Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 91 до 98 от общо 98

Ново SetCom.bG лого?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    37
    #91

    Ново SetCom.bG лого?

    [8D]без коментар....

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #92

    Ново SetCom.bG лого?

    wireman, прав си, dude. човешката глупост и комплекс за надменност и съвършенство нямат край...



    btw. слагам отметката: "Чекни за да прекратиш абонамента за тази тема." и това е [xx(]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #93

    Ново SetCom.bG лого?

    Че ти се абонираш за теми ли бре? Тва е баси досадата

    Интересното в случая е че всички продулжават с пълна пара...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #94

    Ново SetCom.bG лого?

    Еми досада не досада, ще забравя каде съм писал...ще остане някъде нещо недовършено []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #95

    Ново SetCom.bG лого?

    :::::::::: Offtopic ::::::::::



    LoE: Занимавам се, да. Но не и професионално (не съм го и твърдял). Просто ми доставя удоволствие. Иначе за dev:art - ами просто ме мързи да качвам работи, иначе около 30-40 чакат... ще видим. А, и професионално в никакъв случай не предразполага само и единствено към финансови облаги. Това е само един фактор.



    Иначе към vaskoni:

    Прегледах ти сайта и докато картините ми харесват, то CG-то определено не ти е силната страна. Не знам от колко време се занимаваш с компютърна графика, но лично аз оставам с впечатление, че от не повече от година. Не искам да те обиждам по какъвто и да е начин, просто констатирам. Глупавото е, че ти казваш, че се занимаваш с това професионално. Извинявай, но в случая мога да приема, че е професионално, само при положение, че под това се разбира единствено и само вземането на някакви пари от хората, поръчали дадено лого/...подобни.



    Не знам как биха се почуствали от СБХ, ако всички хора, които правят етикети за хранителни стоки, логота за магазини, учреждения и т.н. нарекат работите си професионални, а те самите - професионалисти.



    За край:



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Лорд вярно е че живопис и графичен дизайн не е едно и също нещо но е добре да си се занимавал с цвят (живопис) за да усетиш хармонията...и тоналноста в едно лого</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не мисля, че Академията може да научи на това (как да усещаш хармонията на цветовете и как да ги използваш и съчетаваш) някой, който няма поглед за тези неща - или го можеш, или не - то си е вродено.













    Да. Хората са глупави.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    37
    #96

    Ново SetCom.bG лого?

    "Не мисля, че Академията може да научи на това (как да усещаш хармонията на цветовете и как да ги използваш и съчетаваш) някой, който няма поглед за тези неща - или го можеш, или не - то си е вродено."



    Aquadark-това иди и го кажи в двора на Академията,нали си Софиянче...ще те разберат[8D]

    А въпроса за професионализма си го запази за себе си и работи както си знаеш-никой не ти пречи...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #97

    Ново SetCom.bG лого?

    Крис или някой от модераторите, хайде затворете я тази тема! Нищо градивно не излиза от нея...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #98

    Ново SetCom.bG лого?

    Дамм, айде стига толкова... [!]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Подобни теми

  1. Помощ за лого
    От kod във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 11
    Последно: 16-04-14, 08:17
  2. Гугъл с лого на мартеница
    От Vandal във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 01-03-11, 10:04
  3. Лого
    От DENITO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-02-07, 21:01
  4. Лого на Генералния Щаб
    От silverfox във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-06, 10:40
  5. Siemens S45 и лого
    От MAKAPOB във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 25-12-03, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе