Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 107
Like Tree50Одобрявам

Евровизия 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #46

    Отговор: Евровизия 2016

    Дайте линк да я чуя - не че искам. Предпочитам да си слушам Полито - разби ги!

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #47

    Отговор: Евровизия 2016

    https://youtu.be/5mhqp2ZUeoc?t=193

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #48

    Отговор: Евровизия 2016

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Ще спрат плащанията за газта на ***** и ще имат парички за Евровизията

    Спри се Х2-чо ще се поболееш с тази омраза.
    Къде видя омраза в постовете ми? Те и сега не плащат....

    Само да ти напомня, че дни преди финала, същата тази Джамала, призова страните с татарски общности в тях да гласуват за нея и изброи Румъния и България. Неграмотната татарка не знае разликата между татари и българи.

    Все още ли мислите, че това недоразумение заслужава 1-то място?


    Това е клипът с който представиха песента в началото на годината
    https://www.youtube.com/watch?v=uv71tmv_c7Q
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-05-16 в 21:59.

  5. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #49

    Отговор: Евровизия 2016

    Изобщо не мисля, че заслужава 1-вото място ама това няма общо с ***** или Украйна.
    Не знам (а може и да знам) що е избраха а и не ми пука щото песента на Поли още ми звучи в главата и няма как да ми е отнемат.
    Х2 избери ***** или България?

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #50

    Отговор: Евровизия 2016

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Изобщо не мисля, че заслужава 1-вото място ама това няма общо с ***** или Украйна.
    Не знам (а може и да знам) що е избраха а и не ми пука щото песента на Поли още ми звучи в главата и няма как да ми е отнемат.
    Х2 избери ***** или България?
    Темата е за Евровизия и е свързана с избор на талант, композиция..Нека ти звучи, щом ти харесва...въпреки че според мен не блести с нищо.
    На въпроса ти - ***** или България? Отговорът ми винаги е бил и е БЪЛГАРИЯ. Колко пъти да го повтарям?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #51

    Отговор: Евровизия 2016

    чл. 4. Не нагрубявайте другите участници във форума. Не използвайте просташки език, псувни и т.н, адресирани към участници във форума или други личности.

    mod. edit

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #52

    Отговор: Евровизия 2016

    Има татари във България. В момента се сещам за един,който има сарай във Бояна. Скоро в новините казаха,че се е сдобил и с морски сарай.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #53

    Отговор: Евровизия 2016

    Има турцизирано такова малцинство, но тя призова държавите България и Румъния да гласуват за нея.
    http://tatari.dir.bg/_wm/basic/?df=20483&dflid=3

    Поля не са я прецакали - тя и екипът се самопрецакаха. Бях го обяснил ама Крис го изтри.
    Прецаканата беше Дами Ин(Австралия)...следвана от доста други като Габриела(Чехия), Самра(Азербайджан), Анет(Норвегия), Ивета (Армения), Майнъс Уан(Кипър), хърватия..

    Вземете се опитайте да надскочите националните си пристрастия - това е конкурс за най-добрата песен и изпълнение...Национализмът няма място тук.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-05-16 в 22:36.

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #54

    Отговор: Евровизия 2016

    Не знам какво е призовала украинката но виж България как е гласувала за руския кандидат и после виж има ли реципрочност за обратния вот.

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    На въпроса ти - ***** или България? Отговорът ми винаги е бил и е БЪЛГАРИЯ. Колко пъти да го повтарям?
    Ще ти напомням за избора, когато се забравяш!
    blue1 одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #55

    Отговор: Евровизия 2016

    Христославе , да не искаш да кажеш, че в бившите руски републики участващи в Евровизия не е имало контролиран зрителски вот (ясно за кого) ? Бюджет за 5-10хил. предплатени карти за по 10-20 СМС-а не е като да няма (то преди години един руски мениджър така спечели на протежетата си участието от наша страна) .Само май за нашите съм сигурен, че дойдоха от имигрантите ни (позната от Испания пък сподели , че е пратила 3-4 СМС и са и взели парите , но с отговор, че гласуването е неуспешно ) и хора, които наистина харесаха песента .
    Цялата ситуация с крайното класиране още веднъж ми показа, че наистина подобен "конкурс" не си заслужава вниманието ми .

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #56

    Отговор: Евровизия 2016

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Не знам какво е призовала украинката но виж България как е гласувала за руския кандидат и после виж има ли реципрочност за обратния вот.

    Ще ти напомням за избора, когато се забравяш!
    Ти защо очакваш реципрочност!??? За реципрочност се иска уговаряне, а в конкурс няма място за такива неща!!
    В нета имаше доста изказвания от типа на - гласувайте за....а те да гласуват за нас.
    Всеки трябва гласува за това което му харесва, а не каквото му наредят.



    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Христославе , да не искаш да кажеш, че в бившите руски републики участващи в Евровизия не е имало контролиран зрителски вот (ясно за кого) ? Бюджет за 5-10хил. предплатени карти за по 10-20 СМС-а не е като да няма (то преди години един руски мениджър така спечели на протежетата си участието от наша страна) .Само май за нашите съм сигурен, че дойдоха от имигрантите ни (позната от Испания пък сподели , че е пратила 3-4 СМС и са и взели парите , но с отговор, че гласуването е неуспешно ) и хора, които наистина харесаха песента .
    Цялата ситуация с крайното класиране още веднъж ми показа, че наистина подобен "конкурс" не си заслужава вниманието ми .
    Не твърдя такова нещо - всичко е възможно. Включително намеса в зрителският вот - погледни линковете в поста ми по-нагоре, където пранкерите са получили обещание от министри на културата от други страни, да гласуват и съдействат за победата на украинската песен..

    Цялата схема с СМС-ите е фалшива - не можеш да видиш в реално време броят гласували, както и да провериш дали твоят глас е отчетен. Липсва прозрачност!! Това се знае и контролира от малцина в националната телевизия...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-05-16 в 22:36.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #57

    Отговор: Евровизия 2016

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Защо? Точно политиката изкриви конкурса. Трябва да го нарекат "Политвизия"
    Зрителският вот ясно показва кои песни харесва и кои не
    Напротив, зрителският вот е също толкова опорочен, колкото и този на журито.
    И то не конкретно тази година - всяка година е така...

    А за песента на Украйна, аз също съм на мнение, че е в грубо нарушение на принципите на конкурса и въобще не е редно да бъде допусната. Пълен политически буламач ее.
    sclera_bg и dimkaraganchev харесват това.

  16. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #58

    Отговор: Евровизия 2016

    И аз съм на това мнение за Украйна. Да не говорим, че и на Австралия много не и е мястото в този конкурс.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #59

    Отговор: Евровизия 2016

    Да - зрителският вот също беше изкривен. Както писах липсва прозрачност при гласуването. Добави и новият регламент за оценка на три етапа и става пълен гювеч...

    Именно - още на първият етап трябваше да я елиминират, ама пуста му политика...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #60

    Отговор: Евровизия 2016

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Има татари във България. В момента се сещам за един,който има сарай във Бояна. Скоро в новините казаха,че се е сдобил и с морски сарай.
    това какво общо има в темата или просто да е оригинален поста ти ?


    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Техно, не съм съгласен. Евровизия е конкурс, в който визуалните ефекти и сценария на представянето играят огромна роля в крайната оценка. Много по-важни от текста например...
    Това е аудио визуално шоу, оценявано от непрофесионалисти. Всеки има право на крайно твърдение и е възможно да вземе решение заради това, което вижда, а не това, което чува, няма лошо.
    Крис , тук грешиш , но както и да е - има ползва от ефекти , но не и основен. Основното е песента ( музика текст , певец ) и представянето на страната. ( следващия с перфектни ефекти и никакъв текст и музика ще е е победител по твоята логика.Ще стане само Визия ) Абсолютно си прав за предния политизиран конкурс и тн .

    Х2 имаше една приказка - който плаща , той поръчва !!! Сам си прави изводите. Беше важно Украйна да победи , а ***** да е последна в челната тройка. ( Другата година ***** ще направи песен за репресираните руснаци от Украйна и тн ) Други въпроси ?
    А Австралия е една неутрална страна с много пари и влияние - кой няма да я подкрепи. От някъде трябва да се почне...... !
    Другата година ще се казва WorldVisia , ще има и гостуващи състави от Марс , Юпитер и ....... Коръсант може би-https://www.youtube.com/watch?v=BnCpdNW_le0
    Този пост е редактиран от Mr.TECHNO; 16-05-16 в 07:52.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic телевизори 2016
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 345
    Последно: 01-01-17, 17:27
  2. LG телевизори 2016
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 534
    Последно: 01-01-17, 17:10
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  4. Евровизия 2011
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 19
    Последно: 16-05-11, 22:55
  5. Отговори: 21
    Последно: 22-03-07, 22:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе