Резултати от 1 до 2 от общо 2
Like Tree3Одобрявам
  • 3 Post By Ulfhedinn

Отопление на целия дом с електрически конвектори - впечатления и мнения на ПОЛЗВАТЕЛИ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    423
    #1

    Отопление на целия дом с електрически конвектори - впечатления и мнения на ПОЛЗВАТЕЛИ!

    Здравейте, отварям тази тема, тъй като мисля, че ще бъде интересно на всички, които се интересуват от подобен вид отопление.Нека всеки, който отоплява изцяло жилището си по този начин вземе отношение и изрази личните си впечатления и мнение на база опита, който има.Благодаря предварително на всички включили се с полезна информация по темата.Моля ви без лични спорове и нападки, каквито за съжаление съм срещал в други подобни теми.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #2

    Отговор: Отопление на целия дом с електрически конвектори - впечатления и мнения на ПОЛЗВАТЕЛИ!

    Писал съм в другата тема - комфортно е, но е скъпо. В бъдеще може да се окаже непосилно за плащане. На мен ми излизаше приблизително по 100 лв. месечно на конвектор при добре изолирана къща и с хубава дограма. Ако отопляваш едно или максимум две помещения може и да ти излязат сметките, но при мен при шест стаи не се получава и се отказах. За апартаментите не знам как е, там ситуацията е по-друга - съседи, изложение, изолация и пр.
    VanDan, Gena_bs и HRS9 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 19:37
  2. Избор на конвектори за отопление на апартамент.
    От izzy58 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 6
    Последно: 06-11-19, 16:24
  3. Отговори: 1
    Последно: 02-10-19, 22:04
  4. Впечатления от 6 години отопление с General 12 LGC
    От Neno във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 16
    Последно: 06-08-18, 23:42
  5. Отговори: 4
    Последно: 07-11-13, 11:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе