Резултати от 1 до 2 от общо 2

Избор между Airelec Tactic Pro 1000W и Atlantic F127 1000W

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    57
    #1

    Избор между Airelec Tactic Pro 1000W и Atlantic F127 1000W

    Здравейте приятели,
    Колебая между тези два конвектора и ми се виждат много сходни. По принцип чисто като визия ми харесва повече Atlantic-a , по не е "ръбест" от Airelec-a, както и панела за управление ми се вижда по-добре изглеждащ и модерен. Доколкото разбирам от писаното във форума Airelec-a е по предпочитан заради това , че производството е във Франция, но пък серията на Atlantic F127 пише , че е Made in France, което не знам дали значи , че чисто като качество е съпоставимо с Tactic pro. Та ако като качество са равностойни бих избрал Atlantica, заради визията, но ако с нещо Aireleca го превъзхожда като качество на материалите и самата работа бих пренебрегнал визията. Какво мислите? Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    57
    #2

    Отговор: Избор между Airelec Tactic Pro 1000W и Atlantic F127 1000W

    Реших сам да си отговоря на този пост отпреди време и дано съм полезен на някой Взех си и двата конвектора с идеята да върна този, който по не ми харесва. Краткият отговор е че Airelec е много по-добър от Atlantic-a и въобще няма какво да се двоумите, ако нещо се чудите между двата. На Atlantica му пукат ламарините и самото меню, уж дигитално, но не е по-удобно за реална употреба. На Airelec-a се изписва зададената температура с голям шрифт и свети постоянно , както и има светлинен индикатор , който показа дали работи в момента или не. Така че пак ще кажа изберете Airelec. Предполагам и ADAX са същото ниво и сигурно и са по-добри, но размерите не ме устройваха на самия уред. Поздрави.
    Този пост е редактиран от marqn; 14-11-22 в 16:57.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор между конвектори Airelec и Noirot
    От seeker152 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 10
    Последно: 16-11-20, 21:15
  2. Въпрос относно конвектор Airelec Tactic 1000W
    От cripz във форум Електрическо отопление
    Отговори: 4
    Последно: 15-11-17, 20:08
  3. Проблем със звука от Система за домашно кино Samsung HT-J5550, Blu Ray, 5.1, 3D, 1000W
    От scoti във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 28-09-17, 00:57
  4. Продавам захранване-seasonic Platinum 1000w
    От terminatora във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 23-05-14, 17:09
  5. Отговори: 2
    Последно: 21-01-10, 17:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе