Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #1

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Дойде ни идеята да направим LAN / Hardware парти, където освен, че ще се играят игрици в мрежа и ще се обменят файлове, ще се клокват PCта, ще падат рекорди на маркове и каквата още гупост ни хрумне...



    Ако се съберат повече желаещи (каквато е и идеята, поне 50 човека) ще трябва да се търси по-голямо помещение, вероятно някаква по-голяма зала което изисква известно време и предварителна представа за броя на участниците. Така че имайте предвид, че става дума най-рано за след 4 седмици, като си даваме срок около 1 седмица за добиване на представа за броя на желаещите.



    Вероятно ще има някаква такса за участие, с която да се покрият разходите мястото където ще се проведе събитието (датата и мястото ще бъдат обявени допълнително).



    Събитието ще се проведе в София, но няма проблем хора от останалата част на страната да участват, стига да си осигурят транспорт.



    По предварителен план става дума за 2 дни продължителност (събота и неделя), евентуално може и от петък вечерта до неделя вечерта...



    Какво ще ви е необходимо:

    - Компютър

    - Монитор (ще направим всичко възможно да осигурим такива на мястото, така че да не се налага да си носите собствените)

    - Мишка

    - Клавиатура

    - Слушалки (използването на колонки не е удачно решение)

    - Ако нямате мрежова карта задължително отбележете това

    - Друго при желание...





    Пп. Очакваме само сериозни заявки за участие!!!



    Уточнение - това е предварителна "анкета", за да разберем колко участника евентуално ще се съберат, съответно и да преценим къде да го организираме.



    Желателно е ако имате желание да участвате в нещо подобно да пишете в темата в HardwareBG ( http://hardwarebg.com/forum/showthre...threadid=23402 ), или тук, но не и да се повтаряте на двете места - мисля е ясно защо (тъй да се каже - да преброим овците).



    Всичко е още в начален стадий на организация, засега преговаряме за оборудване с разни фирми.



    Събитието ще има доста реклама, така че в крайна сметка може би ще има дори повече от предвидените хора, но...поживем-увидим

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Аз съм навит, въпреки че не съм Gamer

    Но в някоя позната за мен игра може и да се включа.

    Само да няма проблем с "авторското право и сродните организации", че като казваш обмяна на файлове, нали се сещаш...

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Абе аз съм отварна, ма ше се домъкна с колата, че и ПЦто ше си домъкна, че на чужди не мога да играя :P

    И аз не съм кой знае какъв геймър, ма за събитиетъо съм фен

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #4

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Навит съм. Аз засега нямам лан карта, но или сега края на февруари, или края на март ще си купя.

    И кажете за софтуера, ей.

    А като искате файлове няма проблеми, не знаете къде сте попаднали. [:D] .

    Приемам заявки за неща, които евентуално на някой биха му потрябвали, та да бъдат ка4ени на харда. (или свалени)

    40 ГБ свободни биха ли стигнали?

    Надявам се, няма да има проблеми с нелегалните инсталирани ОС и игри

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    56
    #5

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    ... и НСБОп ще седят и ще ни чакат на партито [)]

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #6

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Ако Пулсар и M$ нямат нищо против нали се сещаш че няма и проверка да има Още повече - за какво им е..



    За тези, които нямат ЛАН карти ще се погрижим да има, дори се чудим дали да не искаме wireless ама то май е бавничко да го ъхъ..



    А--Viper - знам, че идеята ти се струва тромава и искаш нещо по-скоро, но пък помисли - не мога да хвърля усилия да направя малко лан-парти, заради което няма да се състои голямото. А и на малкото пак могат да ни ъхъ с някоя проверка, а там няма да имам база, върху която да искам гаранции че няма да има такава


  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Хай Geniusloki, ами в момента нямам работа, значи нямам $$$, но ако до 1-2 седмици почне нещо, съм там. Голям съм фен на такива работи. Аз ако идвам ще бъда заедно с Кайсо в колата му. тамън ще бъдем 2 от Варна.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    56
    #8

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    А--Viper - знам, че идеята ти се струва тромава и искаш нещо по-скоро, но пък помисли - не мога да хвърля усилия да направя малко лан-парти, заради което няма да се състои голямото. А и на малкото пак могат да ни ъхъ с някоя проверка, а там няма да имам база, върху която да искам гаранции че няма да има такава





    <div align="right">Originally posted by geniusloki*-*20/02/2004*:* 11:03:54</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Sorry и тук го казах с насмешка това за НСбобърите .



    Peace

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #9

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Грозна завист раздира сърцето ми е тва е нещо за което завиждам , сериозно тука с тея интернет гамки ми писна.... искам да видя лицето на КАЙСО като го килвам на игриците )))

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    56
    #10

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Грозна завист раздира сърцето ми е тва е нещо за което завиждам , сериозно тука с тея интернет гамки ми писна...



    <div align="right">Originally posted by BobyTT*-*20/02/2004*:* 22:06:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Което ми напомня, тъй като тази сбирка ще има сървъри, на които ще се играе, няма ли те да са вързани към интернет и от там да е разрешен достъпа за ограничени лица, приятели на форумите ?

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #11

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Вероятно няма да има сървъри, поне не и отворени към интернет. Интернета ще е към датата..

    Естествено ще се постараем някои от машините постоянно да хостват игри, както и да има инсталационни за тези, които нямат игрите. Може и да намерим доста награди както изглежда, друг е въпроса че още не сме решили как да ги раздадем..

  14.  
     
  15. Member Аватара на king_pin
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    267
    #12

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Не знам точно какво имате предвид,

    но съм навит!!!

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #13

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    HardwareBG.com LAN Party

    След кратно проучване на интереса към подобно събитие, стигнахме до извода, че такъв има и то много голям. Затова и HardwareBG.com LAN Party ще бъде факт от 26ти март вечерта до 28ми вечерта. Залата в която ще се проведе събитието се намира в квартал Люлин (София), очаквайте адреса и подробна информация как да стигнете до там (включително и карта) на сайта на партито.



    Повече информация, както и възможност да се регистрирате има на сайта: http://lanparty.hardwarebg.com/


  17. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #14

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Мястото на събитието вече е ясно:

    клуб Сан Марино, жк. Люлин-3, бул. "Захари Стоянов" 40



    Ето и карта с отбелязано мястото на залата (има я и на сайта):


  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    18
    #15

    Има ли желаещи за ГОЛЯМО LAN / Hardware парти?

    Много съм навит за това да ви покажа кой е най на CS [] имам си лан карта и сичко ама компа ми е по-бавен и не знам дали ще прекарам цялото време там в Loading[|)]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Детско парти
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 2
    Последно: 03-07-14, 10:18
  2. Колко “желаещи” останаха в Ирак?
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 06-07-06, 12:39
  3. Задача 194 (парти под чехъл)
    От Bibi във форум Логически задачи
    Отговори: 13
    Последно: 07-03-05, 19:04
  4. Задача 132 (Коледно парти)
    От pimpirlit във форум Логически задачи
    Отговори: 6
    Последно: 06-01-05, 17:42
  5. Желаещи за LAN мрежа в Бургас/Лазур
    От Stealth във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 20-12-02, 14:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе