Резултати от 1 до 2 от общо 2

Как да виждам теми, в които съм писал и има нови отговори?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Lightbulb Как да виждам теми, в които съм писал и има нови отговори?

    Към момента, автоматичното абониране за теми след отговор в тях е изключено.
    Това не пречи да направите свой списък с теми, които искате да следите.

    Ако искате да следите за нови отговори в дадени теми:

    1. Първа стъпка - трябва да се абонираш за темата от лентата над нея:


    Като опции на абонамента изберетеАбонамент само чрез моя контролен панел.
    Другите опции са за изпращане на мейл на пощата ви всеки път, след като има ново мнение в дадената тема.

    2. Втора стъпка - трябва да прегледаш списъка си с абонаментни теми.
    Това може да стане по два начина:


    - като кликнете на настройки горе, вдясно:

    Както се вижда на снимката, тук директно получаваш списък само с теми, в които е отговорено - аз към момента на снимката съм абониран за 3 теми, но в тях няма нови отговори и затова списъка е празен.

    - като от лентата с препратки изберете Бързи връзки -> теми, за които сте се абонирали:

    Както се вижда на снимката, тук функцията е по-различна - вади ти списък на всички теми, за които си се абонирал, независимо дали в тях има нови отговори или няма. Списъкът с темите е подреден по най-скорошен пост в тях - най-отгоре е темата, в която има най-ново мнение и тн.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Отговор: Как да виждам теми, в които съм писал и има нови отговори?

    ще добавя и моя метод. Въпреки че е малко по неудобен и подхожда повечето, за модериране.
    Става въпрос, за преглед на раздел/и. Отваряме желаният раздел. Темите в които има нови отговори, или самите те са нови теми са с по тъмен шрифт и отгоре. Ако пък има една зелена сочеща стрелка, към иконката това значи, че сме писали в темата и в нея има отговор.
    Пример със снимката - мобилни устройства, темата е почната от румен68 на 13-10-06, зелена стрелка = аз съм писал някога в нея, тъмен шрифт = има нов пост.

    Capture2322.PNG

    Трябва да се знае, че така или иначе новите теми, или теми с нови отговори се ъпват от форума автоматично в началото на първа страница, (освен ако няма някакви промени в личните настройки).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 26-09-11, 20:14
  2. Инсталирани са нови теми
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 45
    Последно: 26-07-06, 17:04
  3. няма нови теми .....
    От smarty във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 13-11-03, 15:24
  4. Нови теми, последни мнения
    От poznai във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-03-03, 18:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе