Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 68

Вестник БЪГ.БГ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #16

    Вестник БЪГ.БГ

    Вестникът е найстина добър. Имайки предвид незаинтерисоваността ми от хардуер, статията на Богданов просто ми грабна окото. Стилът - перфектен.

    Смятам, че има за всеки вкус по нещо.

    А Dockera...този изкусител на женската красота - е черешката на тортата...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #17

    Вестник БЪГ.БГ

    Dockera, хайде кажи за хората които не са се добрали до първия брой, какво толкова си писал, та всички се захласват така.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #18

    Вестник БЪГ.БГ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Dоцкера, хайде кажи за хората които не са се добрали до първия брой, какво толкова си писал, та всички се захласват така.



    <div align="right">оргинално мнение на Sunny</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    ха, та ти нямаш още първия брой - лично ще ти го донеса... [:D][][]



    а пък във втория да знеш какво ще има.... []

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #19

    Вестник БЪГ.БГ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Dоцкера, хайде кажи за хората които не са се добрали до първия брой, какво толкова си писал, та всички се захласват така.



    <div align="right">оргинално мнение на Sunny</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не е впечатляващо какво е писал Доки, а какво е направил!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #20

    Вестник БЪГ.БГ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Dоцкера, хайде кажи за хората които не са се добрали до първия брой, какво толкова си писал, та всички се захласват така.



    <div align="right">оргинално мнение на Sunny</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не е впечатляващо какво е писал Доки, а какво е направил!



    <div align="right">оргинално мнение на Profita</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Такава реклама направихте вече с тези загадъчни изказвания, че няма как човек да не си купи вестника, ако разбира се го намери:-))

    Dockera, ще чакам да ми го донесете с огромно нетърпение[:D][][][8D]

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #21

    Вестник БЪГ.БГ

    Do<font color="red">ц</font id="red">кера кажи им къде е моята снимка в броя, а ...

    Близо, много близо до Docki, ако не се лъжа у лево на неговата снимка ...



    []



    //edit

    И да викаш на Sunny "кръстница" ...



    [:D][:D][:D]

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #22

    Вестник БЪГ.БГ

    Профита озадачено преравя още ведръж броя ... и се чуди и се мае .... :-/


  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #23

    Вестник БЪГ.БГ

    за дамата в сянка - на три пръста в ляво от моята снимка ще видиш - Малоне и зетьове [:D][8D][]

  11. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #24

    Вестник БЪГ.БГ

    Доки си прави сладки шегички с Профита. И за целта ТЯ пусна един, два агента от КГБ (не знам защо ЦРУ не са ми по вкуса, може би робувам на стари комунистки нрави) и стигна до заключението, че или Малоун е на 3+2 страници от вестникО или нещо метъра ми не е верен.

    Що се отнася до зетьовете - те не могат да ти се опрът и на малкото пръстче Доки, Доки, да не говорим за три такива

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #25

    Вестник БЪГ.БГ

    Малоун е на 3+2 страници от вестникО ...

    Това ... нещо не можах да го схвана, но ...

  13. Gadget
    Guest
    #26

    Вестник БЪГ.БГ

    Стига глупости, кажете нещо за новия брой... още не съм го прегледал... и без това не участвам в него

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #27

    Вестник БЪГ.БГ

    Gadget ревнува, разкрих го [:D]

    Не е мястото тук, но има един виц, който напомня за сегашната ситуация и думите на Gadget

    Стига глупости, дайте втория брой ...



    Та Снежанка попаднала в къщичката на джуджетата и на първото хапнала от чинийката, на второто пийнала джинче от чашката, на третото се избърсала със салфетката и така до седмото, на което изморена легнала в леглото ...

    Когато се прибрали първото попитало:

    -Кой ми отхапа от пържолката ...

    Второто:

    -Кой ми пи от джинчето ...

    Третото:

    -Кой ми използва салфетката

    .......

    А седмото ги слушало, слушало пък накрая казало:

    -Голяма работа станало, оставете ги тези чашки и салфетки, стига глупости ..., хайде да си лягаме ...

    [:D]

  16. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #28

    Вестник БЪГ.БГ

    Malone, щях да поясня, но инспектора ме смъмри и аз засрамено ще си премълча.



    И все пак 3+2=<font color="red">5</font id="red">



    И за да не се отклонявам от темата - Успях днес да се вредя за новия брой, още не съм го прочела целия (то и нямам такова намерение), но от темите които ме вълнуват още съм едва в началото.

    Естествено, с преоритет се ползваше тази за вентилатора. Честно казано Сашо (да ме извини, че използвам малкото му име) се е постарал. Искам и аз такъъъв, но първо ще го водя на доктор и тогава...ако име заслуги може да "светне".



    Виждам, че редакторите са отделили цели 4 страници за софтуер. Хубаво. Утре на закуска ще ги прочета, но не може ли още мъничко. 50% от вестника е с хардуерен сюжет и останалото нечестно е разпределено за сметка на новини, игри и т.н, а къде е софтуера??? Къде?

    <font size="1">Може да ме упрекнете в неоснователни критики, но мен това ме вълнува - простете</font id="size1">

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #29

    Вестник БЪГ.БГ

    Грешиш Profita.

    Много ти е слабо КГБ-то.

    На пета страница видях една снимка, но не моя.

    Нещо повече, много, ама МНОГО се различава външния вид на младежа от моя.

    Бръсна се редовно, катинарче нямам, очевидно килограмите ни коренно се различават [това не е критика или самокритика, просто физика].

    [:D]

    Gadget да не те критикува, ами да седне и да драсне някой ред за третия брой. []

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #30

    Вестник БЪГ.БГ

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Грешиш Profita.

    Много ти е слабо КГБ-то.

    На пета страница видях една снимка, но не моя.

    Нещо повече, много, ама МНОГО се различава външния вид на младежа от моя.

    Бръсна се редовно, катинарче нямам, очевидно килограмите ни коренно се различават [това не е критика или самокритика, просто физика].

    [:D]

    []



    <div align="right">оргинално мнение на Malone</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абе честно казано на тия признаци в тоя вестник отговаря само едно същество - т'ва, дето в момента пише пред LCD-то [:D]



    Щото дзверо има катинарче, бръсне се сравнително редовно и е 100+.....



    Тряа пак да видя вестника, ама таков кат мене май нема друг у тоз вестник []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 22-06-10, 06:30
  2. Фирма и държавен вестник
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 28-02-06, 11:06
  3. Вестник "Компюти" ПРЕВОДАЧИ!
    От MANIAK във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 06-06-02, 20:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе