Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Опитвам се да правя... и аз не знам какво точно.

    С две думи - в първия пост да се почви бутонче like / send което позволява да споделите КОНКРЕТНАТА тема (а не целия форум) във Фейсбук / с познат.

    Не знам доколко е успешен експеримента... Давайте рецензии ако имате наблюдения?

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Нацвъках всякакви бутони на социалки.
    Има общ за Фейсбук, лайк за отделна тема, +1 на Гугъл, както и сайт в Google Plus, има и линк за Twitter.
    Сега ако някой ме светне и каква е идеята на тези модни тенденции...

    Още един въпрос - пречат ли бутоните според вас? Стана ли по-мудно зареждането на форума?

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #3

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Ами нещо наистина стана мудно...В последните дни, като се опитам да презаредя примерно, става някакъв ужас...

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Еее... това е от 15 минути бе човек...
    Последните дни - звънни на доставчика си

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #5

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Крис, определено не е от доставчика... Май, компа е за смяна...

  7. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #6

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Каква е идеята?
    Според мен за форума няма смисъл, освен някакво SEO, но за част от посетителите ще има.
    Но това е еквивалентно на въпроса "какъв е смисълът от социалните сайтове", който е труден философски въпрос. И е по-добре да не го коментираме в тази тема.
    Така или иначе има доста хора, които постоянно са във фейсбук или туитър, защото иначе има опасност да изтърват нещо в големия поток.
    Ако искаш да покажеш нещо някой от тях, шерването там е най-гаранираният бърз път.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Бутона в главата на форума ме дразни. Най-вероятно заради логото. Всичко НЕ съразмерно също дразни (прмерно това червеното Г+) Ако бутона е с нормални размери, няма проблем.
    Относно забавянето, забелязал съм понякога, там където има фейсбук елементи забавяне(не само в този форум). Чвно фейсбука е претоварен и в един момент, не може да смогне.
    Брайзъра търси елемента от линка, и понеже тои е "временно недостъпен" спира зареждането на съдържанието на страницата.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #8

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Мдам, логото на горния бутон е отврат, ще гледам да го оправя.
    Ще намаля и G+ бутона в близките дни.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #9

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Идеята, е че така въпросната тема ще бъде видяна от много хора, които дори и не знаят за съществуването на този форум. Темата може да им бъде полезна или просто да им хареса. И те ще споделят мнение и така ще стане още по-полезна. Отделно може да се увеличи и трафика във форума и да стане още по-полезен за рекламодателите в него.

    И така в тоя ред на мисли. Това на теория - на практика времето ще покаже.

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #10

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    лично не виждам смисълът от всичките тия ненужни екстри.

    Това се дължи може би от проблемът ми, че съм анти -фейсбук, туитер и другите му там сайтове, за безсмислени приказки.
    Последният път, когато имах профил във фейсбук беше, заради сетком, и по точно крис, когато се зае да слага ръчичката с вдигнатия пръст. Та тогава рекох да се впиша и аз, ама профила ми трая горе долу 6 месеца и замина на боклука.

    Не мога просто да се начудя на хората които прекарват времето си в тоя сайт, някои сега ще ме обвинят примерно, как аз мога да прекарвам времето си в сетком, така и другите имат право да го прекарват във фейсбук или туитер.
    Да така е, но двете не може да се сравняват, просто защото сетком, поне служи, за нещо.

    Иначе на мене нищо не ми бави, форума си работи нормално според мен.


  13. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #11

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    лично не виждам смисълът от всичките тия ненужни екстри.

    Това се дължи може би от проблемът ми, че съм анти -фейсбук, туитер и другите му там сайтове, за безсмислени приказки.
    Последният път, когато имах профил във фейсбук беше, заради сетком, и по точно крис, когато се зае да слага ръчичката с вдигнатия пръст. Та тогава рекох да се впиша и аз, ама профила ми трая горе долу 6 месеца и замина на боклука.

    Не мога просто да се начудя на хората които прекарват времето си в тоя сайт, някои сега ще ме обвинят примерно, как аз мога да прекарвам времето си в сетком, така и другите имат право да го прекарват във фейсбук или туитер.
    Да така е, но двете не може да се сравняват, просто защото сетком, поне служи, за нещо.

    Иначе на мене нищо не ми бави, форума си работи нормално според мен.
    Напълно споделям горното мнение.
    За съжаление, аз не намерих опция да си изтрия акаунта във фейсбоклука само го заключих
    За мен сайтове от този тип не са нищо повече от клюкарници.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #12

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Не можеш да изтриеш акаунт в фейсбоклука. Ако си вкараш усера и паролата ще видиш, че всичко си е там.
    Иначе е по-добре форума да стои далеч от тези боклуци.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Напълно споделям мнението ви, о реалността показва, че много ползват този безумен фейсбук.
    Опитвам се да сложа някакво бутонче за тях, без това да пречи много на юзери като мен с фейсбук алергия.

  17. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #14

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    в някои сайтове гледам, че ги слагат в дъното на страницата / новината - ще са натрапват по-слабо, пък и може да стимулират споделящия първо да прочете всичко додолу, преди да "лайкне"
    btw facebook е точно толкова тъп, колкото начинът, по който го използваш... или си представяш употребата му...

  18. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #15

    Re:Facebook Like / Send бутон за конкретна тема

    Отворих форума на слаб компютър - най-горния iframe се бави доста повече от всичко останало.
    Но не пречи да се клика на линковете от форума още преди да е зареден тоя widget.
    И мен ме дразни визуално и докато се зарежда и после. Създава хаос.
    Освен това постепенно се наместват - в началото клетката с бутоните е по-тясна и изнесена вдясно, после си заделя нужното място за да се поберат всички бутони. Поне това може да се фиксне, защото тая "анимация" е дразнеща.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 20:26
  2. Съвместимост на конкретна дънна платка с конкретен процесор
    От MitkoS във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 25-03-07, 17:20
  3. MS Exchange - Send on Behalf & Send As
    От MitkoS във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-12-05, 00:56
  4. Проблем с net send!?
    От saint056a във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 18-02-05, 10:26
  5. net send to proxy
    От REHIT във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-04, 14:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе