Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18
Like Tree1Одобрявам

11% отстъпка в Технополис

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1

    11% отстъпка в Технополис

    Случайно днес разбрах, че за този уикенд има 11% отстъпка за продукти в наличност в Технополис. Ако някой иска да си купи нещо ......утре е момента

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #2

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    Във техномаркет 10 а в зора 12 %

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    Хехе и в БГ доживяхме някакви намаления. 11% е в технополис. Виж им сайта.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    76
    #4

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    Изчистване на складовете. Така се прави. Пробутват се залежали тв-та даже и от 2010 г. За всеки влак си има пътници.

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #5

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    Ако щат да правят намаления("промоции" според побългаряването на няколко чуждици) отписах ги преди около година и половина, аз си купих декември ютия от Англия през интернет сега ще купя и един миксер с ел.мотор 1500 вата и все са в "промоция" / discount .Имат и международна гаранция с книжка на всички езици на ЕС и посочени фирми и адреси за сервизно обслужване в България. Те българските техномастодонти вече не предлагат почти нищо като избор-меко казано съм разочарован от тях и от огромната част от българските "търговци".Два пъти досега съм връщал поръчка на стока закупена по интернет-единият път от Англия, другият път от Германия и проблем не съм имал, няма хън-мън ама такова:"Ние стока не връщаме"(българска му работа) -след връщане на стоката парите са ми в сметката.Ще си спестя нервите и времето за спорове с Бг търговци.И без това като влезна в интернетМОЛА и мога "да се разхождам" из него с часове и едновременно да смукам бира и боцкам мезе и да си избера най-доброто за мен.И на жената съм казал, да не ме занимава с разкарване по Моло-ве и магазини, освен ако няма наблизо заведение с бира и мезета, да си цоцам и бода докато тя "тършува" из магазините ...ако не й отърва има и приятелки да тършуват заедно...

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    така си е, но освен залежалите, отстъпката важи и за другите стоки
    а и е по-добре неразпечатан висок клас 2010, отколкото нисък 2012

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #7

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    А бре момчета те нямат стоки, за какви залежали ми говорите-това ще са някакви архиелогични находки в сравнение с намалените стоки които се предлагат редовно на запад.Гледах миксерите е технотата белким ми трепне и ми хареса-ами те моторите им са по 350 вата и само един намерих 450 вата и всичко е пластмаса в тях... Един ръжен или царевичен хляб ще пуснеш да забърка и мотора е изпушил-особено от ръженото тесто което се усуква и е направо е като маджун.Да не говорим ако искаш да си направиш ръжено-царевичен хляб.За да стане с хубава 3-4 милиметра коричка поне трябва хубаво да се омесят тестата.Ако прибавиш и семена-маково, сусамено и други глезотии ...Тя всичката им стока е такава прилича на детски играчки в сравнение с това което се продава на запад... да не говорим, че за парите за 450 ватов миксер ще купя 1500 ватов...
    Този пост е редактиран от justify; 31-03-13 в 11:08.
    smqnab одобрява това.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    Тесто за хляб го месиш с миксер ? Винаги съм си мислил , че за тази работа ти трябва нещо по-сериозно.

  11. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #9

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    Цитат Първоначално публикувано от hivo Виж публикацията
    Изчистване на складовете.
    Това беше направено миналата година с "Черния Петък" в Техном@ркет по Великден. Намаленията стигаха до 50% и нагоре, тогава разчистваха техника, която беше залежала по 5-6 години по складовете им.
    Сегашната двудневна промоция пак по Великден (за католиците) за "всички" стоки е съвсем нормална.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,127
    #10

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    мда жената веднага отнесе едно устроиство

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #11

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    мда жената веднага отнесе едно устроиство
    А чехли продават ли?

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,306
    #12

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Тесто за хляб го месиш с миксер ? Винаги съм си мислил , че за тази работа ти трябва нещо по-сериозно.
    Тези 2-та достатъчно сериозни ли са:91i0eOrRuPL__AA15р_.jpg 91wPGVop5qL__AA15ъ_.jpg всеки е с по 1500 вата ел.мотор на миксера и купи от 5.2 литра ...Първият е 59 паунда. вторият 79 паунда.И двата могат да замесят 2.7 кг тесто ...Има миксери и със 7 литрови купи: 91F6hXxI3tL__AA150уът.jpg, но не ми се дават 139 паунда.Хлебопекарните с какво месят тестото?
    Този пост е редактиран от justify; 31-03-13 в 18:01.

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #13

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    Подведох се , това което си дал като снимки е спирален миксер и е съвсем различно нещо. Това което аз си помислих е обикновенният ръчен миксер .......грешката е моя.

  17. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #14

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    създателя на темата ще получи една бира когато/ако някога се видим. за сега едно голямо благодаря, че светна за промоцията.
    та тази промоция ми дойде точно като по поръчка - вчера се предаде дисплея на верният ми нокия е51 , днес бе заменен с едно престижио 4300. вече съм с андроид телефон за много малко парички.
    сега ще видим кво им е умното на умните телефони.
    за сега си играя и не мога да си свиря часовника май ще падне борба с андроида

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #15

    Отговор: 11% отстъпка в Технополис

    За това е форума, да си помагаме Честита покупка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Покупка на Мостра - отстъпка???
    От Хехо във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 18-03-13, 20:40
  2. Рекламация в Технополис
    От dbitzepsa във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 26-02-13, 10:44
  3. Отговори: 9
    Последно: 29-06-12, 08:09
  4. Подаръци за децата с 25% отстъпка
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 25-11-10, 23:01
  5. Отстъпка в Технополис
    От swan_ във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-08, 14:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе