Страница 458 от 707 ПърваПърва ... 408448456457458459460468508 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,856 до 6,870 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #6856

    2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    “...Две скорошни статии в списание “The Lancet” (от 27 февруари 2021 г. и 06.03.2021 г.) представят актуализирани данни за ефективността на ваксината след представянето на междинните данни, публикувани отново в “The Lancet” на 08.12.2020 г. Включени са данни от 4 проучвания в 3 държави: фаза 1/ 2 във Великобритания,* фаза 2/ 3 във Великобритания, фаза 3 в Бразилия и фаза 1/ 2 в Южна Африка, с общо 24 422 участника, от които 17 178 са включени в представения анализ на ефикасността. Проучванията са проведени между 23 април 2020 г. и 06.12.2020 г.
    Установено е, че единичната доза осигурява ефективност от 76% пред първите 9- дни след ваксинацията...”

    Толкова за АстраЗенека! Според мен ги “сготвиха” другите фарма компании.
    Каквото и да ти говорят, става дума за пари!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #6857

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Какво като дойде лятото?
    Едно ваксиниране сега, в общия случай ще те пази и следващата зима. Ако не и повече.
    Те защо го правят би трябвало да е без значение. Важното е ние защо го правим.
    Е как да е "без значение" ти будалкаш ли ни. Нали с пари на данъкоплатеца идват всички ваксини , а после едните (членове на СИК и наши ора) получават антитела след 20 дена а другите да се радваме че другата зима евентуално ще сме защитени

    За медиците спор няма че са "първа линия" но за другите ...
    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk
    Gena_bs одобрява това.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #6858

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Няма данни тази на AZ да е с по-краткотраен имунитет.
    Изборите са факт. Тези хора в секциите ще са в контакт със голям брой хора и единствения начин да се предпазят е чрез иРНК ваксина.
    Иначе не споря, че цялостната стратегия и организация е пълен провал.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #6859

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Е как да е "без значение" ти будалкаш ли ни. Нали с пари на данъкоплатеца идват всички ваксини , а после едните (членове на СИК и наши ора) получават антитела след 20 дена а другите да се радваме че другата зима евентуално ще сме защитени

    За медиците спор няма че са "първа линия" но за другите ...
    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk
    Разсъждаваш като башибозук. Още малко ще искаш и да ти платят ,затова че си се ваксинирал.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #6860

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Няма данни тази на AZ да е с по-краткотраен имунитет.
    Изборите са факт. Тези хора в секциите ще са в контакт със голям брой хора и единствения начин да се предпазят е чрез иРНК ваксина.
    Иначе не споря, че цялостната стратегия и организация е пълен провал.
    Не виждам тези хора в секциите (за 12часа) да са в по-голяма опасност от една продавачка в хранителен магазин или супермаркет например (ежедневно) ... при цялото ми уважение към едните и към другите. Медиите казаха да се забрави за ваксините на пфайзер през целия март , били резерве ...

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk
    Gena_bs и ccankov73 харесват това.

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #6861

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Стратегия няма, за съжаление.Толкова им е акъла.Стратегия не се мени ден през ден, а и по-често.
    Действа се ден за ден, като целта им е хем да се симулира някаква дейност за пред избирателите, хем да се "подмажем" на СИКовете - нали има цифрички разни после за коригиране.

    п.с. За да имаш стратегия при война например трябва да имаш оръжие (защитно и нападателно).В случая здравна система и ваксини.
    Само че всички знаем какво е състоянието на здравната ни система(дори и преди Ковида беше зле), а ваксини няма достатъчно(направо сме си последни в ЕС)!
    Та стратегия - освен на приказки няма как да има, нЕма с кВо да я направиш.
    Що нема - е питайте ги тея дебелаци горе!
    Mig82 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #6862

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Разсъждаваш като башибозук. Още малко ще искаш и да ти платят ,затова че си се ваксинирал.
    Само при партийните активисти е забранено да се разсъждава и всичко се приема безропотно ... за тях кожена спринцовка спешъл едишън от бащицата.

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk
    Gena_bs и Aleksandars харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #6863

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Свободен човек ,който с връзки търси ваксина "special edition".

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #6864

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цанков не ми е никаква връзка , просто питах дали и при тях е същата селяния. Ма то как да е различно ...

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #6865

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Сега се записах онлайн за ваксинация. Селяните искат само в работно време да се ваксинират. Само в събота и неделя почти няма желаещи за ваксинация.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #6866

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Не виждам тези хора в секциите (за 12часа) да са в по-голяма опасност от една продавачка в хранителен магазин или супермаркет например (ежедневно) ... при цялото ми уважение към едните и към другите. Медиите казаха да се забрави за ваксините на пфайзер през целия март , били резерве ...

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk
    Понеже са за*бали всякаква стратегия, работещите в хипермаркети /и всеки друг/ може да се ваксинира в зелени коридори или след записване.
    Само че преди зелените коридори имаше почти нулев интерес. Това е факт и потвърдена информация.
    Логиката във ваксинирането на СИК-овете я виждам,
    Не виждам логиката да се ваксинират свободно и масово 20-30 годишни при положение, че средната възраст на починалите е към 70 години.
    Това записване също трябваше да е за тази рискова група.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #6867

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Аз познавам добре лично шефка на РЗИто и естествено нашия директор.Не съм говорил с тях и ползвал никакви връзки за милото, въпреки, че не биха ми отказали.Тя беше категорична че няма да пререди никой, който има нужда повече от нея, и не се е записвала в никакви списъци.
    Стана инцидентно - питах има ли, казаха - обикновенно остават.Та се ваксинира с остатъци, не с връзки.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #6868

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Въобще не се чувствам виновен,че не съм в рискова група и се записах за ваксинация. Както отбелязах събота и неделя има много малко желаещи.

  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #6869

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Въобще не се чувствам виновен,че не съм в рискова група и се записах за ваксинация. Както отбелязах събота и неделя има много малко желаещи.
    Ставаше въпрос за Файзера че е със списъци.Астрата е свободно при нас и събота и неделя наистина има по-малко хора.Идваш и бодат.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #6870

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Ставаше въпрос за Файзера че е със списъци.Астрата е свободно при нас и събота и неделя наистина има по-малко хора.Идваш и бодат.
    Аз не съм имунолог, медицинско лице и т.н. и не разбирам от ваксини.Има си хора ,които получават заплати за да разбират от материята.Не съм фейсбук многознайко и не възприемам фарисейския прочит на човешките права.Отивам и се ваксинирам. Поне мисля ,че така съм отговорен не само към себе си ,но и към околните.
    lazarus18, podredko и tony34al харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 983
    Последно: Вчера, 22:17
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе