Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree3Одобрявам
  • 2 Post By Mr.TECHNO
  • 1 Post By Kasap

Какво Ви донесе Дядо Коледа?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #1

    Какво Ви донесе Дядо Коледа?

    Честита Коледа на всички и с пожелания за нова по-добра година.

    Тази година ,както и през последните 12, че и повече годни,аз играх тази роля ( Взех да си правя прилики с притчата за приликите с добрия старец )
    Във връзка с това обаче реших да ви поздравя с едно стихне ( собствено производство ) с пожелания за по-добри дни.


    Дядо Коледа реши, отново да ни посети.
    От джуджетата мънички, със сръчните ръчички
    играчките е взел, и на дълъг път поел.
    Със силен глас при нас пристигна и весело намигна.
    Подаръци донесе, и студа отнесе.
    Седна той до нас, в този късен час.
    Изненада за децата, той изкара от торбата ,
    С усмивка плеснахме с ръце и тропнахме хорце.
    И след това си той замина, но ще дойде догодина
    espace и blue1 харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    705
    #2

    Отговор: Какво Ви донесе Дядо Коледа?

    След две поредни Коледи, в които нищо не ми донесе (явно не съм бил достатъчно добър ), тази година Дядо Коледа ми "донесе" предусилвател и процесор

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #3

    Отговор: Какво Ви донесе Дядо Коледа?

    Ха сега стана удобно!....Хем ще е по темата,хем се надявам да получа и съвет!Първо,честита Коледа на всички,живи и здрави!......Но мен Дядото ми донесе....японски ножове!Аз съм си кулинар по природа,а е и практичен подарък от далечната страна.Личи си,че комплекта от три ножа е скъп,кутията е много луксозна,ама има един голям минус-всичко е с йероглифи,а вътре има цяла тетрадка-30-40 страници!?..Няма нищо на английски.Ножовете са едни черни,мязат ми на керамичните тук дето са по 50-60 лева ,но си личи,че изработката е направо ювелирна,уж керамични,обаче ги лови магнита.....Този ,който ми ги подари ми е достатъчно близък и от него разбрах че са точно 260долара!Та се чудя-как се поддържат такива ножове,точат ли се,дръжките са от тиково дърво-логично следва въпроса-могат ли да влезнат в миялна машина!?......Или да ги държа само за сувенир!?....Ако някой има подобно нещо ,ще съм благодарен да даде съвет!.....

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    669
    #4

    Отговор: Какво Ви донесе Дядо Коледа?

    Доскоро бях в Италия,там от една промоция си взех подобен нож /е,за 5 евро де/.Ножа си е метален,има само керамично покритие,което при мен се износи за около месец,но само по режещата част.Мисля си че не подлежат на заточване,а колкото до дървената дръжка,в моята миялна слагам дори обикновени дървени бъркалки,никога не са се повреждали.Все пак препоръчвам по-ниска температура.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #5

    Отговор: Какво Ви донесе Дядо Коледа?

    Освен доста разходи нищо друго ... Добре, че детето поиска Playstation 4 та и аз се възползвам :D

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #6

    Отговор: Какво Ви донесе Дядо Коледа?

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    Та се чудя-как се поддържат такива ножове,точат ли се,дръжките са от тиково дърво-логично следва въпроса-могат ли да влезнат в миялна машина!?......Или да ги държа само за сувенир!?....Ако някой има подобно нещо ,ще съм благодарен да даде съвет!.....
    За чий Х(икс) в миялката ве, богохулник?! Да не си посмял, АНАТЕМА!
    Ако не знаеш, как да ги ползваш, си ги дръж за сувенир, но сакън - не ги съсипвай!
    podredko одобрява това.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проследете пътя на Дядо Коледа
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-13, 19:23
  2. Какъв нетбук да ми донесе Дядо Мраз ?
    От ivanivanivan във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-12-09, 17:44
  3. Отговори: 1
    Последно: 21-11-07, 11:00
  4. Помогнете на Дядо Коледа при избора на DVD player
    От Lazar във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 13
    Последно: 30-12-05, 08:17
  5. Отговори: 10
    Последно: 02-12-05, 13:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе