Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 43

SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Повече информация за срещата можете да намерите на специалния сайт за срещата - http://www.elenabg.net/setcommeeting/



    Моля, в тази тема да се уточняват подробности около самата среща - как ще се пътува и кой ще идва.

    Моля, не пишете, че ще идвате ако не сте 100% сигурни в това - ангажираме се с резервации и ще е много неприятно ако заявите желание да дойдете, а в последствие се откажете.

    Моля тези, които ще идват и разполагат със собствен транспорт да напишат имат ли възможност да качат и хора, които искат да дойдат, но нямат транспорт.



    Ами това е - ще съм ви благодарен за по-стегнати коментари - всичко написано, което преценя, че не е свързано с организирането на тази среща ще бъде изтривано за да не се разводнява темата.





    Повече информация:

    email: dil@elena.vali.bg - Елена

    email: kod@setcom.bg - София

    email:yankomitev@abv.bg - Варна


  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Аз ще идвам с жена и дете.

    Мога да кача от София още 3-ма.

    ПС - Ще тръгвам рано сутринта на 21-ви - събота - около 8 часа за да мога да използвам този хубав басейн, който се вижда на снимката , така че, ако някой иска да се възползва от транспорта - да не се успива...

    На 22-и неделя няма да се връщам към София, а продължавам за Бургас, така че няма да мога да върна софиянците, които са тръгнали с мен.

    За сметка на това ще има 3 свободни места за хора по посока Бургас.

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Aaaми, аз да се цаня за организатор от варненската страна



    За сега съм 100% сигурен, че тръгвам нататък, предполагам, че ще е събота 21. ама по към следобяд, щото преди това съм на работа.

    В колата ще има поне 3 места, ако не и четири. Мисля, че ше се организираме тука с още един-двама колеги и те да си вземат колите, да разделим бензина и да се натоварим една голяма тумба.

    Ако има някакви неясноти, или някой изяви желание, ICQ 74283006

    или пишете мейл

    Айде, това е от мен за сега...

  5. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #4

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Крис, резервирам ти едното място на 120%...поне в едната посока ...няма да се успивам

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #5

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Аз тръгвам с детенце на 5 годинки, така, че има 3 свободни места. Ще тръгна също рано сутринта на 21-ви, събота- най-късно в 8, за да хвана целия ден на този страхотен плаж. Който иска да пътува с мен (карам бързо, но безопасно:-)) да се свърже с мен по ICQ - имам го в infoto. Относно резервациите, мисля, че една двойна стая в комплека ме урежда идеално. И поздравления на Слеро за страхотния site и организация:-))

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Резервирай другото място Крис...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #7

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    И аз съм 150$ упс.. 150% сигурен.. обаче проблема е че в момента нямам книжка и нямам превоз евентуално.. по принцип мога да отида в София когато кажете за да може да тръгнем обаче незнам кой ще ме хвърли накъм Елена. Първо го обмислях с обществен транспорт нещо обаче не знам нещо идеята все по-малко и по-малко ми харесва. Така че ако някой има желание да ме качи евентуално + 1, който обаче не е сигурен да ми пише на АйСиКю-то(ICQ) UIN: 98471934. Всъщност има и друг вариант, но за него трябва да говоря с още поне 7-8 човека от София.. тука има е дни бусчета... ама и те не са сигурнни.. абе ще видим в крайна сметка

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    36
    #8

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Az shte dojda. Snimkite izglezdat strahotno.

  11. Gadget
    Guest
    #9

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    А така. Най-накрая да се глобализираме И аз идвам, но нямам транспорт. Така че се надявам на гостоприемството на Sunny или както дойде, ако има алтернатива

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #10

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Чакайте и аз да се запиша официално



    Искам като пристигна - да ме чака каса бира в басейна.... =))))))))

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #11

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Докера ти какъв си ми алкохолик каса бира няма да те оправи.. иначе и аз се записвам официално като се надявам Съни да ме превози .. /нещо много станахме ама.../

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #12

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Искам само да кажа, че трите места в колата ми са вече заети от Dockera, Deadmaker и Gadget. Kirande да се чувства поканена - някак си ще се сместиме:-)) Аз искам джин с тоник с много лед и лимон да ме чака на басейна[:D][:D][:D]

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #13

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Ако се настаниш в събота сутринта, по кое време в неделя трябва да се освободи помещението?

    Другото - има ли някой с кола който ще отива натам в съб сутринта и който ще се върне със сигурност до 20 и 30 в София, става дума за 1 пътничка (моята любима).

    И 3-то някой от към Русе за Елена с кола? или в краен случай някой от Горна Оряховица да ме вземе към 11 (13) часа.



    (Още не съм сигурен дали ще идвам, обмислям варианти)

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    11
    #14

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    Аз идвам с гаджето. Им аоще три места в колата.

    Смятам да тръгна като се наспя- примерно чак в 12, че купона за закриването на старата работа го изместих специално за петък и няма да мога да се отлепя по рано.

    Крис, резервирай ми една двойна стая със спалня[:I] и ми драсни, че всичко е ОК.


  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #15

    SetCom.bG среща - 21-22 юни - град Елена...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз идвам с гаджето. Им аоще три места в колата.

    Смятам да тръгна като се наспя- примерно чак в 12, че купона за закриването на старата работа го изместих специално за петък и няма да мога да се отлепя по рано.

    Крис, резервирай ми една двойна стая със спалня[:I] и ми драсни, че всичко е ОК.





    <div align="right">оргинално мнение на Tedy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Точно КрИс няма как да ти запази стая... аз ще го направя. Но предлагам резервациите да ги оставим за началото на следващата седмица (ще сложа специална връзка за това), защото всичко се случва, а не искам да се излагам с отложени резервации и т.н... разберете ме правилно. Никой няма да остане без място за спане, това е мой ангажимент.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Среща на SetCom.bg 2005
    От Malone във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 241
    Последно: 30-07-05, 18:52
  2. Предновогодишна SetCom.bG среща
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 55
    Последно: 22-12-04, 12:22
  3. Setcom среща на 27.09.2003?
    От ivo80 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 29
    Последно: 27-09-03, 09:26
  4. Среща SetCom&HWBG&TechBG???
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 02-10-02, 11:07
  5. SetCom среща на 06.10.2001 в 12:00 часа...
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 29
    Последно: 08-10-01, 10:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе