Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

Още едно предложение за нов подфорум

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #1

    Още едно предложение за нов подфорум

    Тъй като напоследък доста хора почнаха да ползват тамагочита, предлагам към телекомуникациите да се добави раздел за PDA & Smartphones. Смятате ли че ще ви е полезно господа?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    Аз съм за, все пак тези устройства ще изместят стандартните компютри и от там и проблеми ще започнат което си е вече ИТ

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    Имайки предвид колко НЕ се пише в раздела за телефони няма смисъл от отделен. Може спокойно да се следят темите в него.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #4

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Имайки предвид колко НЕ се пише в раздела за телефони няма смисъл от отделен. Може спокойно да се следят темите в него.
    Съгласен. В един момент разделите могат да станат повече от активните теми.

    А и винаги могат да се направят 2-3 важни теми в раздела за телефони и там да се напишат най-основните неща за PDA-тата.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #5

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    Идеята ми е че май напоследък по-скоро се говори за пда-та и смартфони от колкото за нормални мобилни телефони В такъв случай по-скоро предложението ми ще е за добавяне на думичките смартфон и PDA в заглавието и подзаглавието.

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    Цитат Първоначално публикувано от fori
    Идеята ми е че май напоследък по-скоро се говори за пда-та и смартфони от колкото за нормални мобилни телефони В такъв случай по-скоро предложението ми ще е за добавяне на думичките смартфон и PDA в заглавието и подзаглавието.
    Може би като начало да се промени този форум: http://forum.setcom.bg/index.php/board,7.0.html
    на "Мобилни телефони, Смартфони и ПДА"?
    Иначе си има специализирани форуми: http://www.all4smartphone.com/ , www.bgsymbian.com и няма смисъл да се дублират.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    ами то по тази логика и за компютри вече да не пишем, защото има далеч по-специализирам форум за това

    (това беше иронично, защото аз принципно съм против разводняването на Сетком, а нов "телефонен" раздел е още една стъпка в тази посока. изобщо не ми се коментират предложенията за автомобилни подфоруми и т.н.)

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #8

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    Аз подкрепям мнението на fori !!!
    Защото има много голяма разлика в употребата на смартфони и PDA в сравнение с мобилни телефони не от този клас !!!
    А и смартфоните позволяват много по-голяма свобода на употреба.
    Щото примерно мене ме интересува дадено приложение на даден модел смартфон може ли и как да го кача и като ми трябва инфо за това - да няма нужда да чета десетки редове плява за разни гъзарийки като "тоя камерафон, оня плеър, ауууууууууууууу къф супер е ве"....

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #9

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ами то по тази логика и за компютри вече да не пишем, защото има далеч по-специализирам форум за това

    (това беше иронично, защото аз принципно съм против разводняването на Сетком, а нов "телефонен" раздел е още една стъпка в тази посока. изобщо не ми се коментират предложенията за автомобилни подфоруми и т.н.)
    Ъъъъ... ами то не е баш съвсем телефонен раздел. В сми че все пак става дума за операционни системи като windows mobile, symbian, linux. Все пак новата ми играчка е със 64 MB DDR RAM, 2GB storage, 200 mhz cpu, windows OS, не вярвам да не си спомняш момента, когато бяхме с такива компутри, не беше чак толкова отдавна. В сми че тоя топик е много по компутерно рилейтед от климатиците, примерно
    Адаш искам да ти кажа че отдавна се отказах да се ровя по специализираните форуми за ПДА тук. Руските са ОК, ама по българските се пишат бахти глупостите. И докато един компютър можеш да си го преинсталираш и в домашни условия, едно пда което е "goes a brick" нали се сещаш какво го правиш.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    хубу де, убеди ме

    само дето ме съмнява, че посещаемостта ще е достатъчно висока
    иначе си прав, че е не само IT, ами и МНОГО IT на фона на "Тенджери и тигани" разделите

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    @Камене - вместо да сечеш юзерите - поговорете си админ екипа малко .

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #12

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    //офтопик
    Това за тенджерите и тиганите ме уби

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    'айде пак аз лош
    весело да става бе, хора... бях скептично настроен, fori се поаргументира повече, съгласих се и си написах, че пак съмскептично настроен, ама пък какво лошо има да се опита....

  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #14

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    То и аз не съм 100% убеден в правотата си, ама от опит глава не боли?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #15

    Re: Още едно предложение за нов подфорум

    Не е моя работа да коментирам. Но дали на някой му харесва или не, реалността е следната - ЛСД ТВ, Клими, Печки и Тигани се посещава. Също и Общи и Организиране на сбирки. Това е форумът в момента. Всичко друго вече е бледо допълнение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Копие на Flash drive - едно към едно. Може ли ?
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 21-07-10, 19:14
  2. Отговори: 6
    Последно: 26-02-09, 12:19
  3. Имам едно предложение ...
    От CreatoR във форум За Форума
    Отговори: 11
    Последно: 07-07-05, 02:15
  4. Едно предложение...
    От G_R_U във форум За Форума
    Отговори: 5
    Последно: 01-04-05, 14:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе