Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 67 от общо 67
Like Tree44Одобрявам

Честит 3-ти март!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #61

    Отговор: Честит 3-ти март!

    Да припомня на по-дъртите, че по времето на социализма в България, тогава когато влиянието на СССР беше безкрайно голямо тук, то 3-ти Март не беше официален национален празник, дори не беше празничен почивен ден. И на никой в СССР не му пукаше празнува ли тук някой 3-ти Март "на частни начала". А можеха да ни набиват канчето от сутрин до вечер за тоя 3-ти март колко много задължително трябва да сме им признателни, както сега се опитват да правят. Всъщност тогава го правеха това, но за датата 9-ти септември и датата 9-ти Май

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #62

    Отговор: Честит 3-ти март!

    То не заради друго , ами за Тогавашния строй , каквото кажеха от републиките , това и правехме.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #63

    Отговор: Честит 3-ти март!

    То и сега е така, само дето републиките са други.
    Mr.TECHNO одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #64

    Отговор: Честит 3-ти март!

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS Виж публикацията
    ....А можеха да ни набиват канчето от сутрин до вечер за тоя 3-ти март колко много задължително трябва да сме им признателни, както сега се опитват да правят. Всъщност тогава го правеха това, но за датата 9-ти септември и датата 9-ти Май
    Били ми дал линк в руска медия, където официално правителствено лице казва че сме им задължени.

  6. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #65

    Отговор: Честит 3-ти март!

    Руски медии не поглеждам от около две години, но сега заради въпроса ти направих едно 10-минутно изключение.
    Ето едно изречение на говорителката на Кремъл от края на Февруари извадено от речта и за "неомакартизма" в България (става въпрос за парламентарната комисия за вмешателството на ***** и Турция). Изказването ще го намериш в сайта на Министерство иностранных дел Российской Федерации

    "...Остается, конечно, только недоумевать, какой смысл в очередной раз искать пресловутую «руку Москвы» в государстве, поколения которых во многом обязано своим братьям своим суверенитетом, своим суверенным существованием?..."

    ПП.
    Каката се казва Мария Захарова и е говорител на външното им министерство, а не както по-горе неправилно съм написал "говорителка на Кремъл". Което не разваля статута и на "официално правителствено лице", както си го поискал.

    ПП2.
    Има доста и от Лавров, но ще си потърсиш и намериш сам.
    Този пост е редактиран от MitkoS; 13-03-16 в 21:38.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #66

    Отговор: Честит 3-ти март!

    Честит 3-ти март !


    Честит празник Българи !
    Нека да почетем саможертвата на хората, които са дали живота си за нас!
    Нека склоним глава пред жаждата им за една по-добра България, една свободна България! Държавата и народа, за който те са умрели - днес не е достоен за тяхната гибел ! В нашите ръце е да бъдем БЪЛГАРИТЕ, които те са си представяли, че ще бъдем, а именно Българи като тях - смели, безстрашни, готови да се опълчат на всичко!
    Честит празник и нека вървим по следите им и да направим България едно по-добро място
    kokovox одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на emoivanov
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    46
    #67

    Отговор: Честит 3-ти март!

    Ходихте ли на Шипка тази година? Имаше ли много хора? Аз много исках да отида, но бях на работа

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Честит 8-ми март...
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 08-03-12, 13:39
  2. Честит 8-ми март
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 09-03-11, 04:08
  3. Честит 3-и март!
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 03-03-06, 13:39
  4. Честит 3-и март :-)
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 03-03-05, 13:27
  5. Честит 8 март
    От Black Adder във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 17
    Последно: 09-03-04, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе