Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 68

Вестник БЪГ.БГ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #1

    Вестник БЪГ.БГ

    Някой или го мързи, или е много скромен, все още не се обсъжда събитието на днешния ден. Какво мислите?

  2.  
     
  3. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #2

    Вестник БЪГ.БГ

    Е какво да мисля като не можах да го намеря да си го купя!?

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Вестник БЪГ.БГ

    И аз неможаш

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #4

    Вестник БЪГ.БГ

    Има го бре... е не на най-малките будки...

    Кайсо, ще ти дам моя []





    А какво мисля - `най-после ! евала !` [:D][:D][:D]


  6. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #5

    Вестник БЪГ.БГ

    В Бургас го има само на едно място, т.е. имаше го. Вече свърши.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #6

    Вестник БЪГ.БГ

    Някой да ме светне за какво съдържание иде реч...?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #7

    Вестник БЪГ.БГ

    Щом го коментираме тук и в форума на HWBG ти за какво мислиш че става дума?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #8

    Вестник БЪГ.БГ

    Аз пък чух реклама по радиото - браво,браво[]

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #9

    Вестник БЪГ.БГ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Щом го коментираме тук и в форума на HWBG ти за какво мислиш че става дума?



    <div align="right">оргинално мнение на CRASHOVERRIDE</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Много смислен пост, вместо да се дървиш можеше да обясниш с 2 думи (софтуер/хардуер/хак/интернет/open source/linux...) Още отрасли да изреждам ли...Ясно е, че не става въпрос за биологически изследвания на хлебарките и други такива...

    Благодаря ти!

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #10

    Вестник БЪГ.БГ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз пък чух реклама по радиото - браво,браво[]



    <div align="right">оргинално мнение на Sunny</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аз пък го прочетох за 5-10 минути (това, което си струваше де [] ).

    По шестобалната система 4+ или 5- (общо, като цяло), според предпочитанията [].

    Прекрасно е оформен, бих казал стилно. За дизаин 5+. Има няколко елитни статии, което е и силата му. Но каква точно пазарна ниша мисли да превземе, за мен остана загадка, надявам се за другите читатели да не е. Изключително приятно впечатление ми направи статията на Dokera, статията за браузерите (интересен подход, макар и непълен), статията за доп. монитор, и някой други. Указателя е доста неинтелигентен, обаче набляга само и единствено на рекламодателите. От него (указателя) може да си помислиш, че в някой от големите градове има само по една комп. фирма и други не съществуват (дружен смях). Новините са такива, които вече сме чели, къде на форума, къде на друго място, но това май е естествено и не е недостатък. Мога да кажа още, но като гледам, че никой дотук не е казал нищо, ще се въздържа от повече коментари.

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #11

    Вестник БЪГ.БГ



    Във форума на вестника прочетох, че имате проблеми с разпространителите.

    А защо не опитате на първо време разпространение по пощата?

    За този, за когото вестника представлява интерес ще си плати плика и марката за да си гарантира получаването му.

    Например:

    1.На сайта създавате възможност за On-line абонамент - желаещите си пишат: Име,фамилия,град(село),ПК,точен адрес, E-mail за връзка и за колко броя х колко екземпляра се абонира (мин.5бр.х1екз.) или до края на годината.

    2.По E-mail всеки абонирал се получава сумата на абонамента си + пощенските разходи и сметката по която да ги преведе.

    3.След като е превел парите, той е вече абонат и му ги изпращате след излизането на всеки брой.



    Така ще си направите и малко маркетинг!!!



    Попитайте и АРТЕФАКТ дали не биха го доставяли. На мен те ми доставят цялата преса и ако не се броят отделни издънки общо взето съм доволен от тях.


  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #12

    Вестник БЪГ.БГ

    Идеята е чудесна вълчо, но процеса иска администриране и може би още един зает човек. Ако приходите дават тази възможност, защо не?

    Аз лично бих си платил за да получавам електронен вариант на вестника. Разбира се има риск да го раздам на сульо и на пульо да се го четат без пари.

    Ако може да се избегне този момент, честно казано нямам идея как, мисля, че това ще е по евтин вариант.

    Разбира се хартиения носител да се разпространява по тривиалния начин, включително и с абонамент, каквато е идеята на Lupus.

    Едното няма нищо общо с другото.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Вестник БЪГ.БГ

    Абе ако човек реши да прави "мръсно" на издателите начини много:

    От хартиения носител > сканиране>PDF file>качване на Web site (някъде)>пост до всички форуми за ИТ и четете на воля.

    Ама не е това целта нали. А идеята за платена електронна версия също ми харесва, честно казано за това не се бях сетил. Има вече системи за микроразплащания - е-стотинки. Мисля, че издателите ще му намерят начина.

    СТРОГО ПОГЛЕДНАТО - издателите с абонамента не си покриват и разходите. Печели се само от реклами, а рекламодателите налитат на търсени издания. Изобщо майката му е - бързо набиране на широка аудитория.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #14

    Вестник БЪГ.БГ

    И аз не съм го намерил още.

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #15

    Вестник БЪГ.БГ

    <font face="Courier New"></font id="Courier New"><font size="4"></font id="size4">Може би си струва сега, когато вестника може да се счита за изчерпен по РЕПовете да се пусне електронна версия на сигналния брой. Това ще даде възможност на всички, които проявяват интерес към него да се запознаят със съдържанието му и ако им хареса да следят за следващите броеве

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 22-06-10, 06:30
  2. Фирма и държавен вестник
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 28-02-06, 11:06
  3. Вестник "Компюти" ПРЕВОДАЧИ!
    От MANIAK във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 06-06-02, 20:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе