Резултати от 1 до 7 от общо 7

Помагайте пак

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    9
    #1

    Помагайте пак

    Радвам се че ви намерих.Досега много сте ми помогнали но имам нужда от помощ пак.Дано не прикалявам.Горда съм от себе си че почти сама си оправих компа /аз съм онази дето пусна тема че го омаза/.Преинсалирах си го но тези финни донастроики ме убиват.Та сега проблема ми е :трябва ми един DIVX нямам видео само звук,нещо за субтитри щот намерих един divx но нещо не ми хареса и тях ги нямаше/субтитрите/или по точно от къде да ги извадя и една хубава антивирусна лесна за употреба и инсталация .Това е и преключвам с работата си по компа .Помогнете моля благодарско .

  2.  
     
  3. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #2

    Re: Помагайте пак

    DivX
    XviD
    DivXG400
    AC3Filter
    Това е всичко необходимо за гледане на филми. За субтитрите ти трябва точно DivXG400.

    За антивирусна препоръчвам F-prot.

    Забравих да кажа: след като инсталираш DivXG400, влизаш в Start -> All programs -> PRR Video Utilities -> Configure DivXG400 -> Subtitles -> Font и променяш настройката от Western на Cyrillic.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    9
    #3

    Re: Помагайте пак

    Само да питам това са комлекс от програми или всяка е сама за себе си .Питам щот да знам как да ги тарся .Да де говоря за divx и другите ,антивируса знам че е отделно

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re: Помагайте пак

    K-lite codec pack - много филми не могат да се пуснат с медиа плеър и трябва класик медия плеър.
    само гореописаните не вършат 100% работа

    за Антивирусна не препоръчвам ф-прот , а нод 32

  6. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #5

    Re: Помагайте пак

    Това са отделни програми, свалят се поотделно.
    XviD-1.1.0-30122005.exe - това е за XviD;
    Download [ DivXG400 2.83 ] - за DivXG400;
    На страницата на AC3Filter избираш Download и след това избираш сървър, откъдето ще го сваляш.
    На страницата на DivX се иска регистрация, трябва да попълниш формата.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    268
    #6

    Re: Помагайте пак

    Сестро, съглсен съм с колегите, но вадейки си извод какви проблеми имаш ти предлагам да прочетеш това:http://forum.setcom.bg/index.php/topic,25505.0.html
    Нещата които са предложили колегите са верни, но в твоя случай ти трябва нещо просто и лесно. Затова те пращам там. Става въпрос за ffdshow-то. Разгледай приложените картинки с настройките му. Считам, че това е решението на проблема за теб.
    Успех. :coolsmiley:

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #7

    Re: Помагайте пак

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    K-lite codec pack - много филми не могат да се пуснат с медиа плеър и трябва класик медия плеър.
    само гореописаните не вършат 100% работа
    Не казвам, че не е така, но поне аз досега не съм попадал на филм, който да не ми тръгне на WMP.

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    за Антивирусна не препоръчвам ф-прот , а нод 32
    Тук те подкрепям на 100%. Интересното обаче е, че в най-новите тестове се препоръчва BitDefender, който въпреки че се рови по-надълбоко в архиви, няма Kill Protection. За мен поне, това е от по-голямо значение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. помагайте за настройка на ip
    От erudita във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 10-08-08, 17:28
  2. АТX проблем-ГОЛЯМ...Помагайте!!
    От g_velev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 07-04-05, 11:23
  3. Моля помагайте с този IE
    От Novia във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 23-02-05, 00:00
  4. Моля помагайте!!!
    От carcass във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-01-05, 09:57
  5. Помагайте хора
    От Roko2002 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 23-11-04, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе