12

    Re:Интересно

    Да стара е статията, просто сега се сетих за нея като стана дума. Преди няколко месеца като чух за това нагло предлежение от тяхна страна се шокирах...

  16. Junior Member Аватара на bdjon
    Тук е от
    Sep 2007
    Живее в
    sofia
    Мнения
    27
    #13

    Re:Интересно

    Тормозът над хората продължава по всички фронтове

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #14

    Re:Интересно

    Те вместо да премахнат таксата дето плащаме за да спонсорираме теца. Това е абсурдна такса ама то държавата абсурдна та за една такса ли.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    84
    #15

    Re:Интересно

    Топлофикацийката си е дойна кравичка за всички управляващи,ако трябва не само тока ще ни вдигнат ами и такса въздух за дишане ще гласуват.Кой интересува ти как живееш или аз,бой по портафела,е....н и сръбска музика.Не зная търпението и простотията е може би генетично заложена на българина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Интересно...
    От G_R_U във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 12
    Последно: 13-05-05, 21:59
  2. Интересно :-)
    От DarkRose във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 22-03-05, 00:36
  3. Интересно :))
    От gkirev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 22-10-03, 19:52
  4. Интересно местенце
    От nikolin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 25-11-02, 19:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе