Резултати от 1 до 1 от общо 1

Лед захранване под постоянно напрежение?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #1

    Лед захранване под постоянно напрежение?

    Здравейте!
    Реализирах лед скрито осветление в спалнята, но го направих, като взех 220в от разпределителната кутия за контактите с 1.5 квадрата мостов кабел. Казано по друг начин, нямам прекъсвач/копче, а имам постоянно напрежение към лед захранването, като след него съм вързал RGB контролер с РФ дистанционно, от който реално се извършва цялото управление. Става въпрос за 150в захранване, контролера е до 180в, а лентата е 7 метра 14.4 в/м.. Въпросът ми е, има ли проблем, че не се прекъсва напрежението към захранването, защото забелязвам, че много леко грее до клемореда, където са кабелите. Под много леко, разбирайте, че наистина е леко, но иначе цялото тяло е студено (напълно). Притеснено ми е, че захранването се намира в ревизионен отвор в стена, която е изпълнена с кипскартон и минерална вата (от тази на ролките).
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с напрежение 220 в апартамент
    От digigard във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 18
    Последно: 03-12-13, 18:24
  2. Продавам стабилизатор на напрежение
    От princebg във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 16-04-13, 07:00
  3. Филтър на напрежение
    От boyan_ranov във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 9
    Последно: 28-12-09, 20:22
  4. ПРЕМЕСТЕНО: филтър на напрежение
    От Lupus във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 23-12-09, 14:06
  5. Въпрос за напрежение
    От dimi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 06-05-04, 19:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе