Резултати от 1 до 3 от общо 3

Хидромасажна душ кабина или параван за баня

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    40
    #1

    Хидромасажна душ кабина или параван за баня

    Здравейте!
    Пред мен стои въпроса за оборудване на нова баня.
    След много четене, все още се колебая какъв избор да направя - хидромасажна душ кабина /без парогенератор/ на стойност около 1000 - 1400 лева, съответно китайско производство /т.к. всичко което се предлага в днес май е китайско със съмнително качество, или да си монтирам обикновенно душ корито с параван и хидмомасажен панел - душ /на стойност около 700 - 900 лева/. Разликата в цената не ме притеснява особено, но се съмнявам в качеството на кутайските душ кабини и се опасявам, че след мяколко месеца ще се окаже че съм се сдобил с безполезна пластмасова кутия.
    Единственото ми условие е за качество /за да не се налага да повтарям цялата операция, да няма проблеми с мухъла и др./ и размерите да са поне метър на метър или 1,20 на 1,20 метра /т.к. съм по едничък и стандартните кабини 0,90 на 0,90 м. са ми теснички/.
    Моля за вашите съвети и мнения.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    2
    #2

    Отговор: Хидромасажна душ кабина или параван за баня

    Аз скоро правих основен ремонт у нас.Какви ли не гимнастики мислих специално за банята, защото е баня+тоалетна и това си е неудобно. Накрая избрах да сложа стъклена преграда. Стана супер! Хем не ми се затвори много място, хем идеята ми се запази. Виж кераглас, те правят душ кабини по индивидуални размери.
    Този пост е редактиран от avenger; 08-11-16 в 20:33.

  4. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #3

    Отговор: Хидромасажна душ кабина или параван за баня

    И според мен по добрия вариант е стъкления параван пък може да си сложиш хидромасажен панел(поне аз така направих и не съжелявам).Да кераглас предлагат доста неща като плъзгане и отваряне,ама цените и са едни 100-200лв над други не толкоз известни фирми,направи си оферти на няколко места!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Колонки за Баня
    От blekota във форум Тонколони
    Отговори: 3
    Последно: 29-09-12, 10:04
  2. Музика за баня
    От rkk във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 24-03-11, 19:46
  3. душ кабина
    От sladi4kia във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 14:37
  4. Теч в баня
    От leno във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 10
    Последно: 15-12-09, 09:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе