Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 45 от общо 45

дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    38
    #31

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    Официално като го откриваха басейна беше на Хранков в съдружие с една известна мутра дето вчера я гърмяха в София ,обаче подочух после че е Хранков вече няма участие там и е останал само тоя гърмяния.Абе наистина трябва всички да почнат всички по каналния ред да тормозят бюрократите.А това че идват избори наистина е едно предимство от което може човека да се възползва

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #32

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    Хранков вече не пее, а и тоя, дето го гърмяха вчера....винаги следващия опит е успешен...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    120
    #33

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    абе намалиха музиката ,добре е сега [8D]аз се обаждах до полицията ма сигурно и други са се обаждали ,предполагам щом

    я намалиха.басеина не е на Хранков още от миналата година, на некви роми е...абе ако трябва ще се мре , но няма да живея като роб!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    107
    #34

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    Old Friend Мен ако питаш си набави наръчника на младия Анархист на The Jolly Roger.

    Там пише доста интересни на4ини с помощта на които можеш да се справиш с тях.

    Най добрия начнин е да им направиш един малък токов удър.

    Предполагам че 4аткаш от Ел.Техника.

    Намираш им таблото и го заливаш с една кофа солена вода...

    Ха да видим колко ще свирят още.

    Аз съм на общежитие и когато някои ме тормози много с чалгарии отивам и му свалям бушона на няколко пъти.В пове4ето слу4аи помага щото тука вси4ки са ве4е пияни и няма кой да го оправи...



    Спрането на тока по принцип е най добрия вариант....

    Ина4е си вземи ПУШКА...

    (това в кръга на шегата)

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    38
    #35

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    басеина не е на Хранков още от миналата година, на некви роми е...



    <div align="right">оргинално мнение на old firehand</div id="right">

    [/quote]



    е та тоя гърмяния какъв мислиш че е ????[:D]

  7. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #36

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    е това е от днес

    На Столичния общински съвет ще бъде предложено заведенията в София да затварят в 23.00 часа...

    http://www.news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=125768

  8.  
     
  9. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #37

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">е това е от днес

    На Столичния общински съвет ще бъде предложено заведенията в София да затварят в 23.00 часа...

    http://www.news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=125768



    <div align="right">оргинално мнение на 3Di</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Обаче от друга страна това нещо е много тъпо да важи за парковете. Примерно на "дървеното" в парка заимов където си пия бирата музиката е силна само вътре - отвън не се чува толкова, още повече е далеч от другите сгради.

    Просто е крайно време да принудят заведенията да спазват нормите за шум. Поне моето мнение е че така ще стане по-лесно, иначе сега съдържателите на заведения ще нададат вой до небето.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    38
    #38

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    Абе не съм много сигурен че ще се спазва тоя вечерен час.Прекалено много пари играят.Сигурно след един месец ще има поправки че някои заведения могат да работят и до по-късно ама с по тиха музика.И така пак старата песен на нов глас-до следващия път когато някой изреве за шума.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    13
    #39

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    Абе и аз имах подобен проблем но в помалко комшиско естесво намерих си албуми на Slayer и Venom слет няколко доузвочаване от моя страня Чалгата вече не се чуваше при мен та може да пробвате със сигурност помага но в твоя случаи трябва и доста мошни уредби )

  12. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #40

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе не съм много сигурен че ще се спазва тоя вечерен час.Прекалено много пари играят....<div align="right">оргинално мнение на guni</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    За съжаление си прав - такива разпоредби се явяват от време на време тук-там и после някак си се забравят, щото е вярно това за парите, ама ако оноя говеда си седнат на задника и измислят свестни закони, пък и после да се държи на спазването им, има шанс нещата да се оправят. Само че не вярвам да е скоро и точно в тази държава.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    101
    #41

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    От скоро чета из форума, но не ми е убегнало, каква сила сте. Я си представете, тогава, че Old Firehand ни извика всичките, да се срещнем пред басейна. И да го придружим до администрацията, за да връчи една петиция, която аз с готовност ще подпиша... Е, няма да дойдат всички, много от нас не живеят наблизо, но, хммм, само използвайте въображението си...

    Това разбира се е нетипично за българите (в смисъл, че всеки е свикнал да се оправя сам, т.е. сам да псува под нос и да търпи, защото не може да направи нищо) и най-вероятно няма да стане, но си спомнете, какво направиха бандата първосигнални таксиджии, когато си решиха, хем не бяха и прави.

    Тогава нещо практично: Old Firehand, ако не живееш на първия етаж, то значи имаш стратегическо предимство. Използвай го. Направи си прашка. После си купи калиев перманганат от най-близката аптека. И филтри за кафе и скоч-лента от ... къде да е. Направи топчета от филтърна хартия, пълна с калиев перманганат, стегнато ги увий с лента скоч и под прикритието на нощта вкарай едно в басейна. Не повече, защото ако всички паднат в крайния обсег на оръжието, лесно може да се определи от коя точка в X,Y са изстреляни, по "очертаната " дъга. Уверявам те, че става много красиво. Ако направиш и номера с верото на muncho, ум ще им зайде, да сменят филтри и да се пулят параноично в лилавия здрач...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #42

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    Съчувствам ти.. Срещу блока има заведение където музиката редовно дъни.. и то яко. Същевременно ПОД блока (почти) в градинката има заведение от което се чува само човешки говор и не ми пречи. Ама въобще не ми пречи.. за разлика от другото. С удоволствие ще съдействам ако трябва. Дори за калиевия перманганат.



    Живея в Люлин2, но на басейн бих отишъл навсякъде освен в този.. "роми", много нежно изказване - "ром" за мен означава възпитан учил циганин. Тия са мутри, мангали или както ги наречеш и трябва борба с перо и тояга. С перото към чиновниците и изобщо бюрокрацията, с тоягата директно срещу собствениците - по най-мръсните начини..

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    12
    #43

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    В България закони има ,но никои не ги спазва!

    В нормативите на ХЕИ, има не само dB ,но и растояния

    до жилищните сгради.И по принцип ХЕИ мери шума.



    Но тия типчета правят ГОЛЕМИ пари и лесно няма да се

    откажат!!!

    Ако не положението не се оправи пробваи медиите,

    такива неща ще измислят за тия цигани ,че акъла ще

    им севземе[:D][:D][:D]




  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    38
    #44

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    Абе я дайте да отидем на плаж,пък вместо вместо нужните там кърпи,джапанки и тем подобни ще си носим от тия топчета с калиев перманганат,шишенца с веро,някое и друго изкуствено лайно(извинете)и да си правят после едно почистване мангалите мръсни.пардон ромите[^]

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    40
    #45

    дайте съвет-щото ше направя некоя глупост

    [8D] Сега да жи кажа нещо под секрет разрешените децибели са 60

    ама до сега много малко заведения ги спазват ама 10 тина жалби оправат нещата []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Дайте съвет
    От jorkata81 във форум Телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 08-05-11, 13:52
  2. Дайте съвет .
    От Icety във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 26-02-11, 23:06
  3. дайте съвет
    От imegogo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 26-05-09, 17:07
  4. Отговори: 9
    Последно: 30-12-06, 23:30
  5. Дайте съвет за 21" TV
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 31-08-02, 15:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе