Резултати от 1 до 9 от общо 9

Имам си вирус-какво да правя?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #1

    Имам си вирус-какво да правя?

    Ами вчера ми се случи, че най-накрая и аз май заразих компа с вирус. Антивирусът не реагира, но когато искам да стартирам Word документ или .exe файл ми дава някакви грешки.

    Та има ли начин да спася някои файлове, които не сам архивирал и как да стане?



    Мерси предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    Имам си вирус-какво да правя?

    Никой няма да ти помогне така.

    Откъде си сигурен, че е вирус?

    Не отчиташ ли вероятността ти да си оплескал нещо или Word-а да се е изръбил по някаква причина.



    Напиши точно съобщенията, които ти дава.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #3

    Имам си вирус-какво да правя?

    "аз <font color="orange">май</font id="orange"> заразих компа с вирус"

    "дава <font color="orange">някакви</font id="orange"> грешки"



    айде малко по-конкретно...

    някаквите грешки може и да са от друго, а не от вирус...

    антивирусната с последните дефиници ли е?!?



    бтв и канал1 - принципно и архивираните данни, и файлове може да са заразени...



    //едит

    Малонскиии, що изпреварваш без мигач [:D]


  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    60
    #4

    Имам си вирус-какво да правя?

    Инсталирай си антивирусна програма, ако не си го направил вече. Аз цяла седмица се боря с най-различни вируси и вече взеха да ми лазят по нервите. Сканирай си компа в Safe Mode (матискаш F8 преди да започне да зарежда операционната система и избираш Safe Mode). Не бъди сигурен, че дори в този момент вирусът не бърника по компа ти.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #5

    Имам си вирус-какво да правя?

    Ок, справих се с добрия стар формат.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #6

    Имам си вирус-какво да правя?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ок, справих се с добрия стар формат.



    <div align="right">оргинално мнение на user25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    щом те влече... []

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Имам си вирус-какво да правя?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ок, справих се с добрия стар формат.



    <div align="right">оргинално мнение на user25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Доста от вирусите (ако допуснем, че имаш вирус) могат да преживеят format x: и пак да се активират. Format x: не е хитър ход, както и сериозно решение на софтуерен проблем, какъвто явно имаш.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    60
    #8

    Имам си вирус-какво да правя?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ок, справих се с добрия стар формат.



    <div align="right">оргинално мнение на user25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Доста от вирусите (ако допуснем, че имаш вирус) могат да преживеят format x: и пак да се активират. Format x: не е хитър ход, както и сериозно решение на софтуерен проблем, какъвто явно имаш.



    <div align="right">оргинално мнение на ru-boy</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Нали с форматирането остава само FAT таблицата? Поне аз съм останал с това впечатление...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #9

    Имам си вирус-какво да правя?

    @newuser

    Тц. След форматирането със сигурност поне FAТ ти е нова. Същото не важи винаги за работната област на диска и за boot-сектора. Така, че ru-boy е прав (както в повечето случаи [])...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ами не знам какво да правя...
    От lorams във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-09, 10:44
  2. С какво да си правя MP3 дискове ?
    От heinachi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 21-11-07, 16:38
  3. Директории,- какво да ги правя?
    От cristo във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-07, 22:35
  4. Отговори: 2
    Последно: 09-02-07, 22:12
  5. Какво да правя си тоя нет
    От spun във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 08-12-03, 19:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе