Резултати от 1 до 4 от общо 4

"Фейсбук" прекратява договора си с "Телъс" за ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #1

    "Фейсбук" прекратява договора си с "Телъс" за ...

    "Фейсбук" прекратява договора си с "Телъс" за модерация на български език

    Беглия ми личен опит с фейсбук ми подсказваше, че там има субективен тежък проблем.

    Имах един фейсбук-акаунт, с който бях влизал във фейсбук три пъти за пет години.
    Със същия фейсбук-акаунт влизах в един новинарски сайт. Преди две-три години, в коментарите под една новина, дръпнахме с автора един спор и в крайна сметка му казах, че заради напредналата му възраст е започнал да си самоприписва високоморални ценности в комплект с изветряване на съдържанието под косата (... нещо такова). Той се оплака от мен (всъщност от моя акаунт) във фейсбук и там във фейсбук модераторите ми закриха акаунта. Бях писал общо едно-две изречения във фейсбук, като последното беше поне две години по-рано от спора ми с оня журналист ... въобще не страдах от това нито тогава, нито сега. Но ми остана едно учудване как без да съм нарушавал правила във фейсбук, то бях санкциониран с най-тежката санкция.

    Отделно от личния ми опит, името на фейсбук през последните две години често беше (и още е) замесвано в публични скандали и обвинения на държавно ниво, че фейсбук е целенасочен проводник на ... да го наречем нездрави ... е проводник на нездрави интереси

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #2

    Отговор: "Фейсбук" прекратява договора си с "Телъс" за ...

    Аз лично съм докладвал откровени ... меко казано глупости и дори призиви за саморазправа, приветстване на такива призиви и "рекламирането" на насилие/главорези и т.н. простотия ... Отговора винаги е бил в стил "благодарим, но съдържанието не нарушава нашите стандарти на общността" ...

    ... обаче ми изтриха споделено от мен "Пророчеството на Виктор Юго за една Обединена Европа" ... явно това вече е нарушение на "стандартите им на общност"

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #3

    Отговор: "Фейсбук" прекратява договора си с "Телъс" за ...

    На мен ми закриха акаунта тия дни.
    Преди десетина дни поискаха да си кача копие на лична карта с цел да си потвърдя самоличността.
    Имали кампания за това.
    Аз първо ги отрязах, но накрая като казаха, че ще го закрият им пратих копие със задраскани важните неща.
    След няколко дни писаха, че съм нарушавал техните правила и блокираха акаунта завинаги.
    Това е акаунт от зората на фейсбук, не съм активен участник, еле пък да участвам в някакви провокации.
    Не че ми дреме толкова, но с него управлявам няколко страници, пускам реклами и тн.
    Отделно там ми е повечето чат кореспонденция с приятели.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #4

    Отговор: "Фейсбук" прекратява договора си с "Телъс" за ...

    Но тези пичове продължават да си търсят работници за тази дейност...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Отговори: 14
    Последно: 28-05-18, 15:08
  3. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 18:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе