Резултати от 1 до 7 от общо 7

душ кабина

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    274
    #1

    душ кабина

    Здравейте,бих искал да ми кажете каква душ кабина да си взема така че като я монтирам да не тече вода от никаде.Омръзна ми през 2-3 месеца да сменявам силикон и да уплътнявам китайските душ кабини.Не искам да има никакви екстри-обикновена душ кабина с размер 90-90.Ако може снимков материал или сайтове.благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Re:душ кабина

    Или силикона не е силикон или който го поставя е с 2 лвеи ръце; или кабината не е кабина. Има нещо гнило във въпроса.
    Предложение - стени плочки /3 бр стени/ и една с плъзгане от PVC и поликарбон, ама тряба някой с 2 десни ръце да монтира и уплътнява.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    274
    #3

    Re:душ кабина

    Не е до силикон,Церезит е.Не е и до монтажника,аз съм.Работил съм като водопровод4ик в Италия и знам как се нанася силикон.Просто е тъпа душ кабината,щото е китайска.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    7
    #4

    Re:душ кабина

    Цитат Първоначално публикувано от sladi4kia
    Здравейте,бих искал да ми кажете каква душ кабина да си взема така че като я монтирам да не тече вода от никаде.Омръзна ми през 2-3 месеца да сменявам силикон и да уплътнявам китайските душ кабини.Не искам да има никакви екстри-обикновена душ кабина с размер 90-90.Ако може снимков материал или сайтове.благодаря
    И да не е китайска пак ще тече!
    kriss11 е прав с фаянс и ПВЦ врата е най-добре!+това тея кабини са толкова тесни и глупави че се чудя как някой си купува.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    274
    #5

    Re:душ кабина

    90 на 90 е,за тясна не е толкова тясна.Но направо станах луд с тоя санитарен силикон.Мажи там,клепай тук и все така и пак капе отвън.

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    6
    #6

    Re:душ кабина

    Щом можеш да нанасяш силикон добре,трябва да се получи херметична връзка,като аквариум,поне при мен е така.Да не би да са ти много груби плочките или са кофти фугите и оттам да си намира водата място.Китайско ,турско ,чешко не е причина за теч.

  8.  
     
  9. Member Аватара на fikata
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    256
    #7

    Re:душ кабина

    Българскижоро, хубаво е,че се опитваш да хвърляш съчки в загаснал огън - в опит да го разпалиш.
    Все пак погледни,че в темите в които се включваш са с давност повече от една година.
    Мненията ти са точни, но ще са в полза на актуалните теми..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Хидромасажна душ кабина или параван за баня
    От ivodor69 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 2
    Последно: 08-11-16, 20:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе