Страница 1 от 9 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 121
Like Tree35Одобрявам

Връткат ли ни!?.........

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #1

    Връткат ли ни!?.........

    Седя ,и с периферния слух долових някаква изява на телевизионен говорител,как джак пота бил вече 7 милиона!?Спомних си преди много години как джуркаха сферата и вадеха с ръка топките......Почти всяка седмица имаше шестица, че дори и две!Сега какво става?.....Истерията се нагнетява бая време,шестици липсват и джакпота расте като гръцкия дълг!И се клати като на коча ония работи, ама...все не пада!Та се замислих-не играе ли държавата мръсна игра,тия модерни технологии......Не играя тото,да пусна фиш един-два пъти за година....Сега се зачудих-дават някакъв талон,отрязък ...пък и приемат фишове почти до последно!Преди им трябваше технологично време,обработваха отрязъците с нещо и ги съхраняваха Бог знае къде!.....Сега няма!Та ми е интересно-дали не се върти далавера на високо ниво с мечтите на хората!?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #2

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    Ти как мислиш - дали е случайно , че бившата шефка на тотото (майка на успелият млад бизнесмен с наднормено тегло)е с крупен бизнес сега ? Че и един дето сега е в управлението на Левски , а преди беше в Локо Сф ...
    jonov одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #3

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    Това не може да направи един човек,ако ще да е гений!Ако наистина въртят,то това го прави държавата,и то на най високо ниво! И тогава това е чудовищно ,не просто страшно!

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #4

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    А забелязал ли си , че редовно шестиците се "печелят" от единични фишове пуснати в малки населени места ?

  6. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #5

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    Откак се паднаха едни и същи числа в два поредни тиража съм ги отсвирил.
    Alexi, Yasen6275, svetlio1 и 2 други харесват това.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,127
    #6

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    мда тогава стана ясно че нещо шикалкавят

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #7

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    Аз пък през целия си живот съм пуснал само няколко фиша. Последният път беше преди 5-6 години. Не бих пуснал пак, ако ще и 70 милиона да е джакпота.
    Swon одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #8

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    А забелязал ли си , че редовно шестиците се "печелят" от единични фишове пуснати в малки населени места ?
    Това на каква мисъл те води?Защо е така?

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #9

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    Това на каква мисъл те води?Защо е така?
    След като се паднаха едни и същи числа в два тиража един след друг - вероятността за това клони към НУЛА - какво има да се чудиш и мислиш за други симптоми! За мен отговора е ясен - нагласена работата и не разбирам защо все още си дават парите хората в доказала се схема за измама...

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    Личното ми мнение е, че при така действащата система за регистрация на подадените фишове и тегленето на печелившите числа не е проблем да се реализира "дирижиран жребий". А когато нещо може да се направи, то рано или късно се прави!
    Yasen6275 и jonov харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #11

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    Естествено,че ни връткат.В случая с двата тиража някой се е напил и е забравил да смени комбинацията.Защо всички големи печалби са разделени между няколко фиша?Две хлапета го бяха хакнали , но некадърно и ги хванаха.Майката на дансаджията може и да му е заделила някоя "шестичка",но голямата кражба е в разпределението на постъпленията.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,127
    #12

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    според мен схемата е друга ,печелившите са подставени лица на които им е казана комбинацията срещу "комисионна" от примерно 90% .. за правдоподобност са все от някакви села .. от постъпленията няма как да се краде щото те са официални приходи и се водят някъде .. надуването на джакпота се прави с цел наивния българин който вярва в дядо Коледа да се юрне да пуска фишове

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #13

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    Изобщо даже не им трябват подставени лица - надуват джакпота - всичко вече е "електронно" - знаят се пуснатите комбинации и се "вадят" необходимите числа ,за да няма 6-ци . При достигане на няколко милиона се вади и необходимата комбинация за съответния фиш , "пуснат" в някое село/малък град и те така ... В села и градчета всичко/всеки се знае , как пък за толкова години никой "селски гугъл" не разбра кой е спечелил ?
    Цялата схема си мисля е достатъчно да се "работи" от до 5-6 човека на необходимите позиции ...

    Докато не върнат ръчното теглене - бърка детенце в купата и вади топче (както май беше в Испанската коледна лотария) , не виждам как ще се получи честно теглене .

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #14
    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    Откак се паднаха едни и същи числа в два поредни тиража съм ги отсвирил.
    Да, това беше доста показателно. Тук има доста математици, какъв е шансът това да стане? Помня, че за шестица беше някъде 1 към 17 милиона, ако не се лъжа, но две шестици поред с едни и същи числа трябва да е от порядъка на милиарди.

    Относно връткането - тук има и доста компютърни специалисти. Всеки от тях може да потвърди, че всъщност е по-лесно да направиш алгоритъм да вади определени числа, отколкото истински произволни.

  18. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #15

    Отговор: Връткат ли ни!?.........

    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    Откак се паднаха едни и същи числа в два поредни тиража съм ги отсвирил.
    Не ги защитавам, според мен също всичко е пълна измама, но както и да го въртиш и сучеш, вероятността да се паднат същите числа е точно толкова, колкото и да се паднат други.
    espace, lazarus18 и justify харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 9 123 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе