Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35

Проблем с вентилатор за баня и лед осветление

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #31

    Отговор: Проблем с вентилатор за баня и лед осветление

    Аз бих направил така както му казах по рано. Човек трябва понякога да рискува ако не му е скъпа лампата и не се притеснява да разръчква нещата да сложи кондензатор след драйвера и преди диода. Ако е разхлабена връзка лампите ще мигат и без включен вентилатор а той каза че само при включен вентилатор се получава така. Също съм постнал в по предни писания и един текст на езика на шекспир в който се казва че понякога и драйверите са супер скапано китайско производство. Аз съм имал случай с лед лунички които съм купувал от ибей за по долар които като ги монтирам и почват да мигат а в хола нямам вентилатор и т.н. просто некачествен драйвер но при луничките всичко е малко и компактно и там ме мързи да бъзикам и направо купувам следващите по скъпотия и така докато не стигна до 4-5 доларовите и всичко се оправя. На Александър не му пречи да пробва това а пък каквото стане. Аз отдавна съм се отдалечил от слаботоковите проблеми щото за тях се изискват нерви търпение и време а с напредване на времето тия неща стават все по малко като количество.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #32

    Отговор: Проблем с вентилатор за баня и лед осветление

    Езикът на Шекспир няма да му помогне да си реши проблема, още повече че това, което си написал по-горе не е (съвсем) вярно. Темата е изчерпана.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #33

    Отговор: Проблем с вентилатор за баня и лед осветление

    А то пък е много сложно на мястото на една луничка да се върже друга led крушка, някоя с трафче да е галванично развързана ( не с чипче).

  5. Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    523
    #34

    Отговор: Проблем с вентилатор за баня и лед осветление

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Езикът на Шекспир няма да му помогне да си реши проблема, още повече че това, което си написал по-горе не е (съвсем) вярно. Темата е изчерпана.
    А езика на омразата още по малко каквото е трябвало съм написал той ако иска ще пробва това е. А кое е вярно и кое не много пъти съм казвал че няма значение за разлика от комунизма в който всеки си има собствена изгодна истина в реалния свят истината е винаги една въпроса е дали човек може да я види.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #35

    Отговор: Проблем с вентилатор за баня и лед осветление

    Езикът на омразата е във фейсбук, тук такъв няма, колега.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Проблем с вентилатор за баня
    От Shmi във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 54
    Последно: 25-10-20, 14:47
  2. Вентилатор баня
    От niordanov във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 15
    Последно: 01-10-17, 16:04
  3. Осветление за баня
    От emoivanov във форум Друга битова техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-16, 17:11
  4. Вентилатор за баня?
    От dat във форум Бяла техника
    Отговори: 11
    Последно: 31-01-15, 23:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе