Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #1

    Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Здравейте, наближава рождения ден на приятеля ми. Чудех се какво да му взема и покрай едина брошура на ЛИДЛ, в която видях детектор за кабели, се насочих към някакъв инструмент, който е хубаво всеки домашен майстор да притежава. Сръчен е и има доста неща - дрелки, винтоверти, прободен трион, мултицети, куфарчета с отвертки и тресчотки... Все полезни неща, които ни влизат в употреба.

    Та, колебая се между следните инструменти:
    - детектор за кабели - не зная колко често ще му се налага да го ползва обаче
    - лазерен нивелир - покрай последния ремонт огънахме нивелира и замина в коша. По-добър ли е спрямо обикновения?
    - лазерна ролетка?
    - детектор за топличнно отчитане, примерно нещо такова: https://edigital.bg/termodetektori/b...ichane-p243072. Притеснява ме цената обаче, да не се окаже боклук, който не върши никаква работа. Знам, че хубавите и качествените модели са в пъти по-скъпи от това. Иначе ми се струва интересна джаджа, с която да се забавляваш по стаите

    Всякакви други идеи са добре дошли. Единствено към разните шлайфове мисля, че не проявява интерес. А аз смятам, че биха били доста полезни. Наложи ми се да махам стара боя от врата. Отне ми около два дена и две шишета отрова, и резултатът, въпреки всичко беше доста незадоволителен. Даже мислех да купувам преди време, но с много мрънкане, ме отказа

    Ще се радвам да споделите и кои са вашите любими инструменти.

    Ако темата е по-подходяща за подфорум "Домашен майстор", моля модератор да я премести там

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #2

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Има едно хубаво уредче подходящо за рожден ден, което в долната си част прилича на цилиндър, после тоя цилиндър се стеснява и завършва с отвор от който отвор се носи приятния аромат на отлежалата огнена течност с която е напълнен цилиндъра. ... Колкото по-отлежала, толкова по-ценен е тоя съдоинструмент топологично еднакъв с цилиндър.

    ПП.
    Интересно ми стана как ли ще реагира половинката, ако и подаря прахосмукачка за рождения и ден.
    Този пост е редактиран от MitkoS; 06-12-17 в 19:02.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #3

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS Виж публикацията

    ПП.
    Интересно ми стана как ли ще реагира половинката, ако и подаря прахосмукачка за рождения и ден.
    Като намек,че не е чисто.

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Ами ако до сега е яхала метлата определено ще се зарадва на новата електричка.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #5

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Цитат Първоначално публикувано от ally Виж публикацията
    Та, колебая се между следните инструменти:
    - детектор за кабели - не зная колко често ще му се налага да го ползва обаче
    - лазерен нивелир - покрай последния ремонт огънахме нивелира и замина в коша. По-добър ли е спрямо обикновения?
    - лазерна ролетка?
    - детектор за топличнно отчитане,
    Гласувам за лазерна ролетка. Но гледай да е наистина лазерна, а не ултразвукова с лазерен показалец. Примерно тази.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #6

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Гласувам за лазерна ролетка. Но гледай да е наистина лазерна, а не ултразвукова с лазерен показалец. Примерно тази.

    Kasap, благодаря за мнението и препоръката. Ще почета за разликите между лазерна и ултразвукова с лазерен показалец, че в момента нищо не ми говори това. Не че не ти вярвам, но обичам да взимам осъзнат избор И най-малкото да мога да обясня после какви плюсове има ролетката.

    Митко, ти най-добре си познаваш половинката :D Иначе разбрах намека, де... Но за толкова години заедно, човек се изчерпва откъм идеи... Но най-харесвания подарък дотук беше една чугунена касерола с чугунен капак. Ползва се всеки ден и буквално всеки път се отбелязва какво хубаво нещо е това чугунът :D А ти на какво би се зарадвал, щом нито едно от изброените не ти допада, изключае цилиндричното нещо

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #7

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Цитат Първоначално публикувано от ally Виж публикацията
    Kasap, благодаря за мнението и препоръката. Ще почета за разликите между лазерна и ултразвукова с лазерен показалец, че в момента нищо не ми говори това. Не че не ти вярвам, но обичам да взимам осъзнат избор И най-малкото да мога да обясня после какви плюсове има ролетката.
    Не се напъвай да четеш - ултразвуковата е неточна и става за измервания в само в затворено помещение. Често им монтират лазерно фенерче за да се лъжат по-наивните потребители. Лазерната ролетка е истински инструмент с висока степен на точност, поради това е няколко пъти по-скъпа. Така или иначе е полезен инструмент и младежа доволен ще остане. Успех в избора и весели празници!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #8

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    И аз си мисля, че ще му допадне инструментът Хвърлих едно око на любимия Амазон и набелязах този модел: https://www.amazon.de/gp/product/B01...?ie=UTF8&psc=1 Виждам, че има доста добри отзиви, въпреки че двете марки най-вероятно са несравними, в полза на Бош-а.

    А това явно му е репликата на Таклайф-а: https://www.aliexpress.com/item/Engi...208.6.7.triEvD

  11. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #9

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Мина ли рождения ден ?
    Питам за да знам кога да разкажа какво ми мнението за инструментите които съм си купил сам и какво ми е мнението за инструментите които са ми подарявали ?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #10
    Не е минал, но разкажи, ще ми е интересно. Така или иначе поръчах ролетката, чакам да я доставят до адреса на посредник. А аз обещавам да разкажа за реакцията на рожденика, без значение дали ще му хареса подаркът или не Иначе ние обичаме да си подаряваме практични подаръци.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #11

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Ally, не му обръщай внимание на тоя форумен трол, екстра си е ролетката! Сигурен съм, че рожденика ще се зарадва.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #12

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Има ли какво да мери...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #13

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Подаръкът се хареса Добавих и един лазерен нивелир от Икеа. А ролетката вече влезе в употреба. Ще правим ремонт и днес я ползвахме. Не е зле

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #14

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    Супер, аз бих(и си подарих за именният ден) Самобръсначка Philips S5130/06 ( от Kaufland играта с точките). Мислех да си подаря и гидорето от Лидъл, но ...следващият път. Аз бих добавил че сръчен мъж винаги би се зарадвал на инструмен какъвто и да е той.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Отговор: Кой уред бихте избрали за подарък за рождения си ден

    аз миналия месец си подарихокупих дрелка Skil
    за малко да се подлъжа по Bosch за 100 лв, т.е. менте, но ме усъмни как така топ моделът за 2015 година се е продавал още през 2012...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. AUX грешка f1 - коледен подарък
    От cold/hot във форум Други марки климатици
    Отговори: 12
    Последно: 27-01-16, 23:25
  2. Съвет за подарък
    От rosen_linov във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 22-12-12, 13:05
  3. Безплатни музеи на рождения ден в Италия
    От kod във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 0
    Последно: 12-01-12, 00:04
  4. Подарък за....
    От yoyo1 във форум Черен списък
    Отговори: 3
    Последно: 22-12-11, 22:02
  5. Подарък за празник :)
    От mxkolev във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 08-03-11, 15:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе