Резултати от 1 до 14 от общо 14

Помагайте, че имам вирус

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #1

    Помагайте, че имам вирус

    Може ли някой да ми даде линк за някаква свестна антивирусна програма. Аз съм с Kasperski и ми дава, че имам 3 вируса от 7ми - обаче не пише какви са, а само къде се намират. Стартирах тези линкове, които бяхте дали в темата за нов вирус, обаче не помага. От 2 дни антивирусната не може да се update-ва. Маи вируса я е ударил и нея. Засега други щети не виждам.

    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #2

    Помагайте, че имам вирус

    Качи си най-новия Norton AntiVirus. И го update-вай веднага след това, за да избегнеш "удряне" и върху нея.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #3

    Помагайте, че имам вирус

    хммм, не може да не пише някакво инфо за тях...

    преди да сваляш безмислени 40Мб, свали 2 и с ф-прота+последни дефиниции си прегледай системата...

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #4

    Помагайте, че имам вирус

    Откакто Norton AV се издъни като пич на Ророн (за справка: <u>прочети това</u>) използвам <u>RAV Antivirus</u>. Качествата съм ги описал в другата тема.

    Още нещо - никоя антивирусна програма не може да те предпази от това, което сам прави потребителят. Каквото и да инсталираш - при желание винаги ще се намери начин да си заразиш компютъра.


  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #5

    Помагайте, че имам вирус

    Не бъди толкова сигурен че KAV няма да ти свърши работа. Търси бутон "Report" (в дясно ...) и ще разбереш точно какъв е вирусът и къде се намира. Ако е Tanatos.b (BugBear.b) можеш да оправиш проблема под Linux (рескюдиск-ът който KAV създава) изтривайки заразените файлове. После от чиста машина можеш спокойна да си възстановиш изтритите *.ехе. УСПЕХ ...

  7. Ha
    Ha е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    7
    #6

    Помагайте, че имам вирус

    Абе пичове друг с два ъпдейта на ден освен Kaspersky няма,

    ама понеже програмата иска повече мозък като се ползва и все на някой му и е криво нещо обикновено КОСМОСА

    при Bugbear.B (tanatos.b по kaspersky) Norton,Panda RAv и прочее БОКЛУЦИ още не бяха съобщили за него,а при мен се ловеше!!!



    кво да ви разправям.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #7

    Помагайте, че имам вирус

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе пичове друг с два ъпдейта на ден освен Kaspersky няма,

    ама понеже програмата иска повече мозък като се ползва и все на някой му и е криво нещо обикновено КОСМОСА

    при Bugbear.B (tanatos.b по kaspersky) Norton,Panda RAv и прочее БОКЛУЦИ още не бяха съобщили за него,а при мен се ловеше!!!



    кво да ви разправям.



    <div align="right">оргинално мнение на Ha</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Искам да ти кажа, че в къщи съм с Norton и той като открие вирус, изобщо не го допуска до компютъра, за разлика от Kaspesky, който допусна цели 12:-((

    Искам да благодаря на Kris, 3Di и Slero, както и на другите, които изказаха мнения по темата - ще ги черпя студена бира в петък[]

    Айде почвам да обезпаразитявам 30 компютъра в мрежа(

  10. Ha
    Ha е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    7
    #8

    Помагайте, че имам вирус

    по важно е да не се активира вируса !!! а не да го хващаш след 5 дена или след година

    на моя компютър имам около 600 вируса ама не се притеснявам



    и за който не е разбрал в днешно време е най-важна бързата реакция при откриване на нов вирус а не брой познати вируси, награди и прочее.RAV вече е собственост на Microsoft и със сигурност сте има "специалисти" твърдящи че вече няма нужда от AV софтуер

    На Norton му трябваше 1 година за да си вкара в базите hook (записва всеки натиснат клавиш) Сети се къде ще ти е кредитната карта като си Norton.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #9

    Помагайте, че имам вирус

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе пичове друг с два ъпдейта на ден освен Kaspersky няма............



    кво да ви разправям.



    <div align="right">оргинално мнение на Ha</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Всищност има и тя се казва Bitdefender мен лично много ми харесва

  12. Ha
    Ha е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    7
    #10

    Помагайте, че имам вирус

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Bitdefender мен лично много ми харесва

    saint056a



    [:D]Само дето on-line scanera im ne lovi Tanatos.dam(Bugbear)[:D][:D]



    Но ще я проверя . и къде видя че имат два updeita всеки ден щото ако е от настройката на Live updeita ( 8h.по default) То сигурно за kaspersky ще кажеш че е на 1min. ако ти го настроя това му минимума ех ех

  13. ger
    ger е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    13
    #11

    Помагайте, че имам вирус

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">при Bugbear.B (tanatos.b по kaspersky) Norton,Panda RAv и прочее БОКЛУЦИ още не бяха съобщили за него,а при мен се ловеше!!!



    кво да ви разправям.



    <div align="right">оргинално мнение на Ha</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Приятелю ...;-), Panda Software ми бяха изпратили е-маил два дни преди да се появи BugbearB, с предупреждение за предстояща вирусна епидемия и напомняне да си изтегля новите ъпдейти (въпреки, че Panda Антивирус го прави по два пъти на ден автоматично). Но така се прави когато си регистриран и си си платил за софтуера дето го използваш!



    Препоръчвам на Sunny да пробва PandaActiveScan за директно сканиране на компютъра от интернет.

  14.  
     
  15. Ha
    Ha е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    7
    #12

    Помагайте, че имам вирус

    Приятелю ...;-), Panda Software ми бяха изпратили е-маил два дни преди да се появи BugbearB, с предупреждение за предстояща вирусна епидемия и напомняне да си изтегля новите ъпдейти (въпреки, че Panda Антивирус го прави по два пъти на ден автоматично). Но така се прави когато си регистриран и си си платил за софтуера дето го използваш!



    <div align="right">оргинално мнение на ger</div id="right">

    НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО[8D]

    Първо имам няколко легални антивируса , и Panda публикуваха инфо за вируса 2min след Norton а пък Norton 4-5 часа след като Kaspersky имаха НАЛИЧЕН updeit (демек защита) А Activ Scana na Panda и сега не лови Tanatos.dam (само че за него Kaspersky не пуснаха новина[:D] Да не говорим че знам за две големи фирми с Panda и roron ги отнесе като КУЦО ПИЛЕ ДОМАТ та 2 дена разархивираха.

    кво да ви разправям голем смех беше[:D][:D]


  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #13

    Помагайте, че имам вирус

    Заповядайте в петък на срещата и там си мерете пиш... аaa, коя програма е по-добра, по-ъпдейтвана и т.н....

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    13
    #14

    Помагайте, че имам вирус

    <font face="Arial"></font id="Arial">

    дравейте,

    и аз като много от вас съм изпадал в ситуация да не мога да стартирам антивирусната си програма или он-лайн ъпдейт / поради действащ в момента вирус, който забранява това/...

    намерил съм много лесен начин ...

    има една много готина програмка за килл-ване на процеси,

    казва се PrcView

    просто като не ви хареса някое стартирано приложение го килл

    така се оправя положението понякога




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 62
    Последно: 15-11-20, 08:08
  2. Имам HAIER HSU-12HV03/R2D(SDB) = Имам проблем ПОМАГАЙТЕ!
    От DIDOTO във форум Климатици Haier
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 16:29
  3. Помагайте пак
    От valkanova във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 19-03-06, 16:23
  4. Имам си вирус-какво да правя?
    От user25 във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 13-12-03, 16:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе