Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

malko info

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    336
    #1

    malko info

    az sam ot ruse i mi triabva malko informacia za firma ot plovdiv koiato prodava usilvateli(mai bulgarski)

    edin priatel mi kaza che bili mnogo kachestveni i na sravnitelno dobra cena

    ako ima niakoi ot plovdiv koito znae neshto neka mi kaje

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    336
    #2

    malko info

    niama li hora ot plovdiv [:I]

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #3

    malko info

    javno niama

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #4

    malko info

    kolev, аз съм от пловдив и по някаква случайност правя усилватели, но нито съм фирма, нито имам намерение да ставам

    засега всичко е на любителско ниво. а за тази фирма, за която ти говориш - бих помогнал, ако ми кажеш поне името й ...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #5

    malko info

    wireman би ли могъл да дадеш някакви цени на миксери

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    336
    #6

    malko info

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by wireman


    kolev, аз съм от пловдив и по някаква случайност правя усилватели, но нито съм фирма, нито имам намерение да ставам

    засега всичко е на любителско ниво. а за тази фирма, за която ти говориш - бих помогнал, ако ми кажеш поне името й ...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">znachi i az ne ia znam tochno

    neshto ot sorta na VON-WAT ili neshto podobno

    dano se setish

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #7

    malko info

    Firmata se kazva VIKIWAT i e bg firma proizvezhdasta HI-FI technika. Ne znam kude v Plovdiv se predlagat tjahna produkcija, ponezhe ne sym ot tam.



    P.s. Otnosno kachestvoto - hmmmm...Predi vreme si vzeh techen usilvatel s MOSFET tranzistori, koeto predpolaga kachestvo, no imashe strashen shum v oblastta na visokite...

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #8

    malko info

    Викиват ))))

    Попаднали сте и вие на магазин възможно най-скъпия... [:D]

    но щом искате ще помогна - няма как, магазина е до нас...

    Някой ден ще проверя цените на усилвателите... А колони трябват ли ти?

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    336
    #9

    malko info

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by wireman


    Викиват ))))

    Попаднали сте и вие на магазин възможно най-скъпия... [:D]

    но щом искате ще помогна - няма как, магазина е до нас...

    Някой ден ще проверя цените на усилвателите... А колони трябват ли ти?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    mnogo sha sam ti blagodaren ako mi kajesh niakoi ceni na usilvateli

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    336
    #10

    malko info

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by trastikata


    Firmata se kazva VIKIWAT i e bg firma proizvezhdasta HI-FI technika. Ne znam kude v Plovdiv se predlagat tjahna produkcija, ponezhe ne sym ot tam.



    P.s. Otnosno kachestvoto - hmmmm...Predi vreme si vzeh techen usilvatel s MOSFET tranzistori, koeto predpolaga kachestvo, no imashe strashen shum v oblastta na visokite...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">i kakav beshe kolko W za kakvi pari

    i kakvo mu imashe

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #11

    malko info

    Ami usilvatelcheto beshe 2x75W, mislja che go vzeh za 170 Lv s 1 godina garancija. Hubavo che imashe garancija, zastoto mu izgorja edna ot zastitite ot pretovarvane, bez prichina...



    A kakvo mu imashe - mi ne znam, zastoto ne go polzvah mnogo, no nali ti kazah imashe strashen shum v oblastta na visokite.

    Napravi mi vpechatlenie, che dori usilen/namalen do krai shuma si ostavashe na edno nivo. Mislja che beshe nesto s predusilvatelja.



    P.s. Predi da reshish da si vzemesh - pomisli si/oslushai se/ogledai se dobre, zastoto moija opit beshe dosta gorchiv - znaesh li kolko bjah spestjaval za tozi usilvatel i koloni )))).



    MOJA SYVET: vzemi si SONY/YAMAHA ili nesto drugo markovo na staro, no NE i VIKIWAT

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    336
    #12

    malko info

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by trastikata


    Ami usilvatelcheto beshe 2x75W, mislja che go vzeh za 170 Lv s 1 godina garancija. Hubavo che imashe garancija, zastoto mu izgorja edna ot zastitite ot pretovarvane, bez prichina...



    A kakvo mu imashe - mi ne znam, zastoto ne go polzvah mnogo, no nali ti kazah imashe strashen shum v oblastta na visokite.

    Napravi mi vpechatlenie, che dori usilen/namalen do krai shuma si ostavashe na edno nivo. Mislja che beshe nesto s predusilvatelja.



    P.s. Predi da reshish da si vzemesh - pomisli si/oslushai se/ogledai se dobre, zastoto moija opit beshe dosta gorchiv - znaesh li kolko bjah spestjaval za tozi usilvatel i koloni )))).



    MOJA SYVET: vzemi si SONY/YAMAHA ili nesto drugo markovo na staro, no NE i VIKIWAT

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">ami az si imam edno sony ama e malko slabichko 2x35W a az iskam neshto poveche 2x100\4x100W neshto takova


  16. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    336
    #13

    malko info

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by wireman

    Попаднали сте и вие на магазин възможно най-скъпия...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">ti kakvo mojesh da mi preporachash za evtino i kachestveno(ako ima takova neshto)

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #14

    malko info

    kolev какво точно разбираш под евтино? До колко пари може да отделиш? за около 400 лева можеш да си вземеш нещо, което да ти върши работа. Марките, които правят добра техника от този вид са доста, но примерно Yamaha, Pioneer, Onkyo, Sherwood и известните на всички(но аз не ги уважавам много)Sony и Technics. Някой аудиоманияк ще ти каже, че доста трябва да се изръсиш за качествен усилвател, но мисля че от тези марки ще можеш да си намериш нещо за теб. Виж в www.get.bg какво имат като усилватели и рисивъри и се ориентирай за цените и възможностите на различните модели.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #15

    malko info

    kolev, слушай го X-RAY наистина е по-добре да си вземеш марков усилвател sony, philips, technics... а и имай предвид, че един марков усилвател 100 W звучи различно ( и по-мощно ) от друг куча марка на същата мощност.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. pls kajete malko pove4e info za EAX 600 XT
    От _IpEn_ във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 15-09-04, 15:39
  2. 200 MB za net malko li sa?
    От CreatoR във форум Мрежи
    Отговори: 33
    Последно: 14-08-03, 13:32
  3. malko info za SiS
    От pebals във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 06-10-02, 12:07
  4. Athlon @ 0.13mkm - malko info
    От chavv във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 11-02-02, 09:19
  5. malko help
    От AMD user във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 26-04-01, 10:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе