Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree10Одобрявам

Да се смея ли...или да плача?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #16

    Отговор: Да се смея ли...или да плача?!

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    математически оборването ти е чудесно , само дето в случая с човешката интелигентност нещата стоят така:

    2% пълни дебили
    2% истински високоинтелигентни
    останалите са относително равномерно разпределени по "камбанката"

    справка - МЕНСА

    работата е там, че средностатистическият човек наистина си е доста тъп...
    И окичен с най-новите електронни джаджи за комуникация и забавление, клетият средняк се зомбира още повече. Уж е по-информран, обсипан с всякакви забавления и възможност за комуникация и обучение, пък то май обратното се получава - неграмотни, неинформирани, асоциални и емоционално незадоволени люде.
    Този пост е редактиран от avast3; 09-05-16 в 20:25.
    hristoslav2 одобрява това.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #17

    Отговор: Да се смея ли...или да плача?!

    Темата ми се стори подходяща за да споделя това - работа добре платена и се .... работи с огромно удоволствие . Ама де тоя късмет !!
    Красива двойка обикаля света, а туристически агенции им плащат пътуванията, както и средно по 9000 долара на снимка в "Инстаграм"................

    Източник

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #18

    Отговор: Да се смея ли...или да плача?!

    Една част от снинките малка част от хората могат да ги направят. Така , че едно е да искаш, друго да можеш и трето и четвърто да го направиш

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #19

    Отговор: Да се смея ли...или да плача?!

    Па , знаеш ли какво мога ? Ти ми дай такава възможност за година време , после каквото ... стане !

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #20

    Отговор: Да се смея ли...или да плача?!

    Те възможностите не се дават а се създават
    Почва се със снимчици в социалните мрежи докато станеш звазда, и ако наистина има какво да покажеш, може да се намери някои които да ти плаща да обикаляш и снимаш.
    Нали не мислиш, че тези са ги спрели на улицата и са казали хаиде да обикаляте и снимате а ние ще ви плащаме ?
    justify одобрява това.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #21

    Отговор: Да се смея ли...или да плача?!

    Аз мога да си мисля всичко , въображението ми все още работи прилично , и при дадена възможност и стимул , мога да изненадам някого , ама надали .Пазара е разпределен , а и звезда не ми се става , а по-скоро финансово независим . Йекшън да има !

    - - - - - - - - - -

    PS.
    Чух по радиото , че момата (Лорън Булън ) е била питана за това -онова и споделила , че при никакви обстоятелства не би публикувала снимка за .... по-малко от $3000! Скромно и с... голямо самочувствие, бих казал ! Но нека , ама да не и се случи - случка ... с ... слон , примерно , а е ... хубавка !
    Този пост е редактиран от civica; 07-04-17 в 09:34.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #22

    Отговор: Да се смея ли...или да плача?!

    image-0-02-05-a50fac62ece0d977aa1080adc9790cfb2ae43bd06db97563f83c338915499a0d-V.jpg

    „Ножа” няма антикварна стойност!
    Този пост е редактиран от Viking72; 11-06-17 в 17:51.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 11-04-10, 22:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе